або зателефонувати за номером телефону
+38 (067) 276-31-48
+38 (050) 820-02-26
або зателефонувати за номером телефону

Моніторування по Холтеру апаратом MAWI

Болит в груди, отдает в руку, горло, челюсть

Патології серцево-судинної системи - лідируюча група захворювань по всьому світу. Шкідливі звички, незбалансоване харчування, переживання і низька фізична активність кажуть негативний вплив на серцевий м'яз. Перші ознаки порушення роботи серця можуть носити періодичний характер і не діагностуються під час записування стандартного ЕКГ.

Моніторування по Холтеру апаратом Mawi - використання невеликої портативного, влагоустойчивого пристрою, який безперервно реєструє роботу серця.

Принцип роботи бездротового апарату Mawi

Невеликий девайс кріпиться на шкіру грудної клітини за допомогою липкого шару в основі, потім фахівець виставляє в настройках час дослідження (24-28 годин, максимально допустимий час - 5 діб).

На період дослідження апарат зчитує стан серцевого м'яза не тільки в спокої, але і в період фізичної активності, стресу, переживань. Далі пацієнт самостійно може зняти пристрій і відправити свого лікаря для отримання результатів.

Які порушення виявляє моніторування по Холтеру?

Сучасний апарат Mawi дозволяє виявити такі відхилення:

 • тріпотіння передсердь або шлуночків;
 • невеликі паузи в роботі серцевого м'яза;
 • тривалу шлуночкову тахікардію;
 • блокади провідних пучків;
 • оцінка загальних показників артеріального тиску.

Моніторування по Холтеру дозволяє виявити приховані патології і призначити своєчасне лікування.

У чому переваги бездротового холтерівського моніторування (MAWI)

 • Компактний девайс не заважатиме повсякденному житті, а відсутність дротів і повністю водонепроникний корпус не вносить дискомфорт у Ваше життя
 • апарат Mawi непомітний для оточуючих;
 • тривале спостереження дозволить отримати вичерпну інформацію в короткі терміни;
 • апарат одноразовий, це безпечно з точки зору поширення інфекцій;

Показання до проведення добового моніторування по Холтеру

Пацієнтам, зі скаргами на задишку, перепади тиску, болі за грудиною, а також перебоями в роботі серцевого м'яза лікар-кардіолог або терапевт призначає дане дослідження за допомогою апарату Mawi. Є й такі свідчення:

 • спортсменам, особливо учасникам марафонів;
 • пацієнтам, зі скаргами з боку серця, коли стандартне ЕКГ не інформативно;

Також до групи холтер - скринінгу входять люди з групи ризику: віком старше сорока, з надмірною вагою, важкої спадковістю і шкідливими звичками (куріння, алкоголь).

Моніторинг при вагітності

Пацієнтки з раніше виявленими патологіями серцево-судинної системи або вагітні, у яких є ризик розвитку артеріальної гіпертензії і порушення серцевого ритму в обов'язковому порядку повинні проходити ЕКГ по Холтеру.

Протипоказання

Сучасний апарат Mawi для холтерівського моніторування не має протипоказань, навпаки він зручний у використанні, не доставляє дискомфорту і абсолютно точно зчитує дані про роботу серця.

 


Заказать обратный звонок