Методи лікування - дерматологія

або зателефонувати за номером телефону

Рожеві вугри (розацеа)

Рожеві вугри (медична назва - розацеа) - це поширене запальне шкірне захворювання, від якого страждають більше ніж 10% людей. Для нього характерний хронічний перебіг з чергуванням періодів загострень та ремісій. Причини розацеа до кінця не вивчені, але вважається, що інфекції та гормональні порушення відіграють у його розвитку провідну роль. Симптоми хвороби можуть змінюватись від невеликого почервоніння та висипань, до потовщення шкіри та набряку обличчя.

Читати далі →

Демодекоз

Демодекоз - захворювання, викликане паразитуванням мікроскопічного підшкірного кліща демодекс (залізниця вугрова) у сальних залозах та волосяних фолікулах людини.

Читати далі →

Екзема

Етіологія і патогенез екземи (еczema) остаточно не з`ясовані. Це хронічно-рецидивуюче запалення поверхневих шарів епідермісу і дерми, що має нейроалергенне походження і розцінюється як алергічна реакція сповільненого типу.

Читати далі →

Грибок нігтів (оніхомікоз)

Непрямим показником стану нашого організму і, насамперед імунної системи, є зовнішній вигляд нігтів. Здорові нігтьові пластини завжди гладкі, глянсові, рожеві. Зміна їх форми, поверхні або кольору може свідчити про різні порушення в організмі - гормональні, розвиток авітамінозу або іншого патологічного процесу.

Читати далі →

Педикульоз

Педикульоз - захворювання, що виникає як у дітей, так і у дорослих, його збудником є ​​членистоногі. Причини поширення різноманітні ...

Читати далі →

Псоріаз

Псоріаз (лускатий лишай) - це хронічне захворювання шкіри, що характеризується значно прискореним розподілом клітин росткового шару епідермісу, що супроводжується утворенням висипу у вигляді щільних червоних утворень (папул), покритих сріблясто-білими лусочками.

Читати далі →

Атопічний дерматит

Читати далі →

Атопічний дерматит

Читати далі →

Дерматовенерологія у МЦ «Меділенд»

Дерматовенерологія – це медична спеціальність, яка займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань шкіри, волосся, нігтів, слизових оболонок, а також інфекцій, що передаються статевим шляхом. Не можна не сказати й про косметологічну складову спеціальності. Прийом дерматовенеролога може знадобитися багатьом пацієнтам.

Читати далі →

Читати далі →
Заказать обратный звонок