або зателефонувати за номером телефону
+38 (067) 276-31-48
+38 (050) 820-02-26
або зателефонувати за номером телефону

Онкохірургія у Києві

Онкохірургія у Києві

Діагностика та лікування раку з використанням хірургічних методів належать до сфери онкохірургії. У багатьох випадках саме операції рятують пацієнтів з онкопатологіями і допомагають значно продовжити життя, підвищити його якість. Ефективність хірургічного лікування раку залежить від досвіду і компетентності лікаря, а також своєчасного звернення пацієнта до лікаря. Тому при найперших симптомах, які можуть вказувати на розвиток онкозахворювання, запишіться на прийом до онкохірурга у медичному центрі «Mediland».

Коли потрібна консультація онкохірурга

На прийом до онкохірурга пацієнта може направити лікар-онколог. Також можна самостійно звернутися до цього лікаря, щоб дізнатися альтернативну думку: чи необхідна операція, і в якому обсязі має проводитися хірургічне втручання.

Крім того, онкохірурги проводять біопсію. Взяття фрагмента пухлини для цитологічного або гістологічного дослідження необхідне для постановки остаточного діагнозу і вибору методів лікування.

Види онкохірургії

Під час хірургічного лікування раку може видалятися уражений пухлиною орган (радикальний метод) або його частина (органозберігаюча операція). Дедалі частіше застосовують методики, які щадять, але їх не можна використовувати при агресивному перебігу онкозахворювання, поширенні пухлини, метастазуванні. Найкращий час для проведення органозберігаючих операцій - початкові стадії розвитку раку, тому так важлива рання діагностика. Лікарі МЦ «Mediland» обирають оптимальні методи, керуючись протоколами лікування від міжнародних онкологічних спільнот.

Операції можуть проводитися у рамках паліативного лікування. Якщо через розвиток пухлини порушується прохідність шлунково-кишкового тракту, передавлюються кровоносні судини або нерви, онкохірург виконує необхідні маніпуляції, щоб відновити життєві функції і поліпшити стан пацієнта. Такі методи не дозволяють вилікувати онкозахворювання, але дають можливість підвищити якість життя, збільшити його тривалість.

Залежно від того, який орган уражений злоякісною пухлиною, виділяють різні напрямки онкохірургії. Ідеальне знання особливостей різних систем органів і володіння принципами проведення операцій з видалення новоутворень дозволяють хірургам-онкологам МЦ «Mediland» видаляти пухлини з ювелірною точністю, забезпечувати ефективну профілактику рецидивів.

Онкоурологія

Спеціалісти у цій галузі займаються діагностикою та видаленням пухлин у нирках, сечовому міхурі та чоловічих статевих органах. Вони проводять операції з традиційним відкритим доступом або із застосуванням малотравматичного - лапароскопічного методу. При можливості виконуються органозберігаючі операції. Але якщо виявлено загрозу поширення злоякісного процесу на інші тканини, проводиться повне видалення органу (нирки, простати).

Онкогінекологія

Лікарі-онкохірурги з такою спеціалізацією надають допомогу жінкам з онкопатологіями яєчників, матки, піхви і зовнішніх статевих органів. Залежно від результатів діагностики, хірург-онколог може видалити тільки частину ураженого органу. Але при загрозі для життя пацієнтки можлива розширена екстирпація матки - видалення разом із придатками і частиною піхви. Як правило, такі операції проводять, якщо рак виявлено на пізній стадії через несвоєчасне звернення до лікаря.

Онкомамологія

Це один із найбільш затребуваних напрямів, оскільки рак молочних залоз - найпоширеніший вид онкозахворювань у жінок. Його особливість полягає у тому, що хірургічне лікування пухлин грудей пов'язане зі змінами в зовнішньому вигляді пацієнтки, і це сильно впливає на психологічний стан. Перевагу органозберігаючим операціям віддають, якщо немає загрози для розвитку рецидиву і поширення метастазів. При відсутності протипоказань можлива реконструкція форми грудей за допомогою пластичної операції.

Онкохірургія органів

Під час видалення злоякісних пухлин з органів онкохірургу необхідно дотримуватися не тільки стандартних принципів, які стосуються захисту тканин від інфікування, а й запобігти поширенню ракових клітин у здорові тканини. Для цього лікарю потрібно бути дуже акуратним і точно розуміти, який обсяг тканин органу слід видалити, чи потрібно видаляти лімфовузли.

