або зателефонувати за номером телефону
+38 (067) 276-31-48
+38 (050) 820-02-26
або зателефонувати за номером телефону

Трихолог у Києві

Автор статьи:

Алаторських Анастасія Євгеніївна

керівник Центру мед. естетики та дерматології, косметолог, трихолог

Трихолог у Києві

Звернутися до спеціаліста з трихології у Києві можна у медичному центрі «Mediland». Лікар проведе діагностику і призначить лікування волосся і шкіри голови, порекомендує найкращі засоби і процедури для догляду. Періодичне консультування у лікаря-трихолога дає змогу уникнути помилок, що призводять до порушення структури волосся, забезпечити профілактику його захворювань, зберегти молодість і красу, незважаючи на стреси, напружений робочий графік, дію шкідливих чинників довкілля.

Коли потрібна консультація трихолога

Необхідно прийти на прийом до трихолога - лікаря, який займається лікуванням волосся, якщо з'явилися такі проблеми:

 1. Випадіння волосся, облисіння
 2. Потоншення, ламкість і посічення волосся
 3. Лущення та свербіж
 4. Надмірна сухість або жирність волосся чи шкіри голови
 5. Підвищена чутливість шкіри голови

Потрібно враховувати, що порушення структури волосся та його випадіння пов'язане із загальним станом організму. Ці явища можуть бути пов'язані з недостатнім або незбалансованим харчуванням, авітамінозом, виснаженням після вагітності, лактації, хвороби або стресу. Важливо визначити причини проблем із волоссям, оскільки багато з них небезпечні для здоров'я у цілому. Хороший трихолог не тільки допоможе поліпшити стан волосся, а й порекомендує - до якого лікаря варто звернутися для діагностики та лікування основної патології.

Без спеціальних знань і досвіду, якими володіє лікар-трихолог, неможливо підібрати правильні засоби для догляду за волоссям або провести діагностику його захворювань. Потрібно врахувати всі індивідуальні особливості волосяного покриву, багато з них визначаються тільки за допомогою медичного обладнання. З іншого боку, виробники косметики пропонують величезне розмаїття засобів, у якому важко орієнтуватися. Підбір методом спроб і помилок призводить до побічних ефектів, розвитку алергії, погіршення стану волосяного покриву. Запобігти таким ускладненням допоможуть регулярні консультації лікаря-трихолога.

Види діагностики

Збір анамнезу на прийомі у трихолога

Обстеження пацієнта у лікаря-трихолога починається з опитування. Лікар з'ясовує, які саме симптоми турбують, наскільки вони виражені, як давно з'явилися. Для діагностики важлива інформація про перенесені та наявні захворювання, наявність хронічних патологій, особливості харчування, способу життя. Якщо ви проходите курс лікування будь-якої хвороби, варто повідомити про це лікаря, оскільки погіршення стану волосся може виявитися побічним ефектом від прийому медикаментів, проходження лікувальних процедур (наприклад, хіміотерапія при онкозахворюваннях).

На консультації потрібно розповісти лікарю-трихологу, які засоби для догляду за волоссям ви застосовуєте, які б'юті-процедури проводили (фарбування, завивку, ламінування та інші). Адже поширеними причинами проблем із волоссям є хімічні опіки від агресивних засобів та інші побічні ефекти.

Лабораторні дослідження

Трихолог може направити пацієнта на загальний і біохімічний аналізи крові, а також дослідження крові для визначення:

 1. Рівня гормонів, вітамінів, мікроелементів
 2. Наявності збудників інфекції

Трихоскопія

Це діагностична процедура, яка проводиться прямо у кабінеті трихолога. Вона дає змогу розглянути волосся і шкіру під збільшенням, тому лікар може точно оцінити їхній стан. Трихоскопія абсолютно безболісна, не займає багато часу, дає можливість відразу дізнатися результат діагностики. Метод успішно застосовується трихологом у МЦ «Mediland» для профілактичної перевірки стану волосся, виявлення ознак авітамінозу, дисфункції потових і сальних залоз, алопеції, інфекційних захворювань, вікових змін, алергічних реакцій та інших порушень.

