або зателефонувати за номером телефону
+38 (067) 276-31-48
+38 (050) 820-02-26
або зателефонувати за номером телефону

Збільшення грудей

Маммопластика - увеличение груди с помощью имплантатов

Мамопластика (пластика грудей) - найпопулярніший вид пластичної хірургії.
Підтяжка грудей (мастопексія), корекція асиметрії, корекція сосків і ареол, зменшення грудей (редукційна пластика) і, звичайно, збільшує маммопластика.
Збільшення грудей (аугментаційна пластика) проводиться найрізноманітнішими техніками і методами:
- збільшення власними тканинами (ліпофіллінг грудей),
- збільшення имплантами різних форм і розмірів,
- різні методики установки ...
Завдяки різноманітності яких можна задовольнити будь-які побажання і здійснити мрії.

На жаль, жіночі груди викликає не тільки захоплення, дуже часто вона - привід для переживань і комплексів. Молодим дівчатам часто не подобається розмір своїх грудей, а жінкам старшого віку - форма. Зміна тонусу тканин грудей, вроджена асиметрія або недорозвинення молочних залоз, зміна обсягу грудей через різку втрату ваги або після вигодовування - всі ці проблеми можна вирішити ефективно і безпечно за допомогою ендопротезування.

Операція зі збільшення грудей за допомогою імплантатів залишається найбільш затребуваною процедурою в пластичній хірургії, так як це ідеальне рішення для зміни розміру і форми грудей.

Мамопластика грудей дозволяє змінити форму і об'єм радикально, але при цьому, не порушує функціональність молочних залоз (жінка в майбутньому зможе годувати грудьми).

Пластичні хірурги МЦ «Меділенд» враховують всі побажання пацієнтки, її природні дані і застосовують у роботі сучасні методики і імплантати.

Перед операцією пацієнтка обов'язково проходить консультацію у пластичного хірурга, на якій:

 • обговорюється бажаний результат;
 • визначається методика збільшення грудей;
 • вибирається ідеальний для пацієнтки дизайн і розмір імплантата, в залежності від індивідуальних особливостей пацієнтки.

Записатися на консультацію до пластичного хірурга в Центр косметології і пластичної хірургії «Меділенд» можна зателефонувавши за номером +380443555532, або на сайті

 
Пластичні хірургі "Mediland"
Доктор Сергей Усов - лучший пластический хирург в Киеве и Украине

Усов Сергій Миколайович

Пластичний хірург, кандидат медичних наук, доцент  

 
Важливо знати
 

Как выбираются имплантаты для увеличения груди

Вибір ідеального імплантату

Різновид дизайнів імплантатів велика, але головна відмінність полягає у формі - кругла або каплевидная.

У пластичній хірургії використовують імплантати з міцною оболонкою, наповненою гелем, який за своєю щільності схожий на натуральну тканину молочної залози. Тому груди після операції буде природною на дотик і на вигляд.

Існує багатий вибір імплантатів за обсягом, від 80 до 800 мл - це дозволяє вибрати найбільш підходящий для кожної пацієнтки та провести збільшення грудей на 2 і більше розміру.

Сучасні імплантати досить надійні, про що свідчать численні клінічні випробування. В якості наповнювача виступає щільний гель, який виключає ймовірність розтікання в організмі.

Пластичні хірурги нашої клініки використовують імплантати виробників «преміум-класу»: Mentor (USA), Polytech (Germany), Allergan (USA), Eurosilicone (France). Перераховані фірми-виробники надають необмежену часом гарантію на свою продукцію. Імплантати цих виробників сертифіковані Міністерством охорони здоров'я України.

 

 

Операция по увеличению груди в Киеве

Підготовка до операції по збільшенню грудей

Так як маммопластічка - це хірургічна операція, перед її проведенням необхідно зробити ряд аналізів і пройти діагностику, а саме:

 • аналіз сечі загальний;
 • загальний аналіз крові з формулою;
 • біохімічний аналіз крові (загальний білок, білірубін і його фракції, АЛТ, АСТ, глюкоза крові);
 • маркери гепатитів HBcAg, AtHCV;
 • антитіла до ВІЛ;
 • група крові та резус фактор;
 • кров на RW; коагулограма;
 • УЗД молочних залоз і ЕКГ.

 

 

Маммопластика - реабилитация

Проведення операції і післяопераційний період

Операція зі збільшення грудей триває 1,5-2 години і проводиться під загальною анестезією.

Імплантація грудей здійснюється через розріз, як правило, в природних складках тіла, щоб післяопераційний шов не був помітний сторонньому погляду. Найбільш поширений спосіб імплантації через підгрудний розріз, тому що шов буде знаходитися в природній складці під грудьми. Також є варіанти провести імплантацію через ареолу (шов роблю по краю ареоли і його не помітно), або через пахвовий розріз.

Після проведення операції пацієнтка залишається в клініці на1-2 дня, а шви знімають через 8-10 днів. Повний реабілітаційний період триває 2 тижні.

Після операції необхідно носити компресійну білизну - це сприяє більш швидкому течією періоду відновлення.

На час рекомендується уникати фізичних навантажень.

У перші два місяці після операції по збільшенню грудей будуть спостерігатися ущільнення і почервоніння післяопераційних рубців, які з часом будуть зменшуватися, в перебігу 6-8 місяців вони побіліють і стануть практично непомітними.

 
 
 
Фотогалерея
Маммопластика груди до и послеУвеличение груди с помощью имплантатов. Увеличение груди с помощью имплантатов. Увеличение груди с помощью имплантатов.
 

Заказать обратный звонок
gift icon