Постійна спрага та сухість у роті можуть бути першими ознаками цукрового діабету.
Надмірна спрага, також називається полідипсія, що супроводжується підвищеним сечовипусканням (поліурією), є класичними симптомами діабету.
Коли людина має діабет, у її крові накопичується надлишок цукру (глюкози). Нирки при цьому змушені працювати у посиленому режимі, щоб відфільтрувати та поглинути зайвий цукор.
Якщо нирки не справляються з перероблюванням надлишкового цукру, його надлишок виводиться з організму із сечею, витягуючи на своєму шляху рідину з тканин. Це викликає більш часте сечовипускання, яке може призвести до зневоднення організму.
Природною реакцією організму на зневоднення буде постійне відчуття спраги. Коли людина п'є більше рідини, щоб вгамувати спрагу, вона буде мочитися ще більше.
Розуміння можливих симптомів діабету може призвести до ранньої діагностики та лікування, а також до покращення здоров'я протягом усього життя. Якщо ви відчуваєте підвищене відчуття спраги, що супроводжується частим сечовипусканням, зверніться до лікаря.
Лікарі ендокринологи МЦ «Меділенд» забезпечують як грамотне лікування, так і ранню діагностику захворювань, що є найважливішим чинником для прогнозу пацієнта.
Що робити:
Якщо ви спостерігаєте у себе такі симптоми як постійна спрага, сухість у роті та при цьому часте сечовипускання - не варто нехтувати цим. Необхідно звернутися до ендокринолога для діагностики та виявлення причин цього явища.
Нагадуємо, що рання діагностика захворювання - це один із найважливіших факторів у подальшому лікуванні.
Лікарі ендокринологи МЦ «Mediland» проведуть професійну консультацію, діагностику, у разі показань складуть грамотний план лікування.
МЦ «Меділенд» пропонує всім своїм клієнтам програму «КОНТРАКТНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ», яке дозволяє кожному клієнту протягом дії контракту бути під постійним наглядом лікаря. Це сприяє контролю стану здоров'я пацієнта та ранньому виявленню ризиків захворювання, що позитивно позначається на якості життя.
Більш детальну інформацію про «КОНТРАКТНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ» клієнтів ви можете прочитати тут.
Що не робити:
Не ігноруйте сигнал! Ризик захворювання на цукровий діабет у наш час досить високий.
Цукровий діабет негативно впливає на якість життя, як самого пацієнта, так і його близьких.