Обладнання, на якому проводиться діагностика у трихолога

У медичному центрі «Mediland» для трихоскопії використовується цифровий трихоскоп. Він дає змогу отримати чітке зображення волосся і шкіри голови зі збільшенням до 1000 разів. Цього достатньо, щоб визначити цілу низку важливих для діагностики показників волосся, розмір і стан волосяних фолікулів тощо).

Ознаки, що розглядаються, допомагають не тільки діагностувати вид порушення, але у багатьох випадках - навіть з'ясувати причину його виникнення (наприклад, якщо виявляються характерні зміни фолікулів, які виникають саме під час збоїв гормонального фону). За результатами трихоскопії лікар визначає, чи є необхідність у проведенні інших досліджень для точної постановки діагнозу.

Методи лікування волосся

Мезотерапія у трихології

У разі випадіння і погіршення структури волосся, облисіння, проводяться мезотерапевтичні процедури. Вони передбачають введення лікувальних препаратів, розчинів вітамінів, амінокислот, мікроелементів у вигляді ін'єкцій у шкіру голови. За допомогою цього методу можна доставити необхідні діючі речовини у глибокі шари шкіри, щоб поліпшити процеси обміну, стимулювати ріст волосся, нормалізувати роботу залоз. Мезотерапія дає змогу надовго зберегти молодий, доглянутий зовнішній вигляд волосся, його гладкість і блиск. Лікар-трихолог визначить кількість сеансів, залежно від стану волосся, зазвичай потрібно від 5-6 до 10 процедур.

Кріотерапія для лікування волосся

Ефект досягається за рахунок впливу низьких температур на волосся і шкіру голови. Нервові закінчення подразнюються, і на оброблених ділянках рефлекторно посилюється кровообіг, тканини отримують більше кисню і поживних речовин. Активується функція "сплячих" фолікулів, волосся стає густішим, поліпшується його структура. Підготовка до процедури не потрібна, необхідно близько 10-15 сеансів, але точну кількість визначає лікар-трихолог у кожному випадку індивідуально.

Плазмотерапія

Під час процедури у шкіру голови вводиться плазма, отримана з власної венозної крові пацієнта і збагачена тромбоцитами. Такі ін'єкції покращують живлення шкірного покриву, активізують роботу волосяних фолікулів і ріст волосся. Вони корисні при дифузному випаданні волосся, його підвищеній ламкості, сповільненому рості, гіпофункції або гіперфункції шкірних залоз у волосистій частині голови. Ефект стає помітним через 1-2 місяці після початку лікування. Всього потрібно від 5 до 12 сеансів, залежно від поточного стану волосся.

Переваги консультації трихолога у МЦ «Mediland»

Повернути красу і молодість волосся, а також надовго закріпити отриманий ефект допоможе лікар-трихолог у МЦ «Mediland». Ми пропонуємо:

 • проведення діагностики та лікування у кваліфікованого спеціаліста
 • застосування сучасних, ефективних і безпечних процедур, визнаних у всьому світі
 • можливість отримати детальну консультацію не тільки для лікування, а й для профілактики проблем з волоссям
 • якісну допомогу за доступними цінами

Записатися на прийом трихолога у Києві та уточнити вартість послуг можна за телефоном або за допомогою заявки на нашому сайті. Виберіть зручний час, щоб пройти огляд спеціаліста, діагностику та лікувальні процедури у МЦ «Mediland».

Лікарі косметологи МЦ «Mediland»
Анастасія Алаторських досвідчений лікар трихолог, проведення мезотерапії волосистої частини голови

Алаторських Анастасія Євгенівна

Лікар дерматолог, трихолог, косметолог


Заказать обратный звонок