або зателефонувати за номером телефону

Як захиститися від грипу у цьому сезоні?

вакцинация против гриппа Киев МЦ Медиленд

Надійний спосіб захиститися від грипу - зробити сезонне щеплення! 

Грип лякав людей з моменту свого виявлення. Щороку величезна кількість дітей і дорослих страждає від серйозних ускладнень грипу, що призводять до затяжних хронічних захворювань, інвалідності, аж до летального результату. Ми не хочемо нікого залякувати, але в період дії пандемії коронавірусу, ця загроза стає в рази реальніше. Особливо з приходом осені, похолоданням і зниженням імунітету на тлі вірусних епідемій.

Що робити?
Зберегти своє здоров'я і своїх близьких допоможе сезонна вакцинація від грипу. Щеплення допомагає мобілізувати захисні сили організму в боротьбі з інфекцією. Як правило, після вакцинації не хворіють зовсім або переносять захворювання в легкій формі.

Вакцина проти грипу не робить лікувального ефекту. Це потужний профілактичний бар'єр.

Термін дії вакцини в організмі обмежений. Тому, якщо ви прищеплювалися від грипу в минулому році, то щеплення вже не діє. Сезон грипу починається, як правило, з приходом холодної нестабільної погоди в жовтні-листопаді. Час активації захисних сил в організмі після щеплення від грипу - 2-4 тижні, тому ставити бар'єр інфекції потрібно завчасно. 

Зверніть увагу! 

Вакцинація від грипу вакциною "GC Flu Quadrivalent" ("Джісі Флю Квадривалент", Корея) та консультація лікаря лише за 1000 грн!

При проведенні вакцинації огляд лікаря є обов’язковим!

Інвестиції у власне здоров'я - найвигідніші інвестиції!


Заказать обратный звонок