або зателефонувати за номером телефону
+38 (067) 276-31-48
+38 (050) 820-02-26
або зателефонувати за номером телефону

Підвищене потовиділення (гіпергідроз)

Автор статьи:

Лєонгардт Марина Георгіївна

Косметолог

Корекція підвищеного потовиділення (гіпергідрозу). Усунення небажаної пітливості.

Підвищене потовиділення, або гіпергідроз, може становити серйозну проблему для сучасної людини, оскільки це може призводити до її соціальної дезадаптації, коли оточення звертає увагу на мокрі плями на одязі в пахвах, постійно вологі холодні руки тощо.

Гіпергідроз буває первинним, коли явні причини його появи виділити складно, і вторинним, наприклад, при вегетосудинних захворюваннях, при ураженні нервових вегетативних вузлів і т. д. Найчастіше по допомогу звертаються пацієнти з пахвовою локалізацією гіпергідрозу, рідше – гіпергідрозу долонь та стоп, гіпергідрозу чола. Підвищене потовиділення може бути і в інших зонах.

Також до сучасної тенденції можна віднести ситуацію, коли за допомогою звертаються пацієнти з нормальним потовиділенням, як правило, в зоні пахвових западин, у зв'язку з тим, що потовиділення призводить до псування одягу.

Сучасна корекція гіпергідрозу полягає в тимчасовому блокуванні функції потових залоз, наприклад ботулотоксином типу А, або постійному блокуванні шляхом впливу на іннервацію потових залоз видаленням вегетативних нервових вузлів (симпатектомія).

 
Лікарі косметологи МЦ «Mediland»
Анастасія Алаторських досвідчений лікар дерматолог, проводить підтяжку обличчя і тіла без операції в Києві, клініка косметології Меділенд

Алаторських Анастасія Євгенівна

Лікар дерматолог, трихолог, косметолог

Валерій Потій кращий косметолог в Києві, клініка косметології Меділенд

Потій Валерій Валерійович

Хірург, косметолог, кандидат медичних наук, доцент

Марина Лєонгардт проводить РФ ліфтинг в Києві, Клініка косметології Медиленд

Лєонгардт Марина Георгіївна

Косметолог

 
 
ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ:
 

Консультація косметолога щодо ін'єкцій ботоксу при гіпергідрозі

Під час консультації лікар-косметолог проведе діагностику шкіри, візуальний аналіз та опитування. При показаннях можуть знадобитися додаткові дослідження.

За результатами консультації буде визначено процедуру, яка підійде саме Вам. На консультації можна визначити причину поганого стану шкіри. І вона не завжди залежить від неправильного догляду. Іноді причиною є хвороба, адже здоров'я та краса пов'язані нерозривно.

Консультація - безкоштовно.

 

Процедура корекції підвищеного потовиділення (гіпергідрозу) в Mediland

Клініка Меділенд для корекції підвищеного потовиділення застосовує малоінвазивну безпечну амбулаторну процедуру мікроін'єкцій ботулотоксину типу А в проблемну зону гіпергідрозу. Перед процедурою корекції гіпергідрозу проводиться спеціальний йодний тест, що дозволяють оцінити ступінь потовиділення і виділити зони, що найбільш активно продукують піт.

Сама процедура виконується під місцевим знеболенням кремом. Проводяться множинні мікроін'єкції у шкіру проблемної зони. Процедура продовжується, як правило, не більш як 30 хв.

Спеціального догляду після процедури не потрібно. Рекомендується до настання стійкого ефекту не відвідувати сауну, солярій, не перебувати довго під прямими променями сонця.

Тривалість ефекту у людей із підвищеним потовиділенням - від 6 до 12 місяців. Люди з нормальним потовиділенням - від 3 до 6 місяців.

При плануванні процедури потрібна консультація фахівця. Це пов'язано з тим, що потрібно оцінити зону, яку необхідно обробити, та дозу препарату, яка буде ефективною для цієї зони. Також необхідно вибрати спосіб знеболювання.

Орієнтовна вартість процедури


Заказать обратный звонок