Київ,вул. Маршала Рибалка, 11-Б

Лікування кісти куприка в Києві

Ефективне видалення кісти куприка, клініка проктології Київ Меділенд

Кіста куприка або епітеліальний куприковий хід (ЕКХ), він же пілонідальний синус – це захворювання, яке раніше, в післяопераційному періоді, вимагало тривалого лікування в стаціонарі і вдома. У Медичному центрі «Mediland» кіста куприка лікується за допомогою лазерів – це дозволяє звільнитися від захворювання всього за 1 день.

Із застосуванням сучасного обладнання, лікування пілонідального синусу в нашій клініці проходить фактично:

  • без значимого дискомфорту,
  • без болю в області операції,
  • і без втрати працездатності.

Наші фахівці успішно проводять лікування патології як в гострій так і в хронічній формі. Лікування епітеліального куприкового ходу лише оперативне, але в умовах центру проктології "Меділенд" це виглядає нітрохи не більш драматично, ніж внутрішньовенна ін'єкція.

Для довідки: кіста куприка – це своєрідний дефект, який проявляється як виникнення епітеліальної трубочки, і локалізується в області крижів, у вигляді капсули овальної форми. Кіста формується  ще під час внутрішньоутробного розвитку людини і локалізується глибоко в міжсідничній складці. Усередині утворення знаходяться волосся і сальні залози, які в нормі локалізуються на поверхні шкіри. В ході розвитку і функціонування залоз людини, секрет з них, а також частинки епітелію та волосся накопичуються всередині кісти і за допомогою отвору виходять назовні по вивідних протоках.

Тривалий час кісти можуть існувати непомітно. У випадках, коли отвори забиваються, по мірі накопичення в них вмісту:

  • відбуваються періодичні запалення і нагноєння,
  • формуються свищеві ходи,
  • виникає біль і виражений дискомфорт у пацієнтів.

Важливо! При запущених формах захворювання, є великий ризик того, що гній і інфекція з кісти поширяться на жирову клітковину сідниць. Це загрожує формуванням широких гнійних уражень і значних дефектів м'яких тканин.

Пам'ятайте, що при найменшій підозрі на кісту куприка варто звернутися до лікаря проктолога. Лікар проведе діагностику і визначить тактику поведінки, а саме необхідність негайного лікування в конкретному випадку, чи слід просто стежити за епітеліальним куприковим ходом, щоб в разі його запалення негайно прооперувати з мінімальним дискомфортом для пацієнта.

На жаль, іноді нам доводиться стикатися з запущеними формами захворювання, коли інфекція вийшла за межі ходу і поширилася по тканинах сідниць. У таких випадках застосовуються значно більші операції, описані нижче.

Досвід наших фахівців і сучасні хірургічні апарати дозволяють ліквідувати хворобу назавжди, навіть на тлі гострого гнійного запалення. Наші фахівці допоможуть вирішити вашу проблему з відмінним косметичним ефектом та гарантією результату втручання.

 

  
 
Методи лікування кісти куприка в Клініці "Mediland"
 
Операция по удалению кисты копчика лазером в Киеве, проктологическая клиника Медиленд

Операція лазерна коагуляція епітеліального куприкового ходу (пілонідального синусу, кісти куприка)

Для лазерної коагуляції епітеліального куприкового ходу застосовується спеціальний хірургічний лазер. Даний метод в нашій клініці успішно застосовується як для гострих, так і для хронічних форм хвороби, що радикально змінює життя наших пацієнтів на краще. Методом лазерної коагуляції ходу кісту куприка можна вилікувати всього за 1 день.

При лікуванні лазером, кіста розкривається вздовж всіх зовнішніх ходів маленькими круглими розрізами до 0,5 – 1,0 см. Спочатку порожнина кісти очищається від вмісту (волосся, епітелій, жир) спеціальними інструментами, промивається розчинами антисептиків. Після цього через зовнішній отвір ходу в порожнину кісти вводиться тонке лазерне волокно, і, завдяки високій енергії лазеру, хід заварюється, а кіста повністю ліквідується.

