або зателефонувати за номером телефону
+38 (067) 276-31-48
+38 (050) 820-02-26
або зателефонувати за номером телефону

Лапароскопія у Києві

Автор статьи:

Желтонозька Юлія Борисівна

Лікар гінеколог, хірург, мамолог, проктолог

Гінекологія, лікування жіночих хвороб у Києві. Клініка гінекології Меділенд

Класичні порожнинні операції передбачають розтин черевної порожнини, що тягне за собою тривалу реабілітацію пацієнта та збільшення ризику пошкоджень здорових тканин, органів. Лапароскопія - сучасна малоінвазивна процедура. Хірурги роблять невеликі проколи 3-10 мм у діаметрі, через які вводять необхідні інструменти та обладнання для оперативного втручання.

Відмова від розтину черевної порожнини знижує рівень травматизму. Післяопераційна реабілітація пацієнта скорочується до 2-3 днів. Оперативна лапароскопія - це демонстрація хірургії одного дня у дії. У деяких випадках пацієнт практично не знаходиться у стаціонарі.

Коли призначається лапароскопічна операція

Неінвазивні інструментальні способи діагностики не здатні показати характер перебігу онкологічної хвороби. Для забору тканини з метою подальшого проведення біопсії, лікарем призначаються додаткові обстеження, у тому числі потрібно зробити лапароскопію діагностичного типу. Найчастіше вона призначається при онкології:

  • печінки
  • шлунка
  • нирок
  • підшлункової залози
  • товстої та прямої кишки

Проведення діагностичної процедури з подальшою біопсією дозволить лікарям поставити точний діагноз пацієнту. Інвазивні обстеження здійснюються в операційній. Процедура проводиться під місцевою або загальною анестезією. Для повного видалення пухлини також може бути призначена лапароскопія, ціна залежить від характеру операції. Вилучене новоутворення обов'язково передається на гістологію. Якщо у пацієнта онкологія, проводиться комбінована терапія.

У МЦ «Mediland» проводяться малоінвазивні процедури при виявленні раку статевих органів та заочеревинного простору. Лапароскопічні методи використовуються не тільки у контексті лікування онкологічних захворювань. Вони також актуальні при:

  • апендициті
  • жовчнокам'яних хворобах
  • лікуванні грижі стравоходу

Сфера застосування дуже велика.

Ціни на послуги

Переваги лапароскопічної операції

У МЦ Mediland класична лапаротомія проводиться при діагностуванні у пацієнта захворювання занедбаної форми, коли інші методи оперативного втручання неефективні. Медичний центр активно залучає малоінвазивні техніки лікування. Операційні оснащені найсучаснішим ендоскопічним обладнанням.

Переваги лапароскопічної операції:

  • низький рівень травматизму здорових тканин та внутрішніх органів
  • мінімальна тривалість процедури дозволяє скоротити дозу наркозу
  • пацієнт перестає приймати знеболювальні препарати вже на другу добу після операції
  • перебування у стаціонарі скорочено до 1-3 днів, залежно від стадії патології
  • ідеальний косметичний ефект - відсутні шрами
  • швидке відновлення - пацієнт повертається до звичного життя через 2-3 дні після процедури
  • відсутність побічних ефектів, ускладнень та рецидивів

Вартість лапароскопії у Києві оголошується після діагностики. Залежить від складності клінічного випадку.

Протипоказання до лапароскопії

Малоінвазивні процедури практично не мають побічних ефектів, на відміну від лапаротомічних операцій. Рівень навантаження на організм пацієнта значно нижчий. Імовірність ускладнень зведена до мінімуму. Протипоказання до проведення операції лапароскопічним методом:

  • хронічні захворювання серця та судин
  • порушення у роботі дихальної системи
  • гострі вірусні інфекції
  • печінкова недостатність
  • сепсис
  • виснаження організму

Протипоказання можуть змінюватись залежно від характеру малоінвазивної процедури - діагностика або видалення новоутворень. Рішення про проведення операції приймає лікар МЦ «Mediland», після проведення інструментальної діагностики та лабораторних досліджень.

Причиною відмови від проведення процедури також може бути:

  • гемофілія
  • спайки в черевній порожнині
  • вік пацієнта
  • пізній термін вагітності
  • кровотечі

Лікарі МЦ «Mediland» враховують, як протікає захворювання, стан пацієнта. Тому складуть оптимальний курс лікування.

