або зателефонувати за номером телефону

У Меділенд діють комплексні медичні програми

Де пройти повне медичне обстеження організму? Програми комплексного обстеження організму в Києві від МЦ Меділенд, ціни

  • Планування вагітності і лікування безпліддя, що включає не лише комплексне обстеження організму пари, але і в разі потреби, проведення лікування.
  • Контроль здоров'я майбутньої мами і дитини під час вагітності.
  • Діагностичні Check-up, що включають профілактичні огляди з різних напрямків, та дозволяють пройти повне медичне обстеження організму.

Економія бюджету при покупці таких програм відчутна і складає від 10 до 80%. Плюс до комплексних програм, часто бувають безкоштовні додаткові бонуси і подарунки.

 
Пакети послуг від МЦ «Mediland»
 
Ведення вагітності, check up ціна в Київ

Програма «Ведення вагітності»

Фахівцями нашого медичного центру розроблена програма контролю здоров'я майбутньої мами і дитини від самих ранніх термінів і до 40-го тижня, і включає необхідний перелік послуг і досліджень.

Лікарі нашої клініки створять професійний догляд і комфортні умови на всіх етапах вагітності.

 

Вартість від 23 000 грн

 

 

 
Київ, комплексне обстеження організму для чоловіків і жінок, що планують вагітність. Планування вагітності з Меділенд

Програма «Плануємо малюка»

Унікальна розробка фахівців нашої клініки з комплексного обстеження пар, які тільки планують вагітність, а також пар, які зіткнулися з проблемою зачаття.

Програма складається з 3 етапів:

  • перший спрямований на діагностику стану здоров'я чоловіка і жінки і показаний всім парам,
  • а другий і третій ‒ за призначенням лікаря і спрямований на додаткові дослідження і лікування факторів безпліддя, в разі їх виявлення.

Первинна консультація пари з приводу програми - БЕЗКОШТОВНА

Вартість від 9850 грн

 
 
Повне медичне обстеження для жінок тачоловіків при вугровій хворобі в Києві, Клініка дерматології Меділенд

Check-Up «Акне СТОП»

Втомилися від прищів на обличчі та тілі? Креми, мазі, бовтанки не допомагають? Це неспроста! Акне не просто естетична проблема – це сигнал організму про збої в його роботі.

Лікарі дерматологи МЦ «Mediland», для людей, які страждають від вугрової хвороби, розробили програму – Check-up Акне СТОП для жінок і чоловіків.

Check-up Акне СТОП – це перший крок до здорової та красивої шкіри.

 

Вартість від 3550 грн

 

 

 
Полное медицинское урологическое обследование для женщины в Киеве, Клиника урологии Медиленд

Check-Up «Урологічний для жінок»

Основними причинами появи захворювань сечовидільної системи у жінок є невилікувані інфекції в організмі, переохолодження та інше. Це гарантовано призводить до проблем з нирками або сечовим міхуром, а також до появи циститу або пієлонефриту.

Якщо ви відчуваєте дискомфорт при сечовипусканні, страждаєте від хронічної форми циститу або пієлонефриту, саме час провести діагностику у уролога.

Урологічний Check-Up для жінок ідеально підійде як при гострих ускладненнях сечовидільної системи, так і при хронічних.

 

Вартість 1950 грн

 

 
Повне медичне обстеження щитовидної залози в Києві, Клініка ендокринології Меділенд

Check-Up «Щитоподібна залоза»

Вам знайомі такі стани, як різкі коливання ваги, тривожність і серцебиття, незрозуміла зміна настрою, занепад сил, рясне випадання волосся? Пора задуматися про діагностику роботи щитовидної залози.

Лікарями ендокринологами клініки «Меділенд» розроблена програма комплексного обстеження щитовидної залози, що містить повний набір досліджень, необхідний для аналізу її стану.

 

Вартість від 1270 грн

 

 

 
Повне медичне обстеження для жінок та чоловіків при випадінні волосся в Києві, Клініка дерматології Меділенд

Check-Up «Роскішне волосся»

Вас турбує рясне випадіння волосся, лущення, свербіж, печіння шкіри голови, лупа чи себорея?

Лікарями трихологами дерматологами клініки «Меділенд» розроблена програма комплексного обстеження, яка дозволить виявити причину проблем зі шкірою голови і допоможе підібрати ефективне їх рішення.

 

Вартість 1750 грн

 

 

 
Гастроентерологічна медична діагностика Київ, Check Up, ціна

Check-Up «Гастроентерологічний»

Лікарями клініки «Меділенд» розроблена програма комплексного гастроентерологічного обстеження – гастроентерологічний Check Up, який містить повний набір обстежень, необхідний для аналізу стану травної системы.

Контроль стану здоров'я ШКТ: виключення ризиків або ж своєчасне діагностування – краща профілактика різних захворювань та їх наслідків.

 

Вартість від 1850 грн

 

 

 
Зайва вага обстеження в Києві

Check-Up «Надмірна вага»

Насамперед, для того, щоб визначити надлишкова у вас вага чи ні, потрібно визначити ваш індекс маси тіла. Для цього, розділіть вагу (в кг) на свій зріст у квадраті (в м). Якщо ваш ІМТ вище 25, наша програма для вас буде цікавою.

