або зателефонувати за номером телефону
+38 (067) 276-31-48
+38 (050) 820-02-26
або зателефонувати за номером телефону

Дерматоскопія

Автор статьи:

Алаторських Анастасія Євгеніївна

керівник Центру мед. естетики та дерматології, косметолог, трихолог

Дерматоскопія - це неінвазивний метод діагностики, метою якого є детальне вивчення пігментних утворень (родимок) та інших утворень на поверхні шкіри. Процедуру проводить лікар-дерматолог за допомогою спеціального пристрою - дерматоскопа. Це інструмент, оснащений оптикою, що збільшує, і різними джерелами світла, зокрема поляризаційного.

Дерматоскопія є «золотим стандартом» клінічної діагностики утворень на шкірі. Вона дозволяє виявити навіть незначні патологічні зміни та своєчасно призначити лікування. Цей метод використовується для відстеження динаміки стану шкірних новоутворень.

Перевірити родимки у Києві, а також провести діагностику інших захворювань шкіри методом дерматоскопії можна у медичному центрі «Mediland». Клініка має у своєму розпорядженні сучасне діагностичне обладнання. Прийом пацієнтів ведуть лікарі-дерматологи, які мають великий досвід проведення та інтерпретації результатів дослідження.

 • ВАРТІСТЬ ДЕРМАТОСКОПІЇ РОДИМОК
  КОНСУЛЬТАТИВНИЙ ПРИЙОМ
  Консультація дерматолога первинна800 грн
  Консультація дерматолога повторна750 грн
  Консультація дерматовенеролога, д.м.н., професора первинна2 000 грн
  Консультація дерматовенеролога, д.м.н., професора повторна1 500 грн
  Консультація дерматовенеролога та цифрова дерматоскопія одиничних новоутворень1 000 грн
  Консультація дерматовенеролога та цифрова дерматоскопія множинних новоутворень шкіри2 000 грн
  Консультація трихолога800 грн
  АМБУЛАТОРНІ МАНІПУЛЯЦІЇ
  Видалення новоутворень рідким азотом550 грн
  Дерматоскопія550 грн
  Картографія новоутворень шкіри 4 200 грн
  Кріодиструкція від 1 до 5 утворень800 грн
  Кріодиструкція понад 5 утворень1 000 грн
  Лазерне лікування грибка нігтя карбоновим лазером, 10 сеансів6 050 грн
  Лікування грибка нігтя карбоновим лазером, 1 сеанс900 грн
  Множинна судинна коагуляція1 200 грн
  Призначення схеми лікування лікарем-дерматовенерологом д.м.н., професором захворювання І ступені складності3 800 грн
  Призначення схеми лікування лікарем-дерматовенерологом д.м.н., професором захворювання ІІ ступені складності7 600 грн
  Призначення схеми лікування лікарем-дерматовенерологом д.м.н., професором захворювання ІІІ ступені складності11 400 грн
  Призначення схеми лікування лікарем-дерматовенерологом д.м.н., професором захворювання ІV ступені складності15 200 грн
  Судинна коагуляція750 грн
  Трихоскопія500 грн

Дерматоскопія проводиться в Поліклініці МЦ "Меділенд" за адресою: Київ, вул. Маршала Рибалка, 11-Б. Попередній запис обов'язковий

 
Наші фахівці
Дерматоскопія. Трихоскопія. Запис на прийом

Алаторскіх Анастасія Євгенівна

Лікар-дерматолог, трихолог

Гірагосов Євген Юрійович

Гірагосов Євген Юрійович

Онколог, онкохірург, онкодерматолог

Федорич Павло Володимирович

Федорич Павло Володимирович

Лікар-дерматовенеролог, доктор медичних наук, доцент

Показання - навіщо потрібна дерматоскопія

Дерматоскопія є важливим інструментом у діагностиці та моніторингу різних шкірних захворювань, включаючи патологічно змінені родимки.

Основними показаннями до проведення дослідження є:

 1. Діагностика пігментних утворень. Дерматоскопія дозволяє оцінити структуру та колір родимок (невусів), а також виявити ознаки, які можуть свідчити про потенційну небезпеку
 2. Диференційна діагностика меланоми. Цей метод допомагає відрізнити доброякісні родимки від злоякісних (наприклад, від меланоми - одного з найагресивніших та найнебезпечніших видів раку). За допомогою дерматоскопії можна виявити основні ознаки злоякісної трансформації, такі як асиметрія, нерівномірна пігментація, зміна кольору та структури, нерівні межі
 3. Контроль за змінами на шкірі. Пацієнти з пігментними утвореннями можуть регулярно проходити обстеження (перевірку родимок) для відстеження будь-яких відхилень. Це допомагає виявляти малігнізацію (злоякісність) на ранніх стадіях

