Київ,вул. Маршала Рибалка, 11-Б

Методи лікування

Пакети медичних послуг

В МЦ "Меділенд" діють комплексні медичні програми:

 • річний медичний супровід дорослих і дітей;
 • планування вагітності і лікування безпліддя, що включає не лише комплексне обстеження організму пари, але і в разі потреби, проведення лікування;
 • контроль здоров'я майбутньої мами і дитини під час вагітності;
 • діагностичні Check-up, що включають профілактичні огляди з різних напрямків, та дозволяють пройти повне медичне обстеження організму.Для наших пацієнтів розроблені довгострокові - річні контракти і короткострокові пакети - чекапи.

Ми пропонуємо різні за содержаніію програми - від базових до розширених, що включають, як консультації та дослідження, так і постійне спостереження, і лікування в медичному центрі. Ви завжди можете підібрати програму, яка підходить саме вам. Всі програми об'єднує одно- вигідні знижки!

Читати далі →

Мамологія

Мамологія ‒ галузь медицини, присвячена діагностиці та лікуванню патологій жіночих молочних залоз.

Лікарі маммологи Клініки «Меділенд» лікують найрізноманітніші захворювання молочних залоз, це:

 • запальні процеси, такі як мастит і лактостаз,
 • кісти молочної залози, мастопатії, фіброаденоми і інші доброякісні пухлини молочної залози.

Захворювання, які найчастіше приводять пацієнток за оперативним лікуванням до наших мамологів ‒ це доброякісні пухлиноподібні утворення: фіброаденоми і кісти молочних залоз...

Читати далі →

Діагностика

У нашій клініці ви можете зробити точну діагностику всього організму:

 • гастроскопію,
 • колоноскопію,
 • УЗД органів, судин, вен, суглобів і інше;
 • КТ, рентген, маммографію
 • лабораторні аналізи;
 • вузькоспеціалізовані дослідження...
Читати далі →

Кардіологія

Кардіологи Клініки "Меділенд" займаються діагностикою та лікуванням серця і судин, це, перш за все захворювання, пов'язані з проблемами атеросклерозу, гіпертонічної хвороби, різних вад серця, запальних процесів (міокардитів).

У нашій клініці ви отримаєте увагу, відчуєте професійний підхід до вирішення ваших проблем. Головна мета лікарів кардіологів - це збільшити тривалість вашого життя і поліпшити її якість...

Читати далі →

Педіатрія

Індивідуальне ставлення до кожної дитини і прагнення уникнути операції у випадках, коли це можливо ‒ це основні принципи роботи нашого медичного центру.

Спільно з дитячими хірургами працюють досвідчені дитячі фахівці: сімейні лікарі, педіатри, невропатологи, ЛОР лікарі, урологи, ортопеди-травматологи, гінекологи і інші.

Читати далі →

Неврологія

Лікарі відділення неврології Клініки «Меділенд» займаються діагностикою та лікуванням захворювань нервової системи пацієнтів.

Лікарі неврологи нашої клініки мають великий досвід в проведенні діагностики і володіють найрізноманітнішими методиками лікування патологій нервової системи як традиційними так і не традиційними.

Читати далі →

Ендокринологія

Ендокринологія ‒ це розділ традиційної медицини, що вивчає ендокринну систему людини.

Ендокринологи нашого центру професійно проводять діагностику, здійснюють сучасне лікування ендокринологічних захворювань. Вчасно виставлений діагноз дозволяє призначити максимально ефективне лікування, що значно покращує прогноз для пацієнта в майбутньому...

Читати далі →

Ортопедія та травматологія

Лікарі ортопеди ‒ травматологи МЦ «Меділенд» успішно займаються лікуванням різних захворювань опорно-рухового апарату, забезпечуючи пацієнтам повноцінне життя. Наші фахівці володіють сучасними методиками, і застосовують в своїй практиці, як консервативні методи лікування, так і хірургічні.

У відділенні травматології та ортопедії нашого центру проводиться лікування захворювань суглобів, травм кісток рук і ніг, а також спортивні травми.

Читати далі →

Флебологія

Сучасна флебологія в Києві ‒ це ретельна, точна і, найголовніше, абсолютно безболісна діагностика стану вен нижніх кінцівок, а також профілактика і лікування захворювань судин.

Пацієнти із захворюванням вен звертаючись в МЦ "Меділенд" отримують високопрофесійний індивідуальний підхід до діагностики та лікування...

Читати далі →

Отоларингологія

Отоларингологія ‒ це напрямок традиційної медицини, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань вуха, горла і носа, а також шиї та голови.

ЛОР лікарі нашої клініки мають великий досвід успішного лікування ЛОР патологій як консервативними методами, так і хірургічними. Сучасне оснащення відділення отоларингології дозволяє позбавити пацієнта від хронічної недуги, що мучила його роками, всього за годину...

Читати далі →
Заказать обратный звонок