Київ,вул. Маршала Рибалка, 11-Б

Підтяжка грудей

Где пройти маммолога в Киеве? Записаться к маммологу на консультацию в маммологический центр Медиленд

Жіночі груди - найпривабливіша частина жіночого тіла. Тому жінки підкреслюють це гідність, вдаючись до допомоги спеціальної білизни, і вдало підібраного декольте.

Вагітність, збільшення і втрата ваги, вікові фізіологічні зміни і сила це причини які впливають на зміну еластичності тканин, груди втрачає пружність, об'єм, змінюється форма грудей, з'являється провисання молочних залоз. Разом з перерахованими змінами знижується і самооцінка жінки.

Що б повернути грудей привабливість жінки звертаються за допомогою до пластичного хірурга. У разі втрати еластичності і сильному провисанні грудей в пластичній хірургії застосовується мастопексия.

Мастопексия - це пластична операція з підтяжки грудей.

Підтяжка грудей покращує профіль і відтворює природний контур, надаючи їй молодий вид.

Вибір клініки і пластичного хірурга, якому можна довіритися - та ще задача. Жінки, коли шукають клініку для проведення операції з підтяжки грудей в Києві, вибирають Клініку косметології і пластичної хірургії "Меділенд". Це обумовлено тим, що наші пацієнтки отримують незмінно чудові результати.

Записатися на прийом до пластичного хірурга ви можете за телефонами +38 (095) 365-00-04 +38 (044) 355-55-31 або на сайті

 
Пластичні хірургі "Mediland"
Доктор Сергей Усов - лучший пластический хирург в Киеве и Украине

Усов Сергій Миколайович

Пластичний хірург, кандидат медичних наук, доцент

 
Важливо знати
 

Как проводят операцию по подтяжке груди

Методи проведення операції

Операція мастопексия орієнтована на поліпшення форми і зміна обсягу жіночих грудей без використання імплантатів.

У пацієнток з невеликими грудьми і мінімальним провисання пластичний хірург використовує методику підтяжки, де розріз проводиться навколо ареоли.

Є методики, при яких розріз має форму «тенісної ракетки» (навколо ареоли і вертикально в низ) або по нижньому контуру грудей.

При значних втратах в обсязі грудей, ваш хірург може рекомендувати провести підтяжку грудей з імплантами - це дозволить досягти додаткової повноти, пружності і кращої форми, тим самим надати грудей більш привабливий вигляд.

Вибір методики проведення операції з підтяжки грудей підбирається кожній пацієнтці індивідуально. При цьому враховуються:

побажання пацієнтки, особливості фігури, стан шкіри і ін.

Підготовка до операції з підтяжки грудей

Мастопексия - це хірургічна операція, тому перед її проведенням необхідно зробити ряд аналізів і пройти діагностику, а саме:

  • аналіз сечі загальний;
  • загальний аналіз крові з формулою;
  • біохімічний аналіз крові (загальний білок, білірубін і його фракції, АЛТ, АСТ, глюкоза крові);
  • маркери гепатитів HBcAg, AtHCV;
  • антитіла до ВІЛ;
  • група крові та резус фактор;
  • кров на RW; коагулограма;
  • УЗД молочних залоз і ЕКГ.

Головна мета мастопексії підтягнути і зміцнити тканини молочної залози, змістити сосково-ареолярную комплекс і, при потребі, зменшити розмір ареоли.

 
 
 
Фотогалерея
Мастопексия груди до и послеПодтяжка груди без имплантатов - фотоОперация - подтяжка груди. Фото до и после
 

Заказать обратный звонок