Київ,вул. Маршала Рибалка, 11-Б

Міжнародний навчальний центр безперервної освіти "MedilandProfi"

Міжнародний навчальний центр безперервної освіти «MedilandProfi» - професійна перепідготовка та підвищення кваліфікації фахівців з вищою та середньою медичною та фармацевтичною освітою, післядипломна освіта, навчання за базовими освітніми медичними програмами соціальних працівників, психологів з немедичною освітою, парамедиків тощо.

Загальна інформація

Міжнародний навчальний центр безперервної освіти «MedilandProfi» відкрито у квітні 2023 року на базі багатопрофільного медичного центру «Mediland» та є одним з провідних навчальних центрів України. Заклад створено з метою надання сучасних медичних знань та підготовки і розвитку високопрофесійних фахівців у галузі охорони здоров'я. Ми працюємо для тих, хто хоче розвинути свою конкурентоспроможність, здобути хорошу освіту та підвищити професіоналізм

Матеріально-технічне забезпечення

«MedilandProfi» має обладнаний конференц зал, аудиторії для проведення практичних занять, навчальний операційний блок. Заклад розвиває інклюзію, метою якої є забезпечення рівного доступу до якісної вищої освіти всім членам суспільства, зокрема людям з інвалідністю

Структура та органи управління

Директор навчального центру «Mediland»

Міщенко

Директор МНЦБО - Міщенко Михайло Володимирович, доцент, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, хірург, проктолог, дійсний член Європейської асоціації колопроктологів (ESCP) та Міжнародної спілки з лікування епітеліального куприкового ходу (IPS), учасник Асоціації колопроктологів України, автор понад 30 наукових робіт з проктології та хірургії, має 3 патенти на відкриття, понад 10 впроваджених рацпропозицій.

Михайло Володимирович нагороджений Подякою Президента України «За вагомий особистий внесок у розбудову Української держави».

 

Наша команда

Ми залучаємо до освітнього процесу видатних експертів за своїм напрямком, науковців та педагогів, у тому числі колег з міжнародних організацій та зарубіжних університетів та напередусім досвідчених професіоналів-практиків МЦ «Mediland»

Міщенко Михайло Володимирович

Міщенко Михайло Володимирович

Проктолог, хірург, к.мед.наук, доцент, є Членом ESCP, IPS

Савчук Леонід Васильович

Савчук Леонід Васильович

Отоларинголог (ЛОР), ЛОР-онколог, дитячий ЛОР, кандидат медичних

Бондарєв Ростислав Валентинович

Бондарєв Ростислав Валентинович

Лікар-хірург, доктор медичних наук, професор

Потій Валерій Валерійович

Потій Валерій Валерійович

Хірург, косметолог, к.мед.наук, доцент

Навчальна робота

Міжнародний навчальний центр безперервної освіти «MedilandProfi» проводить навчання за наступними напрямками:

  • проктологія
  • дерматологія, косметологія та естетична медицина
  • пластична хірургія

Навчання проводиться за спеціально розробленими робочими програмами, що розраховані не тільки на студентів-медиків, але й на немедичний контингент, які вирішили змінити сферу своєї діяльності та отримати нові знання в області медицини чи естетики.

Мови навчання – українська, англійська.

Для слухачів проводяться додаткові спеціалізовані майстер-класи та семінари.

Контингент здобувачів

Міжнародний навчальний центр безперервної освіти "MedilandProfi" започатковує провадження освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти загальним обсягом 30 осіб на строк навчання.

Станом на 01.11.2023 року заклад проходить ліцензування в МОН.

Сертифікати, акредитація та інші документи

Міжнародний навчальний центр безперервної освіти "MedilandProfi" подав до МОН України ліцензійну справу щодо започаткування та провадження освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти. Інформація про ліцензію буде оприлюднена на сайті після розгляду ліцензійної справі на ліцензійній комісії.

аккредитация Медиленд лицензия Медиленд

Заказать обратный звонок