Київ,вул. Маршала Рибалка, 11-Б

Ліпосакція

Липосакция в КиевеЛіпосакція косметологічна чи баріатрична операція для зміни характеру відкладення жиру на певній ділянці (або кількох ділянках) тіла хірургічним шляхом. Ліпосакція не є методом лікування ожиріння, , але дозволяє змінити пропорції тіла, особливо в тих місцях тіла, які гранично стійкі до дієти та фізичних вправ. Однак візуальний ефект після ліпосакції для фігури може бути більшим ніж після зниження маси тіла і жиру іншими способами.

Досить часто ліпосакцію рекомендують робити пацієнтам із нормальною вагою для того, щоб покращити контури та пропорції тіла.

Показання до ліпосакції

  • надлишкова вага;
  • локальні жирові відкладення;
  • целюліт;

Противоказання до ліпосакції

  • цукровий діабет;
  • захворювання крові, порушення згортання;
  • вагітність та період годування груддю;
  • тяжкі хвороби внутрішніх органів ;
  • варикозне розширення вен у зоні операції;
  • перенесені нещодавно операції на ділянці, що планується для проведення ліпосакції;
  • онкологічні захворювання.

Записатися на консультацію до пластичного хірурга до Центру косметології та пластичної хірургії«Меділенд» можна зателефонувавши за телефонами +38 (095) 365-00-04 +38 (044) 355-55-31, або на сайті

 
Пластичні хірурги "Mediland"

Лікар Сергій Усов - найкращий пластичний хірург в Києві та Україні

Усов Сергій Миколайович


Пластичний хірург, кандидат медичних наук, доцент

 
Важливо знати
 

Липосакция - коррекция фигуры

Тумісцентна ліпосакція

Найпоширеніший, безпечний та ефективний метод. Має найменшу кількість ускладнень у порівнянні з лазерною або ультразвуковою ліпосакціями. Сучасна техніка цього виду ліпосакції малотравматична і дозволяє клієнтам вести звичайний свій спосіб життя вже наступного дня. Ефект від операції посилюється з кожним тижнем досягаючи максимуму за кілька місяців.

Комбіновано-термічна ліпосакція

Комбіновано-термічна ліпосакція - жирові клітини руйнуються за допомогою лазера та ультразвуку, одночасно з механічним пошкодженням тканин. ермічна дія не тільки руйнує жирові клітини, а й коагулює (припікає) всі навколишні тканини та судини, викликаючи одночасно легку підтяжку шкіри. Використовується при малих обсягах ліпосакції.

Суха ліпосакція

У жирову тканину вводиться канюля, приєднана до відсмоктування. Канюля – це трубка, призначена для введення в порожнини людського організму та застосовуються в медицині для подачі чи відведення різних речовин. Одночасно з відсмоктуванням жирової тканини ушкоджуються судини кровоносної та лімфатичної систем, що є причиною постопераційних гематом

Послеоперационный период

У післяопераційний період рекомендується носити компресійну білизну, пройти курс фізіотерапії. А ось відвідування лазні, сауни, солярію – протипоказані.

Ефект від ліпосакції посилюється протягом 6 місяців залежно від індивідуальних особливостей пацієнта та правильного післяопераційного догляду.

 
 

Заказать обратный звонок