Дерматоскопічне дослідження шкіри необхідно проходити у таких випадках:

 • при будь-яких змінах вже наявної родимки або появі нових
 • при великій кількості пігментних утворень (понад 50)
 • після механічного пошкодження родимки
 • після тривалого перебування на сонці
 • за наявності меланоми у сімейному анамнезі
 • пацієнтам, які мають світлий тип шкіри, світлі волосся та очі

Профілактичне обстеження рекомендується не рідше одного разу на рік. Проходити дерматоскопію необхідно двічі на рік, коли шкіра не піддається безпосередньому впливу сонячних променів.

Види дерматоскопії новоутворень шкіри

Залежно від мети дослідження, дерматоскопія може проводитися декількома способами.

Ручна дерматоскопія

Для діагностики родимок лікар може використати дерматоскоп. Інструмент збільшує досліджуваний об'єкт удесятеро. Головна його перевага полягає в портативності. Зробити дерматоскопію за допомогою ручного приладу можна навіть вдома.

Ціна дерматоскопії родимок доступна та дозволяє регулярно проходити обстеження з профілактичною метою.

Поляризована та імерсійна дерматоскопія

Імерсійний режим передбачає нанесення на шкіру спеціальної олії або гелю, що створює рідинний прошарок між лінзою дерматоскопа та поверхнею шкіри. Це дозволяє покращити оптичний контакт і якість одержуваного зображення, зменшити рефракційні артефакти (спотворення) і детально візуалізувати новоутворення, що досліджується.

Поляризована дерматоскопія дає можливість оцінити глибокі структури шкіри без використання імерсійної рідини і прямого контакту зі шкірою. Ця методика має високу чутливість, добре підходить для диференціальної діагностики меланоми та базальноклітинної карциноми.

За допомогою різних режимів можна отримати схожі результати з певними відмінностями у кольорі та зовнішньому вигляді шкірних структур. Вибір методу дослідження залежить від його діагностичної мети.

Дерматоскопія для дітей

Дерматоскопічне дослідження - ідеальний інструмент, за допомогою якого можна перевірити родимки у дитини. Це неінвазивний та абсолютно безболісний метод діагностики. До того ж він дає лікарю важливу інформацію, яка дозволяє визначити подальшу терапевтичну тактику.

Дерматоскопія у дітей виконується з метою ранньої діагностики та запобігання розвитку шкірних захворювань, включаючи меланому, тому вона є важливою частиною турботи про здоров'я дітей та підлітків.

Як проводиться дерматоскопія

Обстеження починається зі збирання медичного анамнезу. Лікар вислуховує скарги пацієнта, вивчає особисту та сімейну історію хвороби, а також проводить первинний фізичний огляд. Потім він оглядає родимки та інші підозрілі ділянки шкіри за допомогою дерматоскопа.

Під час обстеження лікар може зробити фотографії для подальшого детального вивчення, порівняння та моніторингу. На завершальному етапі проводиться аналіз результатів дерматоскопії. Лікар оцінює ознаки, які можуть свідчити про патологічний характер шкірних новоутворень. Потім він обговорює результати дослідження із пацієнтом, рекомендує подальше спостереження чи призначає лікування.

Дерматоскопія в МЦ «Mediland» - запис на прийом

Пройти дерматоскопію у Києві можна в медичному центрі «Меділенд». Для цього достатньо заповнити форму зворотного зв'язку або замовити телефонний дзвінок. Адміністратор запише вас на прийом у зручний час, уточнить вартість дерматоскопії та розповість, як підготуватися до діагностики.

У медичному центрі «Mediland» дерматоскопічне дослідження проводять досвідчені лікарі за допомогою високоточних інструментів, що дозволяють збільшити досліджувану зону у 10-16 разів і отримати велике чітке зображення без спотворень по всій площині. Дерматоскоп дозволяє лікарю перемикатися між режимами поляризації та імерсії натисканням однієї кнопки, що спрощує та прискорює процес діагностики, а також робить його максимально точним.

Щоб пройти якісне обстеження родимок та інших захворювань шкіри, запишіться на консультацію дерматолога в медичному центрі «Меділенд». Ваше здоров'я - наш пріоритет.

Видалення новоутворень в нашый клініці проводять досвідчені лікарі дерматологи і хірурги.

Будьте уважні, якщо ви побачили підозріле новоутворення на вашій шкірі – негайно звертайтеся в клініку «Меділенд» для діагностики і, можливо, подальшого лікування.

 
 

Заказать обратный звонок