Лікарями ендокринологами клініки «Меділенд» розроблена програма комплексного обстеження, яка дозволяє зрозуміти першопричину набору ваги і метаболічних порушень вуглеводного та ліпідного балансу.

 

Вартість 2950 грн

 

 

 
Обстеження на наявність цукрового діабету в Києві, Клініка ендокринології Меділенд

Check-Up «Попередь діабет»

Цукровий діабет досить підступне захворювання, яке на ранніх етапах може розвиватися безсимптомно. Тому для людей, що знаходяться в групі ризику рекомендується проходити профілактичне обстеження.

Лікарями ендокринологами МЦ «Mediland» розроблена програма скринінгового обстеження організму, яка дозволить визначити чи є у людини цукровий діабет і наскільки проблема серйозна.

 

Вартість 2850 грн

 

 

Check-Up пульмонологічний «Здорові легені»

Комплекс діагностичних процедур спрямований на оцінку стану дихальної системи людини. Програма рекомендована для пацієнтів старше 18 років, не має протипоказань.

 

Вартість від 1650 грн

 

Пакет «Збираємось до школи/садочку»

Пакет дитячий медогляд включає в себе обхід лікарів, здачу аналізів та медичний висновок. У медичному центрі «Меділенд» отримання довідки форми 086 займе всього максимум 2 відвідування.

 

Вартість від 950 грн

 

 
Пройти комплексне обстеження організму чоловікові в Києві

Check-Up «Чоловіче здоров'я»

Ви чоловік, вам за 30 і ви не були в уролога? Це дуже добре! Але, на жаль, вік своє бере і пора задуматися про профілактичний огляд сечостатевої системи.

Спеціально для чоловіків, у нас розроблений пакет послуг з діагностики простати та сечостатевої системи. Вам достатньо 1 раз на рік проходити такий огляд, щоб в решту часу бути впевненим в своєму здоров’ї.

 

Вартість від 1650 грн

 

 

 
Повне медичне обстеження урологічне обстеження чоловіків на інфекції в Києві, Клініка урології Меділенд

Пакет «Чоловіче здоров'я - Інфекції»

Якщо ви періодично відчуваєте печіння, біль або інші неприємні відчуття при сечовипусканні, відзначаєте зниження статевого потягу, ерекції, раннє сім'явиверження, помічаєте домішки крові в сечі - причиною цього можуть бути інфекції і необхідно пройти діагностику сечостатевої системи на наявність інфекцій.

Наш Check-up «Чоловіче здоров'я - Інфекції» дозволяє вчасно виявити проблему і вжити заходів для її лікування.

 

Вартість від 3300 грн

 

 

 
Діагностичне обстеження для людей з цукровим діабетом в Києві, check up, ціна

Check-Up «Діабет під контролем»

Для людей з цукровим діабетом дуже важливо регулярно проводити обстеження стану організму, для попередження ускладнень захворювання.

Лікарями ендокринологами клініки «Меділенд» розроблена програма регулярних контрольних обстежень для людей з цукровим діабетом, спрямована на комплексну діагностику ступеня вираженості та компенсації діабету, його прихованих ускладнень і адекватність проведеної цукрознижувальної терапії.

 

Вартість 3370 грн

 

 

 
Комплексна медична діагностика для жінок в Києві, Гінекологія Меділенд

Check-up «Жіноче здоров'я»

Програма розширеного гінекологічного огляду для жінок була спеціально розроблена для якісного контролю стану здоров'я жінки.

Крім стандартного гінекологічного огляду в Check-up входять додаткові послуги, спрямовані на ранню діагностику ускладнень.

 

Вартість 2150 грн

 

 

 
Обстеження ЛОР органів, check up Київ

Пакет «Діагностика ЛОР-органів» (з ендоскопією)

Втомилися від постійних проблем з ЛОР органами і не розумієте їх причини?

Спеціально для вас в нашій клініці діє пакетна пропозиція з діагностики ЛОР-органів з відеоендоскопією – це сучасний, абсолютно безболісний і точний спосіб діагностування ЛОР-захворювань.

 

Вартість 1070 грн

 

 

 

Якщо складно визначитися, який саме комплекс підходить саме вам, телефонуйте! Ми допоможемо з вибором.

Ми розуміємо, що "похід в медичну клініку" гарантовано несе зміни в сімейний бюджет зі знаком «мінус». І дуже часто саме сума за медобслуговування є тим самим фактором, через який дата відвідування лікаря постійно переноситься.

Медичний центр «Mediland», дбаючи про здоров'я своїх пацієнтів, проводить постійну роботу по розробці різних пакетів медичних послуг і комплексних програм обстеження для всього організму, спостереження і лікування, які дозволять істотно заощадити бюджет.

*Зверніть увагу !!! 
Ціни та послуги, що входять до Комплексних програм (Пакети послуг) можуть відрізнятися від вказаних на сайті!
Пропозиції за акційними цінами та терміни дії акцій обмежені.
Під час запису на прийом ОБОВ'ЯЗКОВО уточнюйте у оператора наявність, комплектацію та точну вартість пакету!

 

Заказать обратный звонок