Як підготується до операції лапароскопічним методом

Підготовка пацієнта до малоінвазивної процедури проводиться відповідно до рекомендацій лікаря. Необхідно повідомити спеціалісту про прийняття лікарських препаратів. Можливо, потрібно буде виключити медикаменти безпосередньо перед операцією. Лікар проаналізує препарат, за потреби змінить дозування або повністю відмінить прийом, оскільки медикаменти можуть вплинути на стан здоров'я пацієнта. Насамперед це стосується препаратів, що впливають на згортання крові, вітамінів і харчових добавок.

Вагітність не є протипоказанням до проведення операції, лапароскопія заборонена тільки пацієнткам на пізніх термінах. Проте все одно необхідно сповістити лікаря про свій стан. Також краще попередити спеціаліста, якщо є підозри на вагітність. У таких випадках лікарі оберуть препарати, які не впливатимуть на розвиток плоду.

За 8 годин до процедури необхідно відмовитися від вживання їжі. Після діагностики та затвердження плану лікування лікар надасть рекомендації з підготовки до процедури. Попередньо пацієнту призначається:

  • аналізи крові та аналіз сечі
  • мазок на флору
  • УЗД
  • ЕКГ
  • рентген

Якщо проводиться лапароскопія маткових труб, то перед операцією пацієнтка проходить огляд у гінеколога. Може знадобитися цитоморфологічне дослідження.

Як відбувається операція

 Міома матки: лікування та видалення в Києві - Клініка Меділенд №5

Під час процедури пацієнт перебуває під загальною анестезією, але у деяких випадках використовується місцевий наркоз. У зоні черевної порожнини лікарі роблять невеликі проколи 3-10 мм, які згодом наповнюються вуглекислим газом. Це необхідно для підняття черевної стінки, формування простору для хірургічного втручання. Через отвори вводиться лапароскоп та інші інструменти.

Лапароскоп обладнаний відеокамерою, яка транслює хід операції на великий екран з багаторазовим збільшенням. Хірург отримує максимальну оглядовість. Коли цілі операції досягнуті, лікар вилучає всі інструменти, накладає шви. Отвори у черевній порожнині заклеюються спеціальним пластиром. Хірурги можуть також накладати стерильні пов'язки. Лікарі виводять пацієнта з наркозу та переводять до стаціонару.

Тривалість малоінвазивної процедури варіюється від 15-30 хвилин до кількох годин, залежно від цілей та складності операції. Діагностична лапароскопія проводиться протягом 25-30 хвилин. Щоб досягти лікувальних цілей, наприклад, видалити новоутворення, лікарям необхідно більше часу. Наслідки легких патологій усуваються приблизно за 60 хвилин. Вартість лапароскопічної операції також залежить від тривалості процедури.

Відновлення після операції

Лікарі рекомендують починати рухатися вже через 2-3 години після завершення процедури. У перший день реабілітації необхідно дотримуватися дієти, обмеживши обсяг їжі та води. Лікарі радять провести перші 24 години у стаціонарі. Протягом перших двох місяців краще обмежити фізичну активність, уникати надмірних навантажень, підняття важких предметів.

Лікарі рекомендують відмовитися від відвідування лазні та сауни. У деяких випадках приписується носіння спеціального бандажу, відвідування ЛФК та виконання лікувальної гімнастики. Через 7-10 днів після хірургічного втручання, лікар знімає шви. Пацієнт швидко повернеться до звичного життя.

Чому варто звернутися до МЦ «Mediland»

У медичному центрі «Меділенд» встановлена лояльна ціна на лапароскопію. Малоінвазивні процедури проводяться досвідченими хірургами, які беруть участь у міжнародних з'їздах лікарів з метою підвищення кваліфікації. Багато хто з них виступає на конференціях у якості спікерів. Переваги МЦ «Mediland»:

  • комфортабельні палати стаціонару, оснащені всім необхідним
  • великий досвід у сфері проведення малоінвазивних операцій
  • власна лабораторія для проведення досліджень
  • авторські напрацювання післяопераційного відновлення
  • сучасне діагностичне обладнання

Якщо знадобилася лапароскопія у Києві, запишіться на прийом до медичного центру «Меділенд», щоб пройти обстеження та отримати консультацію від кваліфікованого лікаря.

 
Лікарі відділення гінекології МЦ «Mediland»
Гірагосова Ліна Миколаївна, найкращий гінеколог в Києві

Гірагосова Ліна Миколаївна

Лікар онкогінеколог, гінеколог вищої кваліфікаційної категорії

Желтоножская Юлия самый лучший гинеколог в Киеве по данным Doc.ua. Консультация гинеколога в Киеве.

