Лікарі кардіологи МЦ «Меділенд» займаються діагностикою та лікуванням хвороб серця і судин, це, перш за все захворювання, пов'язані з проблемами атеросклерозу, гіпертонічної хвороби, різних вад серця, запальних процесів (міокардитів).
Серце - це насос, неперевершений за своєю потужністю і довговічністю, й на жаль, проблеми в роботі серцево-судинної системи одні з найбільш поширених.
Досить часто, захворювання серцево-судинної системи проявляються, не на ранніх етапах, а в запущеній стадії, коли для лікування потрібні значні зусилля і з боку лікаря, і пацієнта, і його родичів. Тому кардіологи Клініки «Меділенд» рекомендують регулярно проходити профілактичні огляди.
Головне завдання кардіолога полягає в своєчасному виявленні хвороби та лікуванні пацієнта сучасними і безпечними ліками. Але головна мета - це збільшити тривалість вашого життя і поліпшити її якість.
У нашій клініці ви отримаєте увагу, відчуєте професійний підхід до вирішення ваших проблем. Кардіологічне обстеження починається зі збору анамнезу, а саме кардіолог задасть вам питання про те, що і як саме вас турбує, потім проведе ретельний огляд, обов'язкове проведення ЕКГ, аналіз вашої медичної документації (якщо така є).
Додатково, можуть бути призначені необхідні (саме у вашій ситуації) аналізи крові, добове моніторування АТ, ЕхоКГ (УЗД серця), добове моніторування ЕКГ (холтерівське моніторування), доплерографія судин шиї, проби з фізичним навантаженням.
На підставі встановленого діагнозу і з'ясування причини погіршення стану здоров’я, обов'язково розраховуються ваші індивідуальні ризики прогресування і можливих ускладнень. У тих випадках, коли хвороби ще немає, необхідно розрахувати сумарний ризик її ймовірності. Це потрібно для вашої індивідуальної програми профілактики та лікування захворювань серцево-судинної системи.
КОНСУЛЬТАЦІЯ КАРДІОЛОГА, РЕВМАТОЛОГА у Києві
Фактори ризику серцево-судинних захворювань:
1. незмінні:
- чоловіча стать (чоловіки більш схильні до ризику серцево-судинних захворювань);
- вік: для жінок старше 60 років, для чоловіків старше 50;
- обтяжена спадковість (ранній початок серцево-судинних захворювань у родичів).
2. змінювані:
- артеріальна гіпертензія;
- куріння;
- підвищення рівня холестерину;
- цукровий діабет або переддіабет;
- ожиріння;
- збільшення об'єму талії: у жінок більш 88см, у чоловіків більше 102.
Найголовніше, якщо Вам знайоме, щось з цих симптомів:
- - ускладнене дихання, нестача повітря, задишка, що виникає в спокої або при виконанні раніше звичного навантаження;
- - досить часте (вище 100 ударів в хвилину) ритмічне або неритмічне серцебиття;
- - больові відчуття в області серця, за грудиною, як стиснутий кулак, печіння, стискання, що іноді іррадирують в ліву руку, нижню щелепу;
- - будь-який біль в грудній клітині при ходьбі;
- - періодично виникає кров з носа;
- - мерехтіння "мушок" перед очима, порушення зору;
- - набряки ніг;
- - поява слабкості, нездужання, задишки, серцебиття через 10-20 днів після вірусної інфекції;
- - підвищений артеріальний тиск 140/90 і вище.
Це привід для негайного звернення до кардіолога!
Приймає кардіолог в Поліклініці «Меділенд» за адресою вул. Ростиславская, 11-Б м. Київ.
Важливо знати, що дуже часто для лікування серцево-судинної системи не потрібні ліки, а необхідно відкоригувати стиль життя.
Достатньо, наприклад: кинути палити, знизити вагу, змінити якісно і кількісно харчування, припинити зловживати алкоголем, навчитися справлятися зі стресом, регулярно багато ходити (можливо, плавати, грати в теніс, бадмінтон, їздити на велосипеді і т.д.).