Післяопераційний супровід

Після видалення пухлини пацієнт потребує якісного медичного супроводу. У післяопераційний період проявляються реакції організму на хірургічне втручання, можливі ускладнення. Знизити ризик несприятливих наслідків, забезпечити гарне самопочуття і позитивний емоційний настрій пацієнта допоможе досвід і висока кваліфікація хірурга-онколога МЦ «Mediland». Лікар дає рекомендації, яких потрібно дотримуватися, щоб не допустити інфікування, зменшити вираженість набряків, болю.

Переваги онкохірургії у МЦ «Mediland»

У Києві до онкохірурга можна звернутися у медичному центрі «Mediland», за направленням від іншого лікаря або за власним бажанням. Тут забезпечені найкращі умови для оперативного лікування злоякісних пухлин:

  • висока кваліфікація хірургів-онкологів
  • проведення широкого спектра операцій для лікування пацієнтів із різними клінічними випадками
  • наявність сучасного обладнання, зокрема - для малотравматичних органозберігаючих операцій
  • перебування у комфортному стаціонарі після операції, з якісним післяопераційним медичним супроводом

Дізнатися ціни на послуги онкохірурга у МЦ «Mediland» ви можете у прайсі. Повна вартість хірургічного лікування онкозахворювання буде оголошена після обстеження. Записатися на прийом до хірурга-онколога можна за телефоном, за допомогою заявки на сайті або сервісу зворотного дзвінка.

Наші фахівці
Бугайцов Сергій Георгійович ‒ мамолог, онкомамолог Київ

Бугайцов Сергій Георгійович

Лікар-мамолог, онкомамолог, онкохірург, д.мед.наук, професор

Гірагосова Ліна Миколаївна, найкращий гінеколог в Києві

Гірагосова Ліна Миколаївна

Лікар-онкогінеколог, гінеколог вищої кваліфікаційної категорії

Гірагосов Євген Юрійович

Гірагосов Євген Юрійович

Лікар-онколог, онкодерматолог, онкохірург вищої кваліфікаційної категорії

Дичаковский

Дичаковський Євгеній Валентинович

Лікар-онкогінеколог, хірург

Кухарчук Вадим Васильевич гинеколог Медиленд

Кухарчук Вадим Васильович

Лікар-гінеколог, акушер-гінеколог

Одарченко

Одарченко Сергій Петрович

Клінічний онколог, онкохірург вищої категорії, к.мед.н., доцент

Парокінний

Пароконний Ярослав Валентинович

Лікар-уролог, онкохірург

Скрипничук

Скрипничук Іван Васильович

Лікар-онколог

Савчук Леонід Васильович Медиленд

Савчук Леонід Васильович

Лікар-отоларинголог, ЛОР-онколог вищої категорії, дитячий ЛОР

Ткаченко Федот Генадійович

Ткаченко Федот Генадійович

Лікар-проктолог, хірург вищої категорії, онкохірург

Шестак Геннадій Петрович

Шестак Геннадій Петрович

Лікар-гематолог вищої категорії, онкогематолог

FAQ

⇒ Який спосіб лікування краще використовувати - хіміотерапію чи хірургію?

Це залежить від особливостей клінічного випадку, рішення приймає лікар (або онкоконсиліум). Лікарі обирають метод залежно від того, чи є пухлина операбельною, на які тканини поширився злоякісний процес, чи є метастази, який стан пацієнта тощо.

⇒ Які операції проводить онкохірург?

Онкохірург проводить операції з часткового видалення ураженого органу (резекція нирки, кишківника) або повного видалення (простатектомія, мастектомія). Також хірургічні втручання проводяться в рамках паліативного лікування ( при неможливості видалити пухлину лікар допомагає відновити життєві функції, щоб поліпшити стан пацієнта). Хірурги-онкологи прагнуть до проведення органозберігаючих операцій, якщо пухлину виявлено на ранній стадії і її можна видалити без ризику прогресування хвороби у майбутньому.

⇒ Які питання потрібно поставити на прийомі в онкохірурга?

Пацієнт може дізнатися в онкохірурга, який вид раку у нього виявлено, наскільки поширилася пухлина, чи потрібна операція і в якому обсязі. Якщо проводилися консультації з іншими лікарями, у хірурга-онколога МЦ «Mediland» можна запитати другу думку, щоб перевірити, чи правильно визначено діагноз і чи правильно обрано метод лікування.


Заказать обратный звонок