Доступ для введення лазертроду перевищує розмір зовнішнього отвору ходу всього на 0,5 см, а у разі хронічної форми кісти куприка, яка раніше не загострювалася, точкові ходи можуть становити всього 2-3 мм.

Операція проводиться під внутрішньовенною анестезією, при цьому через 2 години після операції пацієнт може йти додому.

Тривалість лікування кісти куприка лазером – 1 день. Госпіталізація не потрібна.

Терміни непрацездатності 0 – 3 дні, в залежності від характеру роботи пацієнта (небажано побутове забруднення області операції).

Післяопераційний період протікає безболісно.

У медичному центрі «Меділенд» лікування кісти куприка лазером можливе в день звернення, включаючи необхідне до обстеження. В тому числі і для іногородніх пацієнтів.

Наші фахівці допоможуть вирішити вашу проблему з чудовим косметичним ефектом і гарантією результату втручання.
Протягом 6 місяців після операції всі можливі відхилення в типовому перебігу післяопераційного періоду, за необхідності, коригуються безкоштовно.

 

 
Лечение киста копчика, операция, цена в Киеве, клиника проктологии Медиленд

Висічення кісти куприка

У Клініці «Меділенд», після впровадження лазерних операцій, операції з висічення кісти куприка з відкритим або закритим веденням рани, різні операції з переміщенням шкірних латок повністю втратили свою актуальність.

Це пояснюється тим, що застосування лазерних методів лікування кісти куприка дає прекрасний результат в усуненні проблеми, при цьому значно скорочуються терміни повного одужання пацієнта. Плюс приємний бонус від такого лікування – відмінний естетичний ефект.

Якщо пацієнт оперувався в іншому лікувальному закладі та в результаті операції сформувалися грубі рубці, рани, що довго не загоюються, рецидиви кісти, больові синдроми – наші фахівці зможуть ліквідувати ці ускладнення, по можливості, також із застосуванням малотравматичних лазерних технологій.

Тривалість лікування 1-2 дні.

Терміни непрацездатності залежать від характеру патології (та первинної операції).

Післяопераційний період протікає безболісно.

 

 
Операция по удалению кисты копчика, цена в Киеве, проктология Медиленд

Розтин, висічення і дренування гнійної кісти куприка

При такій операції гнійник розкривається не великим розрізом, що дає можливість евакуювати гній і нежиттєздатні тканини з кісти. Досвід наших фахівців і сучасні хірургічні апарати, в більшості випадків, дозволяють радикально висікти всі тканини утворення і ліквідувати хворобу назавжди, навіть на тлі гострого гнійного запалення.

Радикальні операції на тлі поширеного гнійного запалення вимагають клопіткого лікування та займають час.

У випадках якщо гнійник локалізований в межах самого ходу, гній під час невеликої операції евакуюється через невеликий розріз по ходу свища. Рана промивається розчинами антисептиків і пацієнт може йти додому.

Через 3 -4 тижні, після повного затихання запальних явищ, хід може бути вилікуваний за допомогою не травматичної лазерної операції.

Втручання виконується під спинальною або внутрішньовенною анестезією, повністю безболісне.

Терміни госпіталізації 0 – 4 дні.

Терміни непрацездатності від 0 (при обмежених процесах) – 14 днів (при поширених процесах), що пов'язано з необхідністю догляду за післяопераційної раною.

Післяопераційний період протікає безболісно.

 

 
 
 
Фото результатів з операції по видаленню ЕКХ лазером
 
Фото 1. Очищення порожнини кісти куприка від вмісту перед введенням робочої частини лазераФото 2. Операція лазерна коагуляція епітеліального куприкового ходуФото 3. Відразу після видалення пілонідального синусаФото 4. Кіста, що загоїлася, на 14 день після операції лазерної коагуляції пілонідального синусуФото 5. Заживший епітеліальний куприковий хід через місяць після операції лазерної коагуляціїФото 6. Заживший пілонідальний синус через 2 місяці після операції з висічення ЕКХ лазером
 
 

Заказать обратный звонок