Методи лікування - проктологія

або зателефонувати за номером телефону

Видалення кісти куприка у Києві

У деяких людей виникає захворювання, при якому в області куприка над анальним отвором виникає кіста. Її ще називають куприковим епітеліальним ходом, оскільки вона утворюється у вигляді відкритого або закритого вп'ячування шкіри всередину тіла. У Києві операція з видалення кісти куприка за доступною ціною проводиться у МЦ «Mediland». При появі найперших симптомів цієї патології наші лікарі радять негайно звертатися по допомогу, оскільки відсутність лікування призводить до небезпечних наслідків.

Читати далі →

Операція Гартмана у Києві

Операція Гартмана проводиться з метою видалення ракових пухлин, локалізованих у сигмовидній кишці та ректосигмоїдному відділі кишківника, при прободінні або розвитку непрохідності кишківника, при тромбозі судин у ділянці сигмовидної кишки. Цей метод передбачає видалення ділянки кишки і створення колостоми - штучного отвору для виведення калових мас. Такий підхід використовується, якщо немає можливості створити анастомоз між частинами кишківника, які залишилися. Через кілька місяців можливе відновлення його цілісності, якщо у пацієнта немає протипоказань. У Києві операція Гартмана проводиться у хірургії медичного центру «Mediland».

Читати далі →

Лікування кісти куприка в Києві

Єдина вірна тактика в лікуванні кісти куприка – це оперативне втручання. Різні консервативні методи можуть лише ненадовго зняти симптоматику, але не вилікувати патологію повноцінно.

У Центрі проктології клініки "Mediland" доступні найсучасніші методи лікування як гострих, так і хронічних форм хвороби, а саме:

 • видалення кісти куприка (ЕКХ) лазером;
 • висічення кісти куприка;
 • розтин, висічення і дренування гнійної кісти куприка.

Наші фахівці допоможуть вирішити вашу проблему з чудовим косметичним ефектом і гарантією результату втручання...

Читати далі →

Лікування коліту в Києві

Коліт - це термін, який охоплює кілька різних запальних захворювань кишківника, що характеризуються різним механізмом розвитку. Коліти можуть виникати внаслідок аутоімунних чи генетичних факторів. У багатьох випадках їх спричиняє бактеріальна або вірусна інфекція.

Читати далі →

Лікування Хвороба крона, НВК в Києві

Хвороба Крона та патологія неспецифічного виразкового коліту (НВК) - схожі захворювання шлунково-кишкового тракту запального характеру, які можуть призвести до порушень травлення, загального самопочуття. Ці патології часто плутають між собою, тому що вони схожі симптоматикою та загальною картиною, однак їх відмінність знайти дуже просто.

Причинами виникнення НВК і патології Крона можна вважати реакцію імунітету людини на різні чужорідні агенти, такі як віруси або бактерії, також одним з факторів є генетична схильність до даних хвороб...

Читати далі →

Лікування геморою в Києві

В арсеналі наших лікарів є повний спектр обладнання та сучасних методів лікування геморою, які дозволяють обійтися без операції або виконати малоінвазивне, нетравматичне та ефективне лікування.

У центрі проктології "Меділенд" для лікування геморою застосовуються:

 • консервативне лікування;
 • латексне лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів;
 • лазерна (фото) коагуляція гемороїдальних вузлів;
 • лазерна внутрішньовузлова коагуляція гемороїдальних вузлів;
 • лазерні модифікації радикальних операцій;
 • метод Лонго;
 • тромбектомія;
 • висічення зовнішніх гемороїдальних вузлів (пластика зовнішніх вузлів).

Ми пропонуємо найоптимальніше співвідношення ціни та якості, з гарантією 100% результату. Зверніться в нашу клініку і назавжди забудьте, що таке геморой!

Читати далі →

Лікування анальної тріщини у Києві

Одне з поширених захворювань, з якими пацієнтам незручно звернутися до лікаря, - анальні тріщини. Навіть при виснажливому дискомфорті, який спричиняє ця патологія, люди не поспішають до проктолога, через що хвороба стає хронічною і викликає ускладнення. Але досвідчені лікарі-проктологи МЦ «Mediland» готові надати допомогу у такій неприємній ситуації, зводячи до мінімуму хвилювання пацієнта. Тому звертайтеся до наших спеціалістів одразу після появи симптомів, щоб запобігти небезпечним наслідкам і пройти курс лікування анальних тріщин у найкоротший термін.

Читати далі →

Лікування парапроктиту

У медичному центрі «Mediland» проводиться лікування парапроктиту - захворювання, при якому розвивається інфекційно-запальний процес у клітковині, що оточує пряму кишку. Це серйозна патологія, але пацієнти часто звертаються до спеціалістів вже при значному погіршенні стану, оскільки соромляться обговорювати цю проблему. Лікарі нашого центру рекомендують приходити на прийом до проктолога при найперших симптомах хвороби, але готові надати ефективну допомогу на будь-якій стадії розвитку патології, у тому числі - провести хірургічне лікування, застосовуючи сучасні методи.

Читати далі →

Лікування нориці (свища) прямої кишки у Києві

Свищ прямої кишки спричиняє не тільки фізичний, а й психологічний дискомфорт. Ця патологія часто розвивається у випадку, якщо людина хворіє на парапроктит (запалення прямої кишки), але соромиться звернутися до лікаря. Однак потрібно розуміти, що такий запальний процес неможливо вилікувати самостійно, надати ефективну допомогу може тільки проктолог. Для лікування параректального свища у Києві, зокрема за допомогою лазерної коагуляції, запишіться на консультацію до лікаря у медичному центрі «Mediland».

Читати далі →

Лікування поліпів в Києві

Поліпи товстої кишки і анального каналу відносяться до розряду доброякісних новоутворень. Однак, при тривалому існуванні, деякі їх типи можуть трансформуватися в злоякісні пухлини. Більшість новоутворень не мають клінічних симптомів свого існування і виявляються під час профілактичних оглядів або обстеження товстої кишки з приводу інших захворювань...

Читати далі →
Заказать обратный звонок