або зателефонувати за номером телефону

Чому не варто боятися візиту до проктолога

Статистика показує, що майже 50% дорослого населення у сучасному світі страждають від різних проктологічних проблем і лише в одному з шести випадків, пацієнт звертається до лікаря-проктолога за допомогою, а інші роками терплять муки від хвороби.

Проктологічні проблеми виникають із-за неправильного харчування, стресів і способу життя, спадковості. Зазвичай, вони супроводжуються болем, кровотечею, свербінням, набряком, які значно погіршують якість життя людини, викликаючи справжній дискомфорт, ускладнюючи сидіння і виконання простих щоденних дій. Та чи варто терпіти біль?

На питання "Чому не варто боятися візиту до проктолога?» відповідає проктолог вищої категорії, хірург, кандидат медичних наук, доцент Міщенко Михайло Володимирович:

«До мене, на прийом лікаря-проктолога часто приходять пацієнти, після перегляду сотень сторінок Інтернету, впевнені в тому, що страждають важкою формою геморою і вже свідомо готові йти на операцію.

Як не дивно, але, в більшості випадків, саме таким пацієнтам оперативне лікування не потрібно. Напевно, вся справа в тому, що емоційні люди набагато більше турбуються про своє здоров'я і лякаються різних симптомів. Друга відмінна риса таких пацієнтів – це їх впевненість в тому, що і огляд, і операція будуть супроводжуватися справжнім стражданням. І, звичайно ж, в післяопераційному періоді нічого хорошого їх не чекає.

Такий песимізм навіяний великою кількістю кошмарних відгуків і про проктологію в цілому, і про операції з приводу лікування запущених форм геморою зокрема.

На фото результати операції пацієнта з IV стадією випадіння внутрішніх гемороїдальних вузлів (на фото видно тільки зовнішні вузли) і результати операції на 2, 7 та 14 добу після операції.

Як наочно видно на фото, застосування сучасних методів операцій і лікування дозволяє не лише звести «враження» від післяопераційного періоду до рівня дискомфорту, але і домогтися відмінного функціонального і естетичного результату операції. Коли вже через 1 місяць після операції пацієнт може забути і про хворобу, яка роками його мучила, і про саму операцію.

До речі, саме пацієнти із запущеними формами геморою найважче наважуються на радикальне лікування. А даремно. Адже саме раннє звернення дає нам можливість лікувати всі форми геморою без операції.

Ось така складна психологія.»

Висновок один – проктологічні проблеми, це такі ж проблеми зі здоров'ям, як і будь-які інші і вони потребують вирішення. Можливості сучасної медицини і досвід наших лікарів проктологів дозволяють мінімізувати неприємні відчуття від процесу лікування, тим більше що більшість захворювань на ранньому етапі виліковується з застосуванням консервативних і малоінвазивних методів лікування.

Якщо вас турбують дискомфорт, біль – візьміть себе в руки і довіртеся професіоналу!

Фото операції
Внутрішній геморой IV стадії – на фото видно тільки зовнішні вузлиФото після видалення геморою на другу добу після операціїФото після видалення геморою на сьому добу після операціїФото після видалення геморою через14 діб після операції

 

 

Більш докладно про проктологічні захворювання та методи їх лікування читайте в розділі ПРОКТОЛОГІЯ.

 

ПопердженняІнформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря

 


Заказать обратный звонок