або зателефонувати за номером телефону
+38 (067) 276-31-48
+38 (050) 820-02-26
або зателефонувати за номером телефону

Лікування міоми матки в Києві

Автор статьи:

Желтонозька Юлія Борисівна

Лікар гінеколог, хірург, мамолог, проктолог

Лікування без операції і проведення операції по видаленню міоми матки, ціна в Києві. Клініка гінекології «Меділенд»

Лейоміома матки, також її називають фіброміома матки, вважається одним з найбільш поширених захворювань в гінекології. Останнім часом відслідковується тенденція до «омолодження» і зростання даної проблеми – міома матки все частіше стала діагностуватися у дівчат у віці 18-20 років, хоча раніше вважалося, що до неї схильні лише жінки сорокарічного віку.

Міома матки (лейоміома або фіброміома) – це доброякісна пухлина матки, що виникає найчастіше на тлі гормональних порушень в організмі жінки.

Міома утворюється з м'язових клітин матки, які з часом дають зростання і перетворюються в щільні вузли округлої форми. Ці вузли можуть бути поодинокі, але частіше за все в матці утворюється відразу кілька фіброматозних вузлів різного діаметру.

Розрізняють підслизисті (субмукозні), інтрамуральні і субсерозні вузли. Розташування субмукозних вузлів найнесприятливіше, тому що, вони ростуть в порожнину матки, сильно деформуючи її, викликають рясні кровотечі під час менструації, в результаті яких у пацієнток розвивається анемія середнього або навіть тяжкого ступеня.

Основними причинами появи вузлових утворень в матці є: інфекції, запальні процеси, генетична схильність і погана екологія.

Основні симптоми захворювання

Розташовуватися вузли можуть в різних відділах органу і, в залежності від цього, викликати різні скарги у пацієнтки: кровотечі, болі, порушення менструального циклу.

Першою ознакою виникнення даної патології є різке збільшення виділень при менструації, і її тривалість. Найчастіше міома розвивається на тлі больових відчуттів в області попереку та внизу живота, а також призводить до порушення роботи сусідніх органів.

На початковому етапі виникнення пухлини, симптоми яскраво виражено не виявляються, тому дуже важливо періодично проходити огляд у гінеколога.

Чим загрожує міома?

Хоч міома – це доброякісне новоутворення, але в запущеному випадку може переродитися в злоякісне, що несе небезпеку не тільки здоров'ю, але й життю пацієнтки. Тому, ключовим завданням у лікуванні будь-якого захворювання є своєчасна діагностика, і прийняття необхідних заходів щодо усунення патології.

Дуже важливо систематично консультуватися з гінекологом, стежити за правильним харчуванням, чергувати фізичні навантаження та відпочинок.

У разі виявлення новоутворень у пацієнта, досвідчені лікарі гінекологи нашої клініки в своєму арсеналі мають весь комплекс інструментів для якісної діагностики та ефективного лікування патології будь-якої складності із застосуванням, як консервативних методів лікування, так і проведення операцій з видалення міоми матки.

 

 
 
 
Методи лікування міоми матки в МЦ "Mediland"
 
Консервативна міомектомія або видалення міоматозних вузлів без матки в Києві

Консервативне лікування

Якщо фіброматозні вузли невеликого діаметру (до 3 см) і у пацієнтки відсутні скарги на болі, кровотечі або порушення менструального циклу, то в такому випадку можна вибрати вичікувальну тактику з динамічним спостереженням за ростом вузлів кожні 3-6 місяців за допомогою УЗД.

За відсутності росту таких вузлів, оперативного втручання не потрібно і рекомендовано лікування медикаментозними препаратами. За рахунок цього вузли сповільнюються в рості, та паралельно відбувається профілактична дія від утворення нових вузлів. При медикаментозному лікуванні вузли стабілізуються, кровотечі і болі зменшуються, а також поліпшується загальне самопочуття.

Якщо за даними УЗД й при огляді на кріслі, лікар гінеколог бачить явний швидке зростання фіброміоми, то в такому випадку проводиться передопераційна підготовка з призначенням спеціальних препаратів і потім вибирається тактика й обсяг оперативного лікування, який враховує вік пацієнтки, а також бажання її в подальшому мати дитину.

