Київ,вул. Маршала Рибалка, 11-Б

Лікування грижі живота в Києві

Проведення операції при грижі живота в Києві, Клініка хірургії Меділенд

Кила, або грижа живота ‒ це слабкість черевної стінки, дефект, з утворенням отвору, через який під шкіру виходить вміст черевної порожнини (жирова тканина, петлі кишечнику).

Виявляється грижа видимим або пальпованим випинанням різних розмірів, болями в області грижового випинання. Краще визначається стоячи, або при напруженні.

Грижа небезпечна утиском ‒ це невідкладний стан, при якому вміст грижі здавлюється і перекривається його кровопостачання. Грижа стає щільною, болить. З'являється загроза некрозу кишки. Необхідна термінова консультація хірурга і термінова операція.

Навіть без утиску, кила, яка існує тривалий час, травмує навколишні тканини і призводить до спайок.

Вилікувати грижу можна лише з застосуванням оперативного втручання.

Підготовка до операції з видалення грижі

Підготовка до операції з видалення грижі включає:

  • консультацію хірурга,
  • огляд анестезіолога,
  • лабораторні аналізи,
  • електрокардіограму,

які можна пройти безпосередньо в нашій клініці.

Пацієнт, напередодні впродовж дня приймає легку їжу, також лікар може призначити проносний засіб для чистки кишечнику. В день операції приходить натщесерце.

Застосування в нашій клініці сучасних методик, високоякісних сіток і шовного матеріалу американського і європейського виробництва, в комплексі з індивідуальним підходом дозволяє отримати гарантований результат позбавлення від грижі, без рецидивів.

 

 
 
 
Методи лікування
 

Лікування пахової грижі

Пахова грижа ‒ це випинання, що виникає в паху. У чоловіків кила може досягати мошонки, у жінок йти в статеву губу. Пахова грижа також може бути з двох сторін.

При операції з видалення грижі в паху, паралельно паховій складці, проводиться шкірний розріз 5-8 см, виділяється грижа, вміст вправляється в черевну порожнину. Пластика грижового отвору (воріт) проводиться спеціальними методиками, або своїми тканинами, або з установкою сітчастого імплантату. Застосування косметичного шва на шкірі, через час робить його малопомітним.

Операція частіше проводиться під спинальною анестезією, але також може проводитися під місцевою, внутрішньовенною або загальною анестезією. Підбирається індивідуально для кожного конкретного пацієнта.

Перебування в стаціонарі 1-2 дні.

Орієнтовна вартість витрат пацієнта на таке лікування 17000-22600 гривень.

 

Лікування пупкової грижі

Пупкова грижа ‒ це випинання, що виникає в пупку, розширюючи його або йде в бік від пупка.

Під час операції з видалення пупкової грижі, шкірний розріз ховається за нижньою межею пупка, виділяється грижа, вміст вправляється в черевну порожнину.

Пластика грижового отвору (воріт) проводиться методиками, які передбачають або використання тканин пацієнта, або встановлення спеціального сітчастого імплантату. Застосування косметичного шва на шкірі дозволяє через певний час стати малопомітним.

Під час операції з видалення пупкової кили, зазвичай використовується спинальна анестезія, але також може бути використана місцева, внутрішньовенна або загальна анестезія, в залежності від складності оперативного втручання та індивідуальних особливостей пацієнта.

Термін госпіталізації 1-2 дні.

 

Лікування післяопераційної грижі

Післяопераційна кила ‒ це грижовий дефект і випинання, що виникають в зоні післяопераційного рубця.

Під час операції з видалення післяопераційної грижі, післяопераційний рубець січуть, виділяється грижа, вміст вправляється в черевну порожнину, видаляються спайки. Пластика післяопераційної грижі проводиться з установкою високоякісного сітчастого імпланту, який гарантовано приживається, проростаючи власними тканинами. Сітка встановлюється між шарами черевної стінки. Операція проводиться під загальною анестезією. У деяких випадках застосовується перидуральная або спинальна анестезія.

Перебування в стаціонарі 2-4 дні.

 

Запис на прийом


Заказать обратный звонок