Київ,вул. Маршала Рибалка, 11-Б

Лікування геморою в Києві

Клініка проктології Київ - ефективне лікування геморою, операція геморою, ціна. Відео

Лікування геморою в МЦ "Mediland" – це компетенція лікарів проктологів, які володіють найсучаснішими методами діагностики і лікування цієї патології. Фахівці клініки постійно вдосконалюють свої навички і знання в рамках спеціалізованих конференцій, майстер-класів та в спілкуванні з колегами з Франції, Ізраїлю, Швейцарії та інших країн західної та східної Європи. Багато з підходів до лікування геморою, що застосовуються в медцентрі, є нашими персональними напрацюваннями, які протягом десятиліть дозволяють лікарям лікувати пацієнтів з максимально можливим ефектом та мінімальним дискомфортом. Завдяки таким підходам багато з пацієнтів клініки відзначають повну відсутність больових відчуттів, навіть після самих значних хірургічних втручань з приводу запущених форм геморою.

Причини виникнення геморою

Суть захворювання полягає в формуванні гемороїдальних вузлів всередині прямої кишки з існуючих там, так званих «кавернозних тілець» – особливих кровоносних судин з ніжними стінками, які легко розтягуються.

В умовах:

  • надлишкового притоку артеріальної крові, що провокується прийомом гострої їжі або алкоголю, артеріальною гіпертензією;
  • та утрудненого венозного відтоку, чому сприяє тривале перебування в положенні сидячи, важка фізична робота, вагітність і пологи;

ці судини починають збільшуватися в розмірах і, в подальшому, в міру розтягування структур анального каналу, випадають.

Відповідно, методи лікування геморою спрямовані на нормалізацію кровотоку в кровоносних судинах прямої кишки, і відновлення нормальної анатомії анального каналу.

Окрема група захворювань – це гемороїдальні тромбози.

Суть тромбозу полягає в розриві артерії, яка живить кавернозну тканину, розташовану під шкірою або всередині прямої кишки. Захворювання супроводжується формуванням під шкірою болючої ґулі (по суті, згусток крові), і проходить без сліду після закінчення курсу лікування. Гострий гемороїдальних тромбоз може розвиватися у людей, які не страждають на хронічний геморой і, всупереч існуючим міфам, не вимагає складних методів лікування.

Для лікування геморою в арсеналі наших лікарів є повний спектр найсучаснішого обладнання: лазери, високочастотні коагулятори (в тому числі Surgitron), системи біологічної зварювання тканин, лігатор, пристрої для фіксації слизової і виконання різних апаратних гемороїдектомій.

Як і при ранніх стадіях хвороби, так і при її запущених формах, знання і навички лікарів проктологів МЦ «Меділенд» дозволять вам позбавитися від геморою швидко, з мінімальним дискомфортом, c відмінним фізіологічним і косметичним (що особливо важливо для жінок) ефектом!

Ми пропонуємо найбільш оптимальне співвідношення ціни та якості, з гарантією результату. Зверніться в нашу клініку і назавжди забудьте, що таке геморой!

 

 

  
Методи лікування геморою в Клініці «Mediland»
 
Видалити геморой за допомогою операції - гемороїдектомія

Лікування геморою консервативними методами

Слід зазначити, що лікування геморою без операції ефективне на ранніх стадіях захворювання.

Консервативне лікування складається з:

  • загального ‒ вживання препаратів, які підвищують тонус вен і покращують відтік крові;
  • місцевого ‒ знімає больові відчуття і запалення гемороїдальних вузлів, які можуть щеміти, свербіти, а також кровоточити, шляхом застосування свічок і мазей.

Найчастіше, таким чином, лікується геморой після пологів, або ще в процесі вагітності, але тільки після повного обстеження.

Для лечения пациент не нуждается в госпитализации и остается трудоспособным.

Геморой в запущеній формі погано піддається консервативним методам лікування, і в цьому випадку таке лікування здатне лише послабити симптоми, але не повністю від нього позбавити. Для того щоб повністю позбутися від захворювання, необхідна операція з видалення геморою в умовах стаціонару.

 
Латексне лігування геморою в Києві

Латексне лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів

Методика застосовується при випаданні внутрішніх гемороїдальних вузлів II ступеню. Це стадія, коли вузли вже з'являються з анального каналу під час дефекації, але після цього вправляються в пряму кишку самостійно.

Ефективність методики залежить від правильності її застосування, що визначається досвідом лікаря. У центрі проктології «Меділенд» віддається перевага поетапному лігуванню, коли гемороїдальні вузли блокуються по одному за сеанс. Це дає можливість пацієнту уникнути неприємних відчуттів, без необхідності змінювати звичний уклад життя.

В ході процедури через проктоскоп на шийку гемороїдального вузла спеціальним інструментом накидається дуже пружне латексне кільце. Кільце надійно затискає шийку вузла, кровотік в ньому припиняється, і вузол протягом декількох днів некротизується і непомітно відпадає. Після цього, з часом, відторгається й кільце. На місці лігування утворюється невелика ранка, яка заживає без проблем для пацієнта. Але саме необхідність регенерації слизової оболонки перед наступним сеансом визначає інтервал між процедурами в 3-4 тижні.

Латексне лігування не вимагає знеболювання пацієнта, виконується на прийомі лікаря-проктолога, і займає всього 2 хвилини.

