Київ,вул. Маршала Рибалка, 11-Б

Лікування парапроктиту або абсцесу параректальної простору в Києві

Ефективне лікування парапроктиту в Києві,  Клініка проктології

Парапроктит або абсцес параректального простору ‒ це запалення тканин з утворенням гнійників, що призводить до подальшого їх плавлення та гниття, як і всі гнійно-інфекційні процеси.

Парапроктит, на сьогоднішній день, одне з найрозповсюдженіших захворювань прямої кишки. Статистика свідчить, що майже сорок відсотків пацієнтів, звертаючись за допомогою до лікаря-проктолога, були зареєстровані з діагнозом парапроктиту.

Запалення клітковини та формування гнійника в перианальній області пов'язано з потраплянням інфекції в жирову клітковину з прямої кишки. Факторами можуть служити травматичні пошкодження, наявність гемороїдальних вузлів або тріщин анального ходу, не дотримання елементарних правил гігієни або ослаблений імунітет.

При поверхневих формах хвороби та правильно проведеному лікуванні парапроктит не рецидивує. Однак при глибоких гнійниках, формування свищів спостерігається більше ніж у половині клінічних випадків, за даними кращих клінік світу. Це пов'язано з неможливістю ліквідувати дефект у прямій кишці, через яку проникли інфекції на тлі гострого гнійного запалення.

Парапроктит проявляється такими симптомами, як:

  • гострий біль в області ануса, а також внизу живота, що з'являється при спробі акту дефекації,
  • розлади та неможливість здійснити сечовипускання та дефекацію,
  • часті позови, що тривають тривалий час.

Так як парапроктит ‒ це гнійне запалення, то він завжди супроводжується сильними симптомами інтоксикації (тобто отруєнням) організму. Серед цих симптомів висока температура до 40 градусів, головний біль, запаморочення, слабкість, втрата працездатності та різка відсутність апетиту.

Хоча симптоматика парапроктиту досить точна, але правильний діагноз може поставити тільки лікар-проктолог, до якого варто звернутися за наявності вищеперерахованих симптомів. Варто пам'ятати, що гнійна інфекція шкодить організму зсередини і чим більше вона ігнорується, тим більше погіршується стан пацієнта.

Процес лікування парапроктиту завжди передбачає виконання хірургічного втручання. Якщо це гострий парапроктит, операція виконується якомога швидше, лікарі проводять розтин та дренування гнійника та повністю очищують порожнину, в якій він знаходився. Якщо ж абсцес вже досяг хронічної стадії й з'явився свищ, то операція повинна бути плановою та враховувати всі особливості стану пацієнта.

Тип оперативного втручання вибирає виключно лікар-проктолог. Разом з хірургічним лікуванням призначають антибактеріальну терапію та препарати, що посилюють імунітет.

 

  
 
Методи лікування парапроктиту в МЦ "Медиленд"
 
Парапроктит, операція у Києві

Операція Габріеля

Методика застосовується при поверхневих формах парапроктиту. Суть операції Габріеля полягає в висіченні гнійника по всій його протяжності під шкірою та під слизовою оболонкою кишки. Після такої терапії хвороба може ніколи не потурбувати пацієнта.

Операція виконується з застосуванням спинальної анестезії.

Строки госпіталізації 2 -3 дні.

Термін непрацездатності 14 днів, що пов'язано з необхідністю догляду за післяопераційною раною в анальному каналі і на шкірі в місці висічення. Післяопераційний період протікає безболісно.

 

 
Парапроктит лікування, операція, ціна в Києві

Розтин та дренування глибоких парапроктитів

Методика застосовується при глибоких формах парапроктиту й залежить від майстерності хірурга.

Суть операції полягає в розтині шкіри та евакуації гною з глибоких тканин. Від майстерності виконання операції та якості дренування гнійника залежить можливість самостійного закриття свищового ходу в м'язах прямої кишки, що призводить, хоча й до рідкісних, але все-таки можливих випадків радикального вилікування.

Операція виконується під дією спинальної анестезії, абсолютно безболісна.

Строки госпіталізації 3 -5 днів.

Термін непрацездатності 14 ‒ 20 днів, що пов'язано з необхідністю догляду за післяопераційною раною на шкірі. Післяопераційний період протікає безболісно.

 

 
 
 

Заказать обратный звонок