Київ,вул. Маршала Рибалка, 11-Б

Лікування варикозу в Києві

Ефективне лікування варикозу в Києві

Варикозне розширення вен нижніх кінцівок (варикозна хвороба) – це патологічне явище, при якому уражаються судини, після чого вени розширюються, втрачається їх еластичність, що згодом призводить до порушення кровотоку.

Хронічне венозне захворювання включає в себе будь-які зміни вен нижніх кінцівок, які тягнуть за собою сукупність симптомів і ознак та набувають хронічної форми. Венозна недостатність є невід'ємною частиною варикозного розширення вен нижніх кінцівок.

Причини виникнення варикозу

 1. малорухливий спосіб життя;
 2. спадкова схильність;
 3. слабкі венозні стінки;
 4. зайва вага або робота, пов'язана з підйомом важких предметів;
 5. порушення гормонального фону.

Також, варикоз часто починає проявлятися в період вагітності. Це відбувається через те, що вени, які знаходяться в малому тазі, передавлюються. Після чого на них чиниться сильний тиск і погіршується кровообіг в ноги. Внаслідок цього, вени переповнюються кров'ю і розширюються.

Основні симптоми варикозу

 • тяжкість і сильний біль в ногах;
 • наявність темних судинних сіток;
 • часті судоми;
 • набряки;
 • потовщення вен і біль в цій ділянці;
 • нехарактерна коричнева пігментація ніг.

За наявності вказаних симптомів, особливо при почервонінні і затвердінні в області їх знаходження, необхідно відразу ж звернутися за консультацією до лікаря флеболога. Важка запущена форма даного захворювання може призвести навіть до інвалідності.

За даними досліджень, варикозом страждають більше 70% населення України. Як показує досвід наших флебологов, більшість пацієнтів, які звертаються до фахівця з даною патологією, мають запущену форму варикозу. Якщо вчасно не розпочати лікування захворювання, то можуть з'явитися ускладнення.

Небезпечна не сама варикозна хвороба, а тромбофлебіт, що розвивається на тлі варикозу.

Тромбофлебіт (запалення внутрішньої стінки вени) веде до утворення тромбів, які можуть перекривати просвіт вени з утворенням флеботромбоза, а також, відриваючись від стінки судини, по системі нижньої порожнистої вени потрапляти в легені.

Лікарі флебологи МЦ «Меділенд» володіють усіма методиками лікування варикозної хвороби, і підберуть найоптимальніший, індивідуально для кожного пацієнта.

Не втрачайте час, а саме головне – здоров'я, та відразу звертайтеся до нас!

 
Лікарі флебологи МЦ «Меділенд»
<
Андрій Бахтізін - кращий флеболог Києва

Бахтізін Андрій Вікторович

Головний лікар, хірург, флеболог

 
Методи лікування варикозу
 
Варикоз, операція

Склеротерапія

Склеротерапія, як метод лікування варикозної хвороби, ефективна на ранніх стадіях захворювання.

Суть методу полягає в тому, що склерозант (спеціальна речовина), за допомогою шприца з тоненькою голкою, вводиться в просвіт варикозно-розширеної вени, або телеангіоектазії. При цьому відбувається облітерація (склероз) просвіту судини шляхом руйнування ендотелію (внутрішньої стінки судини). Простими словами, введена речовина сприяє склеюванню стінок судини, кров в таку вену вже не надходить і з часом вона стає тонкою і зникає.

Операція проводиться амбулаторно і займає за часом не більше 20 хвилин.

Процедура повністю безболісна і не вимагає знеболювання. За одну операцію можна зробити від 2 до 10 ін'єкцій. У рідкісних випадках, лікар призначає повторну операцію.

Госпіталізація не потрібна.

Після операції, показано використання еластичного бинта або компресійної білизни, за призначенням лікаря.

Працездатність не втрачається.

 

 
Лікування варикозу на ногах, видалення лазером в Києві, ціна. Клініка сучасної флебології Медиленд

Ендовенозна лазерна коагуляція вен (ЕВЛК)

Ендовенозна лазерна коагуляція вен (ЕВЛК), вона ж ендовазальна лазерна облітерація варикозних вен (ЕВЛО) – це операція з лікування варикозу лазером. Міжнародна назва даної операції endovenous laser ablation ( EVLA) – ендовенозна лазерна абляція (ЕВЛА).

Операція лазерна коагуляція варикозних вен зарекомендувала себе у всьому світі не лише відмінними результатами, а й з позиції відмінного естетичного ефекту.

