або зателефонувати за номером телефону

Багатовузлова міома матки

Де можна видалити міому матки у Києві? У Клініці Меділенд на Лук'янівціДля безлічі гінекологічних захворювань характерний безсимптомний перебіг, і дуже часто вони діагностуються випадково, або на профілактичних оглядах.

До нашого медичного центру звернулася пацієнтка у віці 51 року зі скаргою на те, що її живіт протягом 2-х років сильно збільшувався у розмірах, а лікаря – гінеколога вона не відвідувала близько 3-х років.

Після обстеження було поставлено діагноз – багатовузлова міома матки великих розмірів. Розмір живота пацієнтки відповідав розмірам доношеної вагітності.

Міома матки – це доброякісна пухлина матки, та одне з найпоширеніших гінекологічних захворювань. У вкрай занедбаних випадках лікування міоми матки проводиться тільки оперативним шляхом. І в цьому випадку для пацієнта важливі такі моменти, як:

  • досвід та кваліфікація лікаря та оперативної бригади;
  • обладнання та умови, в яких проводиться операція;
  • і, природно, кваліфікований післяопераційний догляд у стаціонарі.

Завдяки гінекологу медичного центру «Меділенд» – Желтонозькій Юлії Борисівні, пацієнтці було успішно проведено операцію з видалення багатовузлової міоми матки, яка тривала лише 35 хвилин. У ході операції, через розміри утворення, пухлину було видалено разом із самим органом. Пацієнтка після операції швидко пішла на одужання і виписалася вже після 3-х діб, проведених у стаціонарі.

Цей випадок належить до розряду показових. На жаль, такі випадки не такі рідкісні, як хотілося б.

На цьому прикладі хочемо ще раз продемонструвати, наскільки жінкам важливі профілактичні огляди у гінеколога. Відвідуйте гінеколога 1-2 рази на рік. Це дозволить виключити, або вчасно виявити захворювання, розв'язати проблему та запобігти можливості серйозних ускладнень.

У нашому центрі вам допоможуть висококваліфіковані лікарі – гінекологи, Жолтонозька Юлія Борисівна, Какацій Вікторія Юріївна та Семенова Тетяна Володимирівна.

Інформацію про лікарів, поширені гінекологічні захворювання та методи їх лікування читайте у розділі ГІНЕКОЛОГІЯ.

 
Фото операції
Пацієнтка з новоутворенням матки звернулася до клінікиПухлина матки розміром із доношену вагітністьНеобхідно було провести операцію з видалення міоми маткиХід операції з видалення багатовузлової міоми матки великих розмірів у Києві, фотоОдин вузол багатовузлової міоми матки успішно вилученоГінекологічна операція екстирпація матки продовжуєтьсяРозміри багатовузлової міоми матки, фотоВіддалена матка разом із багатовузловими утвореннями, фото

Заказать обратный звонок