Київ,вул. Маршала Рибалка, 11-Б

Лікування поліпів носа в Києві

Поліпи носу — це розростання слизової оболонки в носових ходах або в навколоносових пазухах. Тривалий час поліпи можуть існувати безсимптомно і бути «випадковою знахідкою» під час обстежень з приводу інших хвороб.

По міру розростання поліпа можуть з'являтися спочатку закладеність носа, а потім і, зниження нюху, виділення слизового характеру з носа. Згодом симптоми захворювання прогресують аж до постійного порушення носового дихання, яке мучить людини цілодобово.

Фахівці МЦ "Mediland" виявляють поліпи носа на ранніх стадіях і мають багатий досвід їх радикального лікування.

 

 
 
 
Методы лечения полипов носа
 

Лазерне видалення поліпів через ендоскоп

Під час операції поліпотоміі, лікар знаходить поліп за допомогою відеокамери отримує сигнал від тонкого ендоскопа, здатного без болю і розрізів проникнути в будь-який відділ носа. По спеціальному каналу цього ж ендоскопа до поліпу проводиться лазерне волокно і лазерний промінь випаровує поліп. При цьому, навколишні тканини залишаються повністю неушкодженими. Лікар бачить всю операцію з величезним збільшенням на великому екрані монітора. Це дозволяє достовірно відрізнити тканини поліпа від іншої частини слизової оболонки носа.

Термін госпіталізації пацієнта в МЦ "Mediland при таких операціях 1 добу.

Орієнтовний термін відносної непрацездатності (пов'язано з обмеженням фізичних навантажень та необхідністю введення ліків у порожнину носу для догляду за раною) 5 – 10 діб.

Эндоскопические операции практически не имеют осложнений, и очень легко переносятся большинством пациентов. Сам по себе послеоперационный период безболезнен.

 


Заказать обратный звонок