або зателефонувати за номером телефону
+38 (067) 276-31-48
+38 (050) 820-02-26
або зателефонувати за номером телефону

Лікування пароксизмальної доброякісного запаморочення в Києві

Автор статьи:

Кисла Інна Володимирівна

Невролог

 

Це найбільш поширений тип запаморочення, основним проявом даного захворювання є напади інтенсивного запаморочення, що провокуються переміщенням положення голови. Уражаються особи будь-якого віку, частіше жінки. Захворювання пов'язане з попаданням детриту, наприклад, частинок отолітової мембрани в задній напівкружний канал.

Запаморочення - одна з найчастіших і водночас одна зі скарг, які не люблять лікарі. Річ у тому, що запаморочення може бути симптомом різних неврологічних і психічних захворювань, хвороб серцево-судинної системи, очей і вуха.

Оскільки багато пацієнтів можуть назвати «запамороченням» різні відчуття, при опитуванні необхідно уточнити характер цих відчуттів. Зазвичай їх можна віднести до однієї із чотирьох категорій:

  • вестибулярне запаморочення,
  • непритомність і переднепритомний стан,
  • порушення рівноваги, що характеризуються нестійкістю, хиткістю або «п'яною» ходою, пов'язане з ураженням різних відділів головного мозку, і невизначені відчуття, які часто описуються як запаморочення, що виникають при емоційних розладах.

Лікарі неврологи МЦ «Меділенд» щодня стикаються з різними неврологічними патологіями. Неврологи нашого центру якісно проведуть діагностику вашого випадку та складуть індивідуальний план лікування.

 

Лікарі відділення неврології «Mediland»
Дзюба Олександр Миколайович

Дзюба Олександр Миколайович

Невропатолог, доктор медичних наук, професор

Терещенко Інна Валентинівна

Терещенко Інна Валентинівна

Лікар-невролог

Кисла Інна Володимирівна

Кисла Інна Володимирівна

Лікар-невролог

 

Лікування запаморочення:

Невропатолог з'ясовує причину запаморочення, і іноді, для усунення нападів запаморочення, достатньо показати хворому кілька вправ, за допомогою спеціальних позиційних методів видалити детрит із заднього напівкружного канальця, після чого запаморочення відразу ж припиняється і можна обійтися навіть - без медикаментозної терапії.

 


Заказать обратный звонок