Київ,вул. Маршала Рибалка, 11-Б

Лікування ендокринологічних захворювань у Києві в клініці Меділенд

Ендокринологія в Києві, лікування захворювань ендокринної системи

Ендокринологи Медичного центру «Меділенд» кожен день стикаються з величезною кількістю патологій ендокринної системи.

Ендокринна система являє собою складну мережу з залоз, що виробляють і виділяють гормони, які допомагають контролювати багато важливих функцій організму, в тому числі здатність організму змінювати калорії в енергію, що підсилює клітини і органи. Наприклад, ендокринна система впливає на те, як б'ється наше серце, як ростуть кістки і тканини, і навіть на репродуктивну функцію жінок і чоловіків.

Вона грає життєво важливу роль в тому, чи розвивається у людини діабет, захворювання щитовидної залози, розлади росту, сексуальна дисфункція і безліч інших розладів, пов'язаних з гормонами.

Безліч чинників, таких як, географічне положення, аварія на Чорнобильській АЕС, все частіші випадки ожиріння, призводять до постійного збільшення кількості пацієнтів з ендокринологічними захворюваннями.

Причини ендокринних розладів

Причинами збільшення або зниження рівня гормону можуть бути:

 • проблеми системи ендокринного зворотного зв'язку;
 • наявність захворювання;
 • відмова залози стимулювати іншу залозу для вивільнення гормонів (наприклад, проблема з гіпоталамусом може порушити вироблення гормонів в гіпофізі);
 • генетичний розлад, такий як множинна ендокринна неоплазія (MEN) або вроджений гіпотиреоз;
 • інфекційне захворювання;
 • травма залози;
 • пухлина залози.

Ендокринні розлади зазвичай групуються за двома категоріями:

 • ендокринна хвороба, що виникає, коли залози виробляють занадто багато або занадто мало гормону ‒ гормональний дисбаланс;
 • ендокринні захворювання, пов'язані з розвитком новоутворень (таких як вузлики або пухлини) в ендокринній системі, які можуть впливати на рівні гормонів.

Симптоми ендокринних захворювань широко варіюються і залежать від конкретної залученої залози. Але більшість пацієнтів відзначають такі скарги, як втома і слабкість.

Лікарі нашої клініки пропонують експертну допомогу для різних станів, пов'язаних з надмірною вагою, щитовидною залозою і діабетом.

Наші лікарі професійно проводять діагностику, здійснюють сучасне лікування ендокринологічних захворювань. Повноцінне обстеження пацієнта і якісна діагностика, забезпечують максимально відповідне лікування індивідуально для кожного пацієнта.

Основне завдання ендокринологів МЦ «Меділенд» ‒ рання діагностика захворювань.

Вчасно поставлений діагноз дозволяє призначити ефективне лікування ендокринного розладу, що значно покращує прогноз для пацієнта в майбутньому.

               

Лікарі ендокринологи Клініки «Меділенд»
Олександра Малкіна ‒ хороший ендокринолог в Києві, прийом ендокринолог

Малкіна Олександра Григорівна

Лікар ендокринолог

Операція на щитовидній залозі в Києві

Сичов Юрій Віталійович

Лікар хірург-ендокринолог

Ми лікуємо:
 
Що важливо знати:
 
Консультація ендокринолога, кращий лікар ендокринолог в Києві

Консультація ендокринолога

Підготовка до прийому у ендокринолога не вимагає спеціальної підготовки. Якщо у вас є результати будь-яких досліджень, візьміть їх з собою на прийом до лікаря, це можуть бути:

 • результати лабораторних досліджень;
 • рентгенівські знімки, результати УЗД;
 • примітки від вашого лікуючого лікаря;
 • показники цукру в крові (якщо у вас діабет);
 • повний список ваших ліків і дозування;
 • будь-які інші відповідні медичні записи.

Лікування ендокринних розладів може бути складним, так як зміна рівня одного гормону може вплинути на інші. Тому, щоб перевірити наявність проблем або визначити, чи потрібно коригувати ваш план лікування, лікар ендокринолог може призначити ряд досліджень, наприклад, крові, рівня гормонів, УЗД та інше.

Хірурги й ендокринологи МЦ «Меділенд» забезпечують повноцінний багатопрофільний підхід до кожного пацієнта індивідуально. Про методи лікування захворювань ендокринної системи в нашій клініці можна дізнатися в розділі "Ми лікуємо" на цій сторінці..

 
 

Заказать обратный звонок