Київ,вул. Маршала Рибалка, 11-Б

Лікування раку товстої кишки в Києві

Рак – це злоякісне новоутворення: пухлина, яка розвивається із-за переродження нормальних клітин організму в атипові та дуже стрімким розмноженням їх по всьому організму, тим самим утворюючи метастази в інші органи і нові осередки розмноження клітин.

Рак прямої кишки є дуже поширеною проблемою сучасності.

Причини розвитку раку точно не встановлені, але доведено вплив деяких фактори на організм людини, які запускають процес малігнізації, тобто переродження доброякісних клітин в злоякісні. Серед цих факторів:

  • генетична схильність організму;
  • погані екологічні умови;
  • перенесена в минулому або існуюча нині хвороба Крона;
  • поліпи кишечнику;
  • фактор неправильного і незбалансованого харчування, а також вживання в їжу канцерогенів.

Симптоми раку прямої кишки на ранніх стадіях можуть бути не так помітні, як в подальшому. Варто звернути увагу на:

  • біль і відчуття наявності стороннього тіла в області кишечнику;
  • нерегулярні випорожнення рідкої консистенції, особливо з домішкою крові або слизу – один з основних симптомів;
  • в подальшому можливі сильні ректальні кровотечі;
  • аналіз крові свідчить про анемію, так як постійні, навіть не значні кровотечі зменшують кількість формених елементів крові. Рівень гемоглобіну знижений, шкіра стає блідою або сірого відтінку, хворий стрімко втрачає вагу, апетит;
  • згодом проявляються сильні болі і відчуття незавершеності під час дефекації, кровотечі стають рясними, хворий виснажений і відчуває себе дуже погано.

На жаль, часто розвиток пухлин відбувається практично без симптомів, результатом чого є пізнє звернення пацієнтів за медичною допомогою. Поліпшити стан проблеми можна уважним ставленням до свого здоров'я (не ігнорувати симптоми, спостерігатися у грамотного сімейного лікаря), та регулярним проходженням профілактичних оглядів.

Підходи до лікування раку кінцевого відділу товстої кишки (рак прямої кишки) і раку ободової кишки (інші ділянки) відрізняються. Це пов'язано як з технікою операцій, так і з різною чутливістю пухлин до хіміотерапії та променевого лікування.

Самим достовірним критерієм, що впливає на 100% одужання пацієнтів, у всьому світі, вважається виявлення пухлин на ранніх стадіях хвороби. Також важливо регулярне спостереження у онколога в післяопераційному періоді, із суворим дотриманням графіка і програми обстежень, навіть після закінчення курсів спеціальних і проти рецидивних методів лікування.

 

  
Методи лікування раку товстої кишки в МЦ "Меділенд"
Рак прямої кишки лікування, ціна в Києві

Рак прямої кишки, операція

Всі злоякісні пухлини прямої кишки підлягають хірургічному видаленню.

Застосування при цьому сучасних шовних апаратів дозволяє виконувати дуже «низькі» резекції прямої кишки і, тим самим, зберігати цілісність травного тракту – хворому не накладається колостома, зберігається можливість природної дефекації. В результаті таких операцій пацієнт майже не відчуває втрати органу.

Крім зшивачів в МЦ «Mediland» під час видалення пухлин застосовуються апарати біологічного зварювання тканин і інші сучасні методики, спрямовані на профілактику ускладнень та рецидивів пухлин.

У післяопераційному періоді (іноді до операції) необхідно проходження спеціальних методів лікування, спрямованих на профілактику рецидиву пухлини або боротьбу з метастазами. Такі методи лікування наші пацієнти можуть пройти в клініках-партнерах МЦ «Mediland» за пільговими цінами.

Термін госпіталізації 10-12 днів.

Термін непрацездатності (за фактом операції) – 1 місяць.

 

 
Операція з видалення раку (пухлини) ободової кишки

Рак ободової кишки, операція

Всі злоякісні пухлини ободової кишки підлягають хірургічному видаленню. Обсяг операції залежить від локалізації та поширеності процесу.

Під час видалення пухлин ободової кишки, в МЦ «Mediland» застосовуються апарати біологічного зварювання тканин і інші сучасні методики, спрямовані на профілактику ускладнень та рецидивів пухлин.

В післяопераційному періоді, після загоєння хірургічної рани, хворі обов'язково проходять курс хіміотерапії в умовах стаціонару.

Термін госпіталізації на операцію 10-12 днів.

Термін непрацездатності (за фактом операції) – 1 місяць.

 


Заказать обратный звонок