Під час операції через невеликий прокол в просвіт варикозно-розширеної вени вводиться спеціальний лазеротрод. По всій протяжності вени під впливом енергії променя лазера відбувається термічний вплив на стінку вени зсередини. Як результат просвіт судини "заростає" і усувається рефлюкс крові в поверхневих і перфорантних венах.

Після ЕВЛО практично не залишається шрамів, так як під час процедури проводиться всього пару проколів розміром в кілька міліметрів.

Лазерне лікування варикозної вени виконується амбулаторно, без загального наркозу.

Госпіталізація пацієнта в стаціонар не потрібна. Після ендовенозної лазерної коагуляції вен пацієнт залишається у відділенні денного стаціонару на пару годин. Загальний час знаходження пацієнта в клініці при проведенні ЕВЛК – 3-5 годин. Після цього пацієнт може повертатися до повсякденних занять.

Після операції терміном до трьох тижнів пацієнту необхідно носити компресійні панчохи в денний час.

Призначається за показаннями, як самостійна процедура або в комплексі з мініфлебектомією, після ретельного обстеження і діагностування у флеболога.

 

 
Мініфлебектомія, ціна

Операція мініфлебектомія

Мініфлебектомія ‒ це малоінвазивна процедура, яка лікує варикозне розширення вен, операція проводиться із застосуванням місцевої анестезії, так як не вимагає серйозного хірургічного втручання і не представляє собою ніякої небезпеки. Процедура може виконуватися як самостійний метод лікування варикозної хвороби, так і допоміжний метод, при радикальному лікуванні варикозу (кросектомія, стриппінг).

При операції видаляють варикозно розширені вени через мінімальні розрізи (проколи) на шкірі за допомогою спеціальних інструментів. Ця процедура виконується амбулаторно з використанням місцевої анестезії.

Переваги мініфлебектомії:

 • операція є косметичною;
 • відсутнє пошкодження нервових закінчень;
 • можливе проведення на любій ділянці;
 • вена повністю видаляється;
 • відсутні больові відчуття;
 • госпіталізація не потрібна.

Після операції з видалення вени, показано використання протягом місяця компресійної білизни, а також фізіотерапевтичних процедур за призначенням лікаря.

Терміни непрацездатності 1-2 дні.

 

 
Варикоз, видалення

Операція ‒ стриппінг

Стриппінг – це операція з видалення варикозної вени, що застосовується як для косметичної корекції, так і для лікування запущених форм варикозної хвороби, хронічної венозної недостатності, коли відкривається венозна кровотеча, або є ризик виникнення виразки.

Під час операції Стриппінг, велика підшкірна вена витягується по всій її довжині від паху до ступні за допомогою двох надрізів – один в паховій області на рівні пахової складки і другий – в області гомілки. Вена видаляється шляхом введення в просвіт зонда Бебкока, з подальшим вилученням зонда разом з веною.

Дана операція малотравматична і з хорошим косметичним ефектом – тривалістю від 40 хвилин до 1 години. У 90% випадків, пацієнти повністю позбавляються варикозу і небезпеки його рецидиву, а також небезпеки появи трофічних виразок.

Втручання може виконуватися як під місцевою, так і під загальною анестезією, повністю безболісно.

Термін госпіталізації 1 день.

Після операції з видалення вени, показано використання протягом місяця компресійної білизни і процедур за призначенням лікаря.

Повне відновлення працездатності, зазвичай, настає через 4 тижні.

 

 
Лікування варикозу, Київ

Кросектомія – операція Троянова-Тренделенбурга

Кросектомія є єдиним способом лікування гострого тромбофлебіту.

Це радикальний метод лікування варикозної хвороби. Відрізняється високою травматичністю, тому застосовується тільки для лікування тромбофлебіту та тромбозу вен, при розвитку тромбоемболії, й коли інші методи безсилі.

Метод полягає в резекції великикої (і малої) підшкірної вени і всіх її приток. При проведенні даної операції, велику роль відіграє досвід і майстерність хірургів флебологів. Недолік даного втручання – це великий шрам на стегні.

Операція може виконуватися як під місцевою, так і під загальною анестезією, повністю безболісно.

Термін госпіталізації 1 день.

Після операції кросектомія, показано використання протягом 1-2 місяців компресійної білизни і фізіотерапевтичних процедур – за призначенням лікаря.

Повне відновлення працездатності, як правило, настає через 4 тижні.

 

 
 
Видео галерея


 
Фото галерея
 

Заказать обратный звонок