або зателефонувати за номером телефону
+38 (067) 276-31-48
+38 (050) 820-02-26
або зателефонувати за номером телефону

Обрізання у чоловіків у Києві

Автор статьи:

Гапєєв Олександр Іванович

Лікар-уролог, хірург

Обрізання у чоловіків у Києві

Обрізання у чоловіків - це процедура, під час якої висікається шкірна складка - крайня плоть, що прикриває голівку статевого члена. Вона може проводитися за бажанням пацієнта або за медичними показаннями, серед яких - фімоз, парафімоз, хронічні запальні процеси у ділянці голівки чоловічого статевого органа, дискомфорт під час сечовипускання та під час статевих актів через анатомічні особливості крайньої плоті. Ризик виникнення ускладнень після такої операції мінімальний, якщо пацієнт звертається до компетентного хірурга. Виконати циркумцизіо у Києві в умовах сучасного медичного центру і за доступною ціною можна у МЦ «Mediland».

Плюси чоловічого обрізання

Головка статевого члена у чоловіків прикрита шкірною складкою - крайньою плоттю, яка захищає чутливі тканини від пошкоджень. Відповідно до традицій, у деяких країнах ще у дитинстві хлопчикам проводять обрізання крайньої плоті (циркумцизію). Також цю операцію роблять з естетичних міркувань - вважається, що після видалення шкірної складки чоловічий статевий орган має привабливіший вигляд. Висічення шкірної складки дещо знижує чутливість головки члена, тому ця процедура корисна для чоловіків, у яких спостерігається передчасна еякуляція.

З медичної точки зору, резекція крайньої плоті забезпечує профілактику інфекційно-запальних процесів у ділянці голівки статевого члена. Під складкою шкіри накопичується смегма - змазка, у якій створюються сприятливі умови для розвитку патогенної мікрофлори. Тільки регулярне і ретельне промивання дає змогу запобігти запальному процесу. А при відсутності крайньої плоті цей процес спрощується. Крім того, знижується ризик передачі хвороботворних мікроорганізмів жінці під час статевого акту.

Ще більш важливе значення обрізання має у тому разі, коли крайня плоть: дуже довга, надто щільно охоплює голівку члена, не дає змоги повноцінно проводити гігієнічні процедури та створює дискомфорт під час ерекції. Анатомічні особливості цієї шкірної складки зумовлюють розвиток фімозу та парафімозу - небезпечних порушень, наслідками яких може стати не лише сильне запалення, а й стискання тканин із розвитком некротичних процесів. Правильне і своєчасне обрізання у такому разі стає необхідним.

Таким чином, висічення крайньої плоті забезпечує:

 • можливість дотримання традицій
 • естетичний ефект
 • підвищення якості інтимного життя
 • ретельну гігієну статевого органу
 • профілактику інфекційних захворювань, розвитку новоутворень
 • запобігання некрозу через здавлювання головки члена

Показання для проведення процедури

Операція з обрізання крайньої плоті проводиться за бажанням пацієнта або за наявності медичних показань:

 • звуження крайньої плоті - фімоз
 • утиск головки члена шкірною складкою - парафімоз
 • дискомфорт через проблеми з відкриттям голівки під час статевого акту
 • хронічний запальний процес під крайньою плоттю
 • наявність рубців на шкірній складці через постійне запалення
 • ускладнення у вигляді проблем із сечовипусканням

Протипоказання

Перед призначенням циркумцизії лікар уточнює наявність протипоказань для цієї процедури:

 • ураження шкіри в області проведення операції
 • інфекційні захворювання
 • важкі патології в стадії декомпенсації
 • порушення згортання крові
 • наявність аномалій будови статевого органу (обрізання може бути заплановано після пластичної операції)

Методи обрізання

Лікар-уролог підбирає методику обрізання залежно від анатомічних особливостей пацієнта і його побажань. Можливі такі варіанти:

 1. Поздовжня циркумцизія - висічення проблемної ділянки крайньої плоті, яка створює дискомфорт при фімозі. Тобто, більша частина шкірної складки залишається, і зовні наслідки обрізання непомітні
 2. Середнє обрізання - передбачає висічення складки у такому обсязі, що голівка відкривається, але частина шкіри залишається
 3. Туге обрізання - крайня плоть висікається повністю

Висічення крайньої плоті здійснюють із використанням затискачів, якими відтягують шкіру, що підлягає видаленню, або методом циркулярної резекції (розрізи виконують із зовнішнього і внутрішнього боків шкірної складки, потім проводять обрізання). Другий метод кращий, якщо підшкірні вени у пацієнта великі, і необхідна максимальна обережність рухів, щоб уникнути їх пошкодження.

У сучасній хірургії під час проведення циркумцизіо може застосовуватися лазер. Він забезпечує високу точність маніпуляцій і мінімізацію крововтрати.