 

Нерегулярні менструації, пов'язані з лейоміомою матки.

При даній патології тактика лікування може бути консервативною, тобто без оперативного втручання або оперативної.

Якщо вузли фіброміоми невеликих розмірів (не більше 3-х см в діаметрі), що не деформують порожнину матки, відсутні болі внизу живота і рясні кровотечі, то лікар гінеколог призначить лікування за допомогою медикаментів або може рекомендувати установку ВМС «Мірена». При цьому обов'язково призначається контроль УЗД ОМТ через 3-6 місяців для динамічного спостереження за ростом вузлів.

Якщо розміри фіброміоми чималі, з швидким зростанням, болями внизу живота та рясними і нерегулярними місячними, що викликають анемію, то в такому випадку вирішується питання про обсяг операції.

У клініці «Меділенд» виконуються ендоскопічні операції методом вилущування фіброматозних вузлів зі збереженням матки, а також об'ємні операції з використанням найсучаснішого обладнання та мінімальними термінами перебування в стаціонарі.

Іноді призначається обстеження на онкомаркери молочної залози – це аналіз крові з вени на специфічні маркери онкологічних процесів в молочній залозі.

Вартість дослідження уточнюйте у лікаря гінеколога на консультації.

 
Скільки коштує операція по видаленню міоми матки лапароскопічним методом в Києві, Клініка гінекології Меділенд

Ендоскопічні операції при лейоміомі матки

Для оперативного лікування в Клініці «Меділенд» використовується видалення міоми матки лапароскопічним методом – лапароскопічна консервативна міомектомія.

Доступ в черевну порожнину виконується через 3 невеликих проколи на шкірі. У черевну порожнину вводиться мікровідеокамер, за допомогою якої лікар бачить всі органи малого тазу пацієнтки. Спеціальними інструментами виконується надріз над вузлом, вузол акуратно вилущівается, а дефект вшиваються косметичним розсмоктується матеріалом. Також під час операції в область матки, яєчників і маткових труб може бути введений спеціальний гель, який не дасть в подальшому утворитися спайок в малому тазу.

Такий метод оперативного втручання як міомектомія є практично безкровним малоінвазивних, та органозбережним, що особливо важливо для молодих жінок.

Терміни перебування в стаціонарі від 3 до 5 днів.

 

Міомектомія - консервативна міомектомія, гістерорезектоскопія в Києві

Екстирпація або гістеректомія матки

У запущених випадках, коли міома досягає великих розмірів, застосовується екстирпації або гістеректомії органу, що має на увазі під собою видалення матки. У нашій клініці проводиться лапароскопічна екстирпація матки на найвищому рівні.

Залежно від поставленого діагнозу, розрізняють 2 типи операції:

  • екстерпація матки з придатками;
  • екстерпація матки без придатків.

Лапароскопічна гістеректомія матки в нашій клініці проводиться в умовах комфортного сучасного стаціонару з використанням високотехнологічного обладнання. Завдяки цьому, матка, операція на якій буде проведена за Європейськими стандартами, не потребуватиме відкритого оперативного втручання, що значно знижує ризики неприємних наслідків.

Щоб уникнути незворотних наслідків, вчасно зверніться до наших фахівців. Лікарі гінекологи клініки «Mediland» нададуть вам професійну допомогу і зроблять все можливе, щоб допомогти вам позбавитися від серйозної недуги із застосуванням операції на матці, без її видалення.

Терміни перебування в стаціонарі від 3 до 5 днів.

 

 
Абдомінальна гістеректомія або видалення матки в Києві

Відкриті операції при лейоміомі матки:

Операції при міомі матки абдомінальним методом проводяться при великих розмірах пухлини.

У клініці «Меділенд» застосовується унікальна методика біологічного зварювання тканин апаратом Bi clamp. Цей метод оперативного лікування є практично безкровним, малотравматичним, з швидкою післяопераційною реабілітацією пацієнток. Операція проводиться через невеликий косметичний розтин на шкірі, в природній складці живота.

У першу добу після операції пацієнтки абсолютно активні.

Терміни перебування в стаціонарі від 3 до 5 діб.

 


Заказать обратный звонок