або зателефонувати за номером телефону

Наші лікарі-косметологи як запрошені експерти

6 та 7 серпня у ТРЦ SKY MALL м. Київ відбувся захід Sky Mall Shopping Brunch.

Протягом двох днів йшлося про здоров'я та красу, і прекрасна половина гостей торговельного центру могла отримати рекомендації щодо догляду за собою, взяти участь у різних майстер-класах, дізнатися про секрети, як бути красивими.

Косметологи МЦ «Меділенд» Валерій Потій та Марина Леонгардт взяли в ньому активну участь як запрошені експерти. Валерій Потій розкривав таємниці про контурну пластику, а Марина Леонгардт – по татуажу.

Попри те, що часу у наших експертів було не багато, вони впоралися із завданням чудово – було дуже цікаво та пізнавально, гості були активними, ставили багато запитань і, звичайно ж, отримували на них відповіді.

 

Фотозвіт додається:

 
Наша Катя роботу працюєУсі уважно слухаютьА ось як усе булоВалерій розкриває таємниці контурної пластикиНаша прекрасна Марина знає все про татуажВалерій увійшов у раж... ;)Фото з Мариною на згадкуВалерій Потій робить індивідуальну консультаціюЗнову особиста консультація. Валерій користується популярністюМарина Леонгардт також популярна)Приємні смаколики у вигляді бонусу)))Було весело)Марина Леонгардт – їй є ще що розповісти...І знову наша Катя ;)

Заказать обратный звонок