Київ,вул. Маршала Рибалка, 11-Б

Лікування дисплазії шийки матки в Києві

Дисплазія шийки матки лікування в Києві, ціна. Клініка гінекології Меділенд в Києві

Дисплазія шийки матки ‒ це зміни будови багатошарового плоского епітелію, який вистилає вагінальну частину шийки матки. Дисплазію можна вважати досить поширеним гінекологічним захворюванням.

Головною особливістю дисплазії є зміни патологічного характеру в стані епітелію. Оновлення здорового епітелію (його складають клітини з маленьким ядром) відбувається за рахунок клітин найглибшого рівня. Рухаючись до поверхні епітелію, вони зазнають ряд природних трансформацій форми, величини та будови.

У сучасній медицині замість терміну "Дисплазія" можна зустріти визначення: цервікальна інтраепітеліальна неоплазія (СIN), що означає утворення нових, не властивих даній тканині, клітинних елементів шийного епітелію. Розвиток захворювання призводить до патологічного порушення, як будови, так і форми клітин епітелію, крім того, при дисплазії відзначається порушення в багатошаровості структури.

Залежно від того, в яких шарах епітелію виявляються патологічні зміни, розрізняють наступні ступені тяжкості:

  • дисплазія шийки матки 1 або слабко виражена дисплазія (CIN I) ‒ зміни відбуваються в нижній третині епітелію.
  • дисплазія шийки матки 2 або помірно виражена дисплазія (CIN II) ‒ зміни захоплюють більше 1/3, але менше 2/3 епітелію.
  • дисплазія шийки матки 3 або важка дисплазія (CIN III) і неінвазивний рак ‒ процес займає всі верстви епітелію.

Причини та симптоматика

Перш, ніж розібратися, як лікувати дисплазію, з'ясуємо, чому з'являється захворювання, і які симптоми свідчать про його наявність.

Розвиток цієї підступної недуги пов'язують з вірусом папіломи людини, крім того, характерним для дисплазії є:

  • зниження імунітету, яке є наслідком безлічі різноманітних причин;
  • наявність хронічних запальних процесів в органах статевої жіночої системи;
  • куріння та інші шкідливі звички.

Підступність цього захворювання в тому, що воно не має своїх власних симптомів. Дисплазія протікає безболісно. У деяких випадках у жінки можуть з'явитися непрямі скарги, такі як:

  • свербіж або печіння в піхві,
  • зміни кількості та кольору білей,
  • кров'янисті виділення внаслідок травматизації шийки матки при статевому акті, або використанні гігієнічних тампонів.

У більшості випадків дисплазія протікає зовсім без симптомів. Саме тому єдиним методом профілактики захворювання є регулярне відвідування гінеколога.

Якщо ви обстежувалися і діагноз "Дисплазії" підтверджений, це не привід панікувати та впадати у відчай. Наша клініка володіє всіма методиками лікування і допоможе Вам позбутися від даної проблеми назавжди.

До кожної жінці застосовується індивідуальний підхід в лікуванні, з урахуванням ступеня вираженості дисплазії шийки матки, розміру ураженої ділянки, віку жінки та ін. Якщо при дисплазії шийки матки показана операція, її ціна в нашій клініці залежить від методу лікування в кожному індивідуальному випадку.

 

 
 
 
Методи лікування дисплазії шийки матки в МЦ «Mediland»
 
Діагностика дісплазії в Києві не дорого

Діагностика дисплазії в Клініці «Mediland»

У нашій клініці проводиться повна діагностика та лікування дисплазії шийки матки.

З метою діагностики проводиться:

Огляд шийки матки в дзеркалах ‒ дозволяє виявити або запідозрити зміни в шийковому епітелії.

Кольпоскопія ‒ огляд шийки матки за допомогою оптичної системи, яка дозволяє збільшити зображення в 10-15 разів. Також одночасно проводяться дві проби (з оцтовою кислотою та проба Шиллера).

