Київ,вул. Маршала Рибалка, 11-Б

Лікування параректального свища в Києві

Клініка проктології Київ – ефективне лікування свища прямої кишки, операція по видаленню свища прямої кишки

Свищ параректального простору є ускладненням гнійних запальних процесів прямого кишечнику, частіше він виникає внаслідок хронічного перебігу парапроктиту, рідше при закупорці епітеліальних ходів куприка.

Так як парапроктит – це утворення гнійника, при хронічному перебігу цієї хвороби гнійний мішок рано чи пізно розривається, а рідина і гній витікає назовні, розплавляючи навколишні тканини, тобто параректальну клітковину. Коли тканини розплавляються, то на місці них утворюється свищ, який веде від вогнища захворювання, а саме місця, на якому раніше був гнійник, до будь-якої порожнини організму.

Формування параректальних свищів – прямий наслідок перенесених парапроктитів (гнійників) в жировій клітковині навколо прямої кишки. Прихований перебіг парапроктиту означає, що свищі з'являються абсолютно безболісно і непомітно, під час цього пацієнти помітять лише невелику кількість виділень. В цьому і полягає небезпека даної хвороби, адже гнійний процес залишається непоміченим довгий час, а інтоксикаційний процес в організмі зростає.

Як відомо, будь-який хронічний процес має свої періоди загострення та ремісії. Під час загострення абсцесу, пацієнти зазвичай відчувають себе погано, їх турбує жар, порушення загального стану та симптоми отруєння організму. У момент того як гнійник лопається або його розкривають, стан пацієнта значно покращується і симптоматика майже зникає, за винятком незначних виділень. Тому клінічну картину захворювання завжди називають хвилеподібною або змінною.

За різної локалізації гнійників, лікарі діагностують кілька видів параректальних ходів, за якими їх класифікують. Існують ходи, які проходять через сфінктер і зливаються з клітковиною, а також мають розгалуження та кишені з гнійниками. Деякі види свищів знаходяться дуже глибоко, їх не видно при зовнішньому огляді і можна діагностувати лише за допомогою інструментальних досліджень. Також відома локалізація свищів в просторі між піхвою і прямим кишечником або ж навколо ануса.

Виділяють чотири ступені перебігу даного захворювання: від легкої, до найважчої. Але всі вони вимагають негайного хірургічного втручання професійних лікарів, тобто операції з видалення свища прямої кишки.

Хвороба не піддається консурвативному лікуваннюефективне лікування свища без операції неможливе. За останні роки, результати хірургічного лікування цього захворювання значно покращилися через застосування сучасного шовного та пломбувального матеріалу, лазерних електрохірургічних і радіохвильових технологій, якими оснащені проктологи нашої клініки.

 

 

  
 
Методи лікування параректального свища в МЦ «Mediland»
 
Свищ прямої кишки операція, Київ

Висічення поверхневого свища

Дана операція може бути застосована для висічення свищевих ходів, що розташовані «поверхнево».

В ході втручання, свищ січуть протягом усього ходу. На його місці формується трикутна ранка, яка веде з прямої кишки на шкіру. За рахунок поверхневого розташування свища та застосування лазерів під час операції, такі рани безболісні й швидко загоюються.

Операція виконується з застосуванням спинальної анестезії, повністю безболісна.

Термін госпіталізації 2 – 3 дні.

Термін непрацездатності 14 днів, що пов'язано з необхідністю догляду за післяопераційної раною.

 

 
Свищ заднього проходу операція, ціна в Києві. Фото

Висічення свища з первинної пластикою сфінктера

Суть даної операції полягає в ліквідації свищевого ходу на всій його довжині, з пошаровим ушиванням рани з боку кишки та з боку шкіри.

В ході операції з видалення свища, для надійної ліквідації інфекції в тканинах і профілактики кровотечі, в МЦ "Mediland" застосовуються спеціальні лазерні та радіохвильові технології.

Операція виконується з застосуванням спинальної або загальної анестезії, повністю безболісна.

Термін госпіталізації 3-7 днів..

Термін непрацездатності 14 - 20 днів, що залежить від глибини свища і пов'язано з необхідністю догляду за післяопераційної раною. Післяопераційний період протікає безболісно.

 

 
Параректальний свищ, операція, ціна в Києві

Висічення свища з обтурацією його ходу

Суть операції полягає в ліквідації свищевого ходу по всій довжині. При цьому, перетин м'язів сфінктера з подальшою їх пластикою не виконується.

У дефект в м'язі, після обробки лазером (для знищення інфекції), вводиться спеціальний пломбувальний матеріал, над яким зшиваються стінки з боку кишки та шкіри. Операція малотравматична і дозволяє досягти радикального лікування при складних формах хвороби, без ризику утворення рубцевих деформацій у м'язах.

Операція виконується під спинальною або загальною анестезією, повністю безболісна.

Термін госпіталізації 4 -5 днів..

Термін непрацездатності 14 - 18 днів, що пов'язано з необхідністю догляду за лінією швів і «обережним режимом». Післяопераційний період протікає безболісно.

 

 
 

Заказать обратный звонок