або зателефонувати за номером телефону
+38 (067) 276-31-48
+38 (050) 820-02-26
або зателефонувати за номером телефону

Отопластика – пластична операція вух

Зробити пластичну операцію отопластику у Києві. Клініка пластичної хірургії Меділенд

Отопластика — це хірургічний метод зміни форми та розміру вушних раковин, усунення капловухості, корекції вроджених та посттравматичних дефектів вух.

Найчастіше зустрічається естетичною деформацією вушних раковин є капловухість. Вона може бути викликана неправильним кутом прикріплення раковини та/або диспропорцією окремих частин хрящової тканини вуха.

Більшість фахівців рекомендують усувати капловухість після 12 років, оскільки інтенсивність активного зростання вушних раковин на цей час дещо призупиняється. Однак якщо виражена відстовбурченість вушних раковин є серйозною психологічною проблемою для дитини, то отопластику, за естетичними показаннями, можна проводити й у дітей віком від 9 років.

Пластичні хірурги клініки косметології та пластичної хірургії «Меділенд» досконало володіють методами корекції вуха, які дозволяють створити природну форму, водночас не порушуючи балансу в пропорціях вух та обличчя.

Корекція навіть незначних деформацій може покращити зовнішній вигляд та підвищити самооцінку.

 

 
Пластичні хірурги "Mediland"
Усов Сергій Миколайович

Усов Сергій Миколайович

Пластичний хірург, кандидат медичних наук, доцент

Логвінов Євген Олександрович

Логвінов Євген Олександрович

Пластичний хірург обличчя та шиї, ЛОР

 
Що важливо знати:
 
Отопластика фото

Консультація пластичного хірурга:

У пацієнтів з капловухістю нерідко є асиметрія вушних раковин, коли вуха можуть сильно відрізнятися один від одного як за розміром і формою, так і за розташуванням до голови. Необхідно враховувати, що досягти абсолютної симетрії вушних раковин при отопластиці вкрай складно, але зробити їх максимально схожими цілком можливо.

Перед операцією обов'язково має бути проведена консультація, на якій хірург оцінює особливості будови вушних раковин, наявність різних деформацій, проводяться необхідні обстеження та вимірювання форми та розміру вушних раковин.

Отопластика фото

Проведення отопластики та післяопераційний період

Естетична отопластика проводиться під місцевою анестезією шляхом підшкірної ін'єкції за допомогою тонкої голки, при цьому під час процедури пацієнт не відчуває жодного дискомфорту.

Вся операція займає близько півтори — дві години.

Розріз шкіри робиться на внутрішній стороні вуха в області завушної складки, тому згодом із зовнішнього боку вуха ніяких слідів операції не залишається.

Відразу після операції на голову накладається фіксувальна пов'язка і призначаються знеболювальні препарати. Через кілька годин після процедури пацієнт може самостійно залишити клініку та повернутися до звичного способу життя.

Протягом кількох днів проводять 2-3 перев'язки, а на 8-10 день знімаються шви після отопластики.

 

Отопластика фото

Коли очікувати на результат:

Остаточний клінічний результат формується вже через 2-3 місяці після оперативного втручання, оскільки на той час відбувається остаточне зрощення хрящів у новому положенні.

Головною рекомендацією після процедури отопластики є застереження від травм вушних раковин протягом 3 місяців.

 

Заказать обратный звонок