Цитологічне дослідження мазка або ПАП-тест ‒ мікроскопічне дослідження будови клітин (при дисплазії видно атипові клітини).

Біопсія шийки матки ‒ гістологічне дослідження шматочка шийки матки, взятого з підозрілої на дисплазію зони (біоптата). Саме цей метод є остаточним в постановці діагнозу дисплазії та вибору методу лікування.

Імунологічні методи (ПЛР) ‒ дозволяють визначити наявність або відсутність онкогенних штамів вірусу папіломи людини (ВПЛ).

 
Лікування дисплазії без операції в Києві

Лікування дисплазії шийки матки 1 ступеня

При дисплазії легкого ступеня (CIN I) можливе проведення консервативного лікування, з використанням протизапальної, противірусної, антибактеріальної, антимікотичної терапії з подальшим динамічним спостереженням і цитологічним контролем.

Велике значення має вік жінки, оскільки у молодих пацієнток вельми велика (до 90℅) ймовірність регресу дисплазії. Тому, якщо проводиться лікування дисплазії шийки матки 1 ступеня у молодих дівчат при невеликій площі області враження, призначають повторну цитологію, з інтервалом не менше трьох місяців. Двічі підтверджений позитивний результат дає підстави для хірургічної операції дисплазії.

При дисплазії середнього та тяжкого ступеня (CIN II- CIN III) показано хірургічне лікування.

 
Лікування дисплазії шийки матки 2 ступеня в Києві, гінекологічна клініка Меділенд

Лікування дисплазії шийки матки 2 ступеня

Для лікування дисплазії 2 ступеня, в Клініці «Меділенд» застосовується радіохвильова вапоризація шийки матки за допомогою апарату "Сургитрон".

Цей метод є найбільш пріоритетним у порівнянні з вже застарілими методиками, такими як діатермкоагуляція (ДТК), при якому виникають грубі рубці та можливе звуження зовнішнього зіву, а при обробці рідким азотом (кріодеструкції) відзначається скорочення шийки матки.

Даний метод не має таких побічних явищ і є єдиним дозволеним методом лікування для молодих жінок.

Лікування проводиться в амбулаторних умовах, не вимагає госпіталізації та знеболювання, так як сама процедура безболісна, але за бажанням жінки можлива місцева анестезія.

Зберігається працездатність.

Після закінчення процедури даються рекомендації, і проводиться динамічне спостереження до повного одужання.

 

 
Радіохвильова конізація шийки матки ціна в Києві лікування дисплазії 3 ступеня

Лікування дисплазії шийки матки 3 ступеня

Радіохвильова конізація шийки матки використовується при тяжкому перебігу захворювання та при високому ризику малігнізації (переродження в рак). Є більш інвазивним, але при цьому органозберігаючим видом хірургічного лікування. Операція конізації шийки матки ‒ медична процедура, завдяки якій вдається досягати відмінних результатів лікування. Для конізації шийки матки при дисплазії використовують не тільки звичайний скальпель, а й лазер, а також радіохвильовий вплив.

Радіохвильова конізація шийки матки ‒ один з найменш травматичних методів проведення цієї операції і добре зарекомендував себе в лікуванні млодих жінок. Зрозуміло, що його можна вважати найкращим, незважаючи на те, що конізація шийки матки виконується в умовах операційної під внутрішньовенним знеболенням.

Під час операції видаляється патологічний осередок в межах здорових тканин з наступним гістологічним дослідженням.

Госпіталізація становить один день.

Після такої операції жінка залишається працездатною. Період до повного одужання після хірургічного лікування триває приблизно 4 тижні.

Через 3-4 місяці, після хірургічного лікування дисплазії, проводиться перше контрольне цитологічне обстеження, яке потім повторюють щоквартально протягом року.

Якщо важка дисплазія шийки матки загрожує розвитком онкологічного процесу і ураження поширилося за межі епітеліального шару, видалення є єдиним варіантом, здатним зупинити захворювання.


Заказать обратный звонок