або зателефонувати за номером телефону

Експертна консультація гінеколога з Ізраїлю

Тільки з 17 по 19 травня 2018 року у нашому медичному центрі ви зможете отримати професійну думку щодо вашого гінекологічного діагнозу від одного з найкращих фахівців Ізраїлю в галузі хірургічної гінекології, старшого лікаря відділення гінекології Першого медичного центру Тель-Авіва, Геннадія Бітмана

Встигніть записатися на консультацію до одного з найкращих ізраїльських експертів-гінекологів у Києві!

Лікар Геннадій Бітман вже понад 25 років працює в галузі гінекології та жіночої урології. Він спеціалізується на проведенні розширених лапароскопічних операцій: лікуванні доброякісних пухлин яєчників, видаленні матки, міомектомії. Має великий практичний досвід у використанні гістероскопії для діагностики та лікування різних захворювань матки (поліпів, міом, лікування внутрішньоматкових спайок, дослідження та лікування безпліддя).

Доктор Бітман є старшим лікарем відділення гінекології Першого медичного центру Тель-Авіва та працює старшим спеціалістом гінекологічного відділення МЦ «Шиба», Тель Ха-Шомер, у Тель-Авіві, Ізраїль. Окрім цього, читає лекції з гінекології на медичному факультеті Тель-Авівського університету.

Крім цього, лікар веде активну співпрацю з великими медичними центрами, які обслуговують як мешканців країни, так і пацієнтів, які приїжджають з-за кордону, щоб отримати лікування в Ізраїлі.

Доктор Бітман є чинним членом міжнародної асоціації урогінекологів (ICS), європейської та всесвітньої асоціацій ендоскопічної гінекології, спільноти гінекологів-ендоскопістів Ізраїлю.

 

Що входить у консультацію Лікаря Бітмана?

До консультації фахівця входить:

  • збір анамнезу та детальний аналіз усіх попередніх досліджень та скарг;
  • огляд пацієнтки на кріслі;
  • УЗД-обстеження органів малого таза;
  • взяття мазка на цитологію (ПАП-тест);
  • проведення кольпоскопії;
  • висновок та експертні рекомендації щодо лікування.

Мазок з Папаніколау або ПАП-тест – це дослідження епітелію шийки матки. На сьогодні, згідно зі світовими протоколами, даний аналіз обов'язково проводиться при кожному гінекологічному обстеженні для виявлення передракових захворювань та раку шийки матки.

Важливо! За дві доби до аналізу слід обмежити інтимне життя, застосування гігієнічних тампонів, спринцювання, вагінальні супозиторії.

Фахівець огляне пацієнтів, дасть експертні рекомендації щодо лікування.

Вам показано консультацію Доктора Бітмана, якщо

  • вас турбують гінекологічні чи урологічні проблеми;
  • вам поставлено невтішний діагноз чи діагноз не можуть встановити;
  • ви хочете отримати експертну консультацію від провідного гінеколога Ізраїлю.

Лікар Геннадій Бітман відповість на всі ваші запитання.

Місце проведення консультації:

вул. Коперника 12-Д, м. Київ,

Клініка лазерної та ендоскопічної хірургії «Mediland»

Мови: російська англійська.

Вартість консультації: платно.

Попередня реєстрація є обов'язковою (у примітці напишіть «Консультація в л. Бітмана» і уточніть, що вас турбує і діагноз, якщо такий вже є)

Після заповнення заявки на прийом з Вами зв'яжеться менеджер для обговорення деталей, у тому числі вартості консультації.

Подробиці телефоном +38 (050) 413-42-11 +38 (067) 718-42-87


Заказать обратный звонок