Желтонозька Юлія Борисівна

Лікар гінеколог, хірург, мамолог, проктолог

Кухарчук Вадим Васильевич гинеколог Медиленд

Кухарчук Вадим Васильович

Лікар-гінеколог, акушер-гінеколог

Огородник Катерина Михайлівна, найкращий гінеколог в Києві

Огородник Катерина Михайлівна

Акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог, УЗД-спеціаліст

Семенова Татьяна лучший акушер гинеколог в Киеве

Семенова Тетяна Володимирівна

Лікар гінеколог, акушер-гінеколог

Щербаха Наталія Петрівна найкращий гінеколог в Києві

Щербаха Наталія Петрівна

Акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог

 


Наші відгуки
Ігор

У квітні я прийшов на консультацію до хірурга з діагнозом пахова кила, але підозрою, що вона двостороння. Щербаха Андрій Миколайович дуже класний спеціаліст. Після діагностики сказав, що поки що можна не оперувати, але якщо болить і заважає, то операція рекомендована. Також підтвердив мої підозри, що кили з двох сторін. Сподобалось, що консультація була без зайвих слів, все чітко і по ділу: які варіанти операцій та їх ціни, строки одужання, скільки лежати у стаціонарі. Операція пройшла успішно (лапароскопія з пришиванням сіточки). На другий день вже міг потроху ходити. Окрема подяка анестезіологу. 
Все пройшло на дуже високому рівні. Дякую Андрію Миколайовичу та клініці Mediland!

Детальніше
Дякуємо за відгук! Бажаємо міцного здоров'я! З повагою, МЦ "Mediland"
Залишити відгук
Наші акції та постійні пропозиції

Вакцинація від грипу

Дорослих та дітей з 6 місяців
Епідсезон 2024-2025

Детальніше

ЗНИЖКА -20% НА ВСІ ВИДИ МРТ БЕЗ КОНТРАСТУ

Знижка 20% на всі види МРТ без контрасту

Детальніше

Check-up "Онко" для чоловіків

Раннє виявлення хвороб є важливим для забезпечення успішного лікування та покращення якості життя пацієнтів

Детальніше

Check-up "Онко" для жінок

Рання діагностика захворювань є ключовим фактором у забезпеченні ефективного лікування

Детальніше

Потурбуйся про себе вчасно

Запитай у лікаря про свою знижку на діагностичні дослідження!

Детальніше

Регулярний скринінг організму

Запитай у лікаря про свою знижку!

Детальніше

Комплексне обстеження для жінок після 35 років

Комплексне профілактичне обстеження є запорукою вчасної діагностики більшої кількості хвороб

Детальніше

Комплексне обстеження для чоловіків

Регулярні медичні обстеження відіграють важливу роль у збереженні здоров'я чоловіків

Детальніше

Комплексне обстеження для жінок до 35 років

Регулярні обстеження дозволяють виявити потенційні захворювання на ранніх стадіях

Детальніше

Подарунковий сертифікат

Сертифікат номіналом 1 000 грн на будь-які послуги та процедури

Детальніше

Check-Up «Постакне»

Постакне - що це таке і як це вилікувати?

Детальніше

Check-up «Жіноче здоров'я»

Регулярне проходження огляду у гінеколога

Детальніше

Акція «Родимка»

Обстеження новоутворень шкіри

Детальніше

Check-Up «Попередження раку молочної залози»

Для профiлактики та ранньої дiагностики раку молочної залози

Детальніше

Check-Up «Акне СТОП»

Комплексна програма обстеження та консультація лікаря для жінок та чоловіків

Детальніше

30% знижки для ЗСУ

на консультації та діагностику

Детальніше
Статті лікарів
Міжхребетна грижа: симптоми, лікування
Міжхребетна грижа: симптоми, лікування
Дивитись →
Які ліки можна використовувати при лікуванні  геморою у вагітних: що варто знати?
Які ліки можна використовувати при лікуванні геморою у вагітних: що варто знати?
Дивитись →
Запах ацетону
Запах ацетону
Дивитись →
Синдром подразненого кишківника
Синдром подразненого кишківника
Дивитись →
Гормональний збій
Гормональний збій
Дивитись →
Ліцензії та сертифікати
Заказать обратный звонок