Київ,вул. Маршала Рибалка, 11-Б

Лікування поліпів в Києві

Клініка проктології Київ – ефективне лікування новоутворень прямої кишки, операція – фото

Поліпи товстої кишки і анального каналу відносяться до розряду доброякісних новоутворень. Однак, при тривалому існуванні, деякі їх типи можуть трансформуватися в злоякісні пухлини. Більшість новоутворень не мають клінічних симптомів свого існування і виявляються під час профілактичних оглядів або обстеження товстої кишки з приводу інших захворювань.

Тільки під час, коли поліпи вже досить розвинені і займають велику площу, вони починають подавати перші ознаки своєї присутності. Це можуть бути хворобливі відчуття в задньому проході під час здійснення дефекації. Також ознакою появи даної патології може бути свербіж або наявність слизових виділень.

Які основні клінічні ознаки?

  • Біль в області анального кільця навіть в стані спокою і при спробі сходити в туалет.
  • Сверблячка в тій же області.
  • Виділення слизового характеру.
  • Наявність кров'яних виділень в калі – негайний сигнал для того, що варто відвідати лікаря проктолога.
  • Дискомфортні відчуття в прямій кишці.

Наявність новоутворення не завжди є показанням до операції з видалення. При відсутності тенденції до малігнізації патології, пацієнт може спостерігатися у лікаря колопроктолога з кратністю оглядів 1-2 рази на рік.

За наявності показань на проведення операції з видалення поліпа прямої кишки або анального каналу не варто турбуватися. Сучасна хірургічна техніка, яка є в розпорядженні наших лікарів, допомагає лікарям легко, а головне безболісно провести видалення поліпів прямої кишки без зайвих розрізів і контактів з кров'ю.

 

 

  
 
Методи лікування
 
Операція: поліпи анального каналу, ціна в Києві, фото

Радіохвильове видалення поліпа анального каналу

Новоутворення анального каналу (заднього проходу) знаходяться в самому кінцевому відділі прямої кишки і можуть бути виявлені пацієнтом самостійно під час туалету промежини.

Застосування радіохвильового скальпеля дозволяє видалити поліп безболісно, без травматизації оточуючих тканин і безкровно. Рецидиви після такого видалення зустрічаються вкрай рідко.

Операція виконується під місцевою анестезією.

Для лікування, пацієнт не потребує госпіталізації і залишається працездатним.

 

 
Вартість видалення поліпа прямої кишки – фото

Операція: електрохірургічне ендоскопічне видалення новоутворень прямої кишки

Поліпи та доброякісні пухлини прямої кишки можуть бути видалені через інструментальний канал жорсткого ендоскопа – ректороманоскоп.

Під час операції новоутворення відсікається до здорових тканин, за допомогою спеціальних маніпуляторів. Рана в слизовій оболонці прямої кишки обробляється високочастотним електричним струмом, що запобігає кровотечі та рецидивам захворювання.

При невеликих поліпах, пацієнт не потребує госпіталізації. При видаленні великих новоутворень (ворсинчасті поліпи та ін.), необхідна госпіталізація на 1-2 дні.

Після такої операції пацієнт залишається працездатним.

 

 
Видалення поліпів у прямій кишці, фото

Ендоскопічне видалення поліпів ободової (товстої) кишки

Поліпи, розташовані на будь-якій ділянці товстої кишки, видаляються через інструментальний канал сучасного відеоколоноскопу, за допомогою сучасних електрохірургічних інструментів. Велике збільшення на екрані монітора апарату і безліч додаткових функцій, дає можливість видаляти утворення, проводити профілактику їх рецидивів і контролювати стан пацієнта після операції.

Видалення дрібних поліпів може бути виконано в умовах поліклініки. При видаленні великих новоутворень хворий госпіталізується на один день.

Для виключення неприємних відчуттів, операція виконується під внутрішньовенним знеболенням.

Після операції пацієнт працездатний.

 


Заказать обратный звонок