Підготовка до операції з видалення крайньої плоті

Рішення про можливість і необхідність проведення операції приймає уролог, тому необхідно записатися на консультацію до цього фахівця у МЦ «Mediland». У рамках підготовки до обрізання крайньої плоті лікар призначить попередні дослідження:

клінічний аналіз крові з лейкоцитарною формулою і визначенням швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ)

 • коагулограму
 • аналізи крові на наявність ВІЛ
 • дослідження крові на наявність гепатиту В і С
 • аналіз крові на сифіліс
 • загальний аналіз сечі
 • ЕКГ

Як проходить процедура

Обрізання крайньої плоті триває близько 30-60 хвилин і проводиться з використанням місцевої анестезії (може застосовуватися епідуральна анестезія або загальний наркоз). Хірургічне втручання включає такі етапи:

 1. Маркування
 2. Висічення крайньої плоті відповідно до обраної методики
 3. Перев'язка кровоносних судин
 4. Формування вуздечки статевого члена і накладення шва
 5. Обробка антисептичним розчином
 6. Накладення пов'язки

Вкрай важлива не тільки точність рухів, а й правильний розрахунок обсягу тканин, що видаляються. Це впливає на ризик появи ускладнень, комфорт чоловіка в повсякденному житті та інтимній сфері. Тому звертатися потрібно тільки до надійного медичного закладу.

Період реабілітації після циркумцизії

Пацієнт залишає медичний центр у день проведення операції (якщо немає показань для подальшого перебування в стаціонарі). У разі використання хірургічних ниток, що саморозсмоктуються, не потрібно знімати шви, вони загоюються через 2-3 тижні. Необхідна тільки щоденна зміна пов'язки протягом 10 днів. У період реабілітації необхідно:

 • утриматися від відвідування басейну і купання у відкритих водоймах
 • приймати душ (не ванну)
 • регулярно проводити зміну пов'язки

Лікар розповість, протягом якого періоду варто утриматися від статевих актів. Для повного відновлення може знадобитися від 2 тижнів до 2 місяців.

Обрізання крайньої плоті у МЦ «Mediland»

Призначенням і проведенням процедури обрізання у МЦ «Mediland» займаються досвідчені фахівці, які проявляють максимум делікатності у вирішенні проблеми. У нашому центрі операція з висічення крайньої плоті проводиться:

 • з використанням сучасних методик
 • із застосуванням сучасного обладнання
 • з подальшим перебуванням у комфортній палаті стаціонару під наглядом компетентного медичного персоналу

Якщо ви хочете записатися на прийом до уролога у МЦ «Mediland», щоб дізнатися докладніше про операцію з видалення крайньої плоті, зателефонуйте за номером, вказаним на нашому сайті. Також для попереднього запису можна залишити заявку на сайті або замовити послугу зворотного дзвінка.

 
Лікарі відділення урології «Mediland»
Олександр Гапєєв лікар уролог в Києві, проводить дроблення камей в нирках, сечоводах, сечовому міхурі лазером

Гапєєв Олександр Іванович

Лікар-уролог

Михайло Володимирович лікар уролог в Києві, проводить видалення каменів з нирок, сечоводів, сечового міхура лазером

Дудник Михайло Володимирович

Лікар-уролог

Погребняк Іван Юрійович

Погребняк Іван Юрійович

Лікар-уролог, лікар УЗД

Юрій Сичов лікар уролог в Києві, лікує камені в нирках, сечоводах, сечовому міхурі без операції

Сичов Юрій Віталійович

Лікар дитячий уролог

FAQ

⏩ Для чого роблять обрізання у чоловіків?

✅ Циркумцизіо роблять за бажанням (з релігійних міркувань або з огляду на особисті уподобання), а також при наявності медичних показань. Операція необхідна, якщо анатомічні особливості крайньої плоті викликають запалення, дискомфорт, провокують некротичні процеси в тканинах головки члена.

⏩ Як обрізання впливає на статеве життя?

✅ Відсутність крайньої плоті знижує чутливість поверхні головки члена, завдяки чому подовжується статевий акт. Це особливо важливо у випадках, коли чоловік відчуває дискомфорт через передчасну еякуляцію. Деякі люди вважають, що після обрізання поліпшується зовнішній вигляд чоловічого статевого органу.

⏩ Скільки коштує операція обрізання в Україні?

✅ Зробити обрізання за доступною ціною можна у Києві, у МЦ «Mediland». Точну вартість лікар оголосить після обстеження.

⏩ Як роблять процедуру обрізання?

✅ Застосовується знеболювання (як правило, місцеве), наноситься маркування, проводиться висічення шкіри обраним способом. Потім відбувається обробка антисептиком, накладання швів і пов'язки.


Заказать обратный звонок