Больовий синдром відсутній.

Госпіталізація – не потрібна.

 

 
Видалення геморою лазером в Києві, ціна в приватній клініці

Лазерна (фото) коагуляція гемороїдальних вузлів

Методика може бути застосована на самих ранніх стадіях хвороби, коли внутрішні вузли вже викликають дискомфорт у пацієнта, викликають кровотечі червоною кров'ю, але ще не випадають з анального каналу під час відвідування туалету.

Суть методу полягає в тому, що за допомогою лазера проводиться припікання судин гемороїдального вузла, тим самим припиняється кровопостачання в вузол і він з часом зникає.

Після видалення геморою лазером, хвороба може вже ніколи не потурбувати пацієнта.

Для лікування пацієнт не потребує госпіталізації та залишається працездатним.

 

 
Операція лазерне видалення геморою в Києві

Операція лазерна внутрішньо-вузлова коагуляція гемороїдальних вузлів

Дана методика проводиться із застосуванням лазера, без розрізів. Через маленькі проколи лазертроди вводяться всередину гемороїдальних вузлів, де під впливом енергії променя:

  • відбувається блокування артерії, яка живить вузол;
  • повністю випаровується кавернозна тканина, з якої вузол складається.

В результаті лазерної операцій при геморої, на місці гемороїдальних вузлів залишається тільки здорова слизова оболонка прямої кишки, а відсутність ран в анальному каналі зводить до мінімуму дискомфорт від такого, досить радикального, хірургічного лікування.

У вкрай запущених випадках хвороби та при деяких індивідуальних особливостях організму пацієнта, лазерні операції можуть поєднуватися з іншими хірургічними прийомами. У більшості випадків операція доповнюється фіксацією слизової оболонки прямої кишки, яка випадає назовні (при запущених формах хвороби), спеціальними швами. У нашій клініці така фіксація виконується з використанням італійських хірургічних наборів. Після розсмоктування швів, слизова оболонка, яка випадала з прямої кишки під час випорожнення, разом з гемороїдальними вузлами надійно фіксується в нормальному анатомічному положенні і вже абсолютно не турбує пацієнта.

Терміни перебування в стаціонарі 1-2 дні.

Орієнтовний термін непрацездатності 3-7 днів.

 

 
Операція з видалення геморою - лазерна коагуляція геморою, ціна в Києві

Лазерні модифікації радикальних операцій

Видалення геморою лазером застосовується при запущених формах хвороби, коли вузли великих розмірів випадають з прямої кишки або постійно знаходяться зовні, викликають дискомфорт, свербіж, кровотечі. У нашій клініці лікування геморою лазером здійснюється на високотехнологічному обладнанні, практично безболісно.

Під час операції великі вузли видаляються, дрібні коагулюються лазером (профілактика рецидиву). Зовнішні вузли висікаються через невеликі розрізи. Цілісність шкіри і тканин над віддаленими внутрішніми вузлами відновлюється спеціальними швами, що розсмоктуються.

Операція назавжди позбавляє пацієнта від геморою і, при правильному і ретельному виконанні, дає відмінні функціональні і косметичні результати.

Втручання виконується під «регіональної» анестезією, повністю безболісно.

Термін госпіталізації 2 - 3дні.

Термін непрацездатності 14 днів, що пов'язано з необхідністю догляду за швами в анальному каналі.

 

 
Геморой, видалення операція

Метод Лонго

Суть методики полягає в циркулярному висічення частини слизової оболонки прямої кишки разом з судинами, що живлять збільшені до III - IV ступеня гемороїдальні вузли. За рахунок резекції досить широкої смужки слизової, тканини, що випадають, підтягуються назад в кишку «апаратним швом».

Методика дає хороші і стабільні в часі результати, хоча і не є радикальною по суті. Кровопостачання вузлів може відновлюватися за рахунок збережених судин.

Пацієнт потребує госпіталізації на 2-3 дні. Операція виконується в умовах «регіональної анестезії».

Орієнтовний термін непрацездатності 7 днів.

 

 
Геморой операція в Киеве

Тромбектомія

Методика застосовується при гострих формах геморою (розривах судин, при яких формуються щільні хворобливі шишки навколо анального каналу). Суть методу полягає в розтині шкіри над вузлом і видаленні тромбів.

Операція виконується під місцевою анестезією і не вимагає госпіталізації в відділенні.

Пацієнт залишається працездатним.

 

 
Операція з видалення геморою, ціна в Києві

Висічення зовнішніх гемороїдальних улов (пластика зовнішніх вузлів)

Операція полягає в висіченні запалень або зовнішніх гемороїдальних вузлів, що викликають дискомфорт і естетичну незадоволеність у пацієнта.

При цьому видаляються надлишки шкіри з «клубочками» кавернозної тканини під нею. Здорова шкіра відновлюється спеціальним швом. Після операції зовнішній вигляд періанальної області набуває природного, здорового вигляду.

Для лікування пацієнт не потребує госпіталізації і залишається працездатним.

 

 
Результати лікування внутрішніх гемороїдальних вузлів IV стадії
Внутрішній геморой IV стадії. ФотоФото: через добу після операції з видалення геморою IV стадіїФото: через 14 діб після операції з видалення геморою IV стадії
 

Заказать обратный звонок