або зателефонувати за номером телефону

Желтонозький Андрій Георгійович

Кращий анестезіолог Клініки Меділенд в КиєвіЛікар-анестезіолог вищої категорії

Досвід роботи 22 роки

Володіє всіма методиками анестезіологічної допомоги, забезпечуючи якісне знеболення під час будь-якого оперативного втручання. Завжди має індивідуальний підхід до вибору типу знеболювання, враховуючи особливості кожного пацієнта і обсягу майбутньої операції. Дозволяє пацієнтові зберегти позитивні спогади від перебування в клініці, навіть при такому неприємному моменті як операція.

Освіта:

  • Закінчив Луганський Державний медичний інститут.
  • Пройшов інтернатуру з анестезіології.
  • Щорічні курси підвищення кваліфікації.
  • Учасник багатьох конференцій та симпозіумів.
  • Співавтор кількох медичних публікацій в науковій літературі.

Підвищення кваліфікації: 

  • 2023 р. - семінар "Академія хірургії, анестезіології та інтенсивної терапії від А до Я"

Методики знеболювання

Внутрішньовенна анестезія: метод бережного наркозу, який дозволяє за допомогою внутрішньовенної інфузії специфічних препаратів, забезпечити стан гіпнотичного сну без галюциногенного ефекту і забезпечує якісне знеболення пацієнта. Може використовуватися при оперативних втручаннях до 1 години. Дає можливість пацієнтові комфортно заснути і прокинутися відразу після закінчення операції.

 

Спинномозкова анестезія: є одним з видів реґіонарної анестезії, виконується у вигляді уколу в поперековій області, не зачіпаючи і не травмуючи спинний мозок. Через голку в спинномозковий простір вводиться анестетик, який дозволяє знеболити нижню половину тулуба і виконати оперативні втручання на нижніх кінцівках, зовнішніх статевих органах, сідничній і попереково-крижовій ділянках абсолютно безболісно і не вимагає загального наркозу.

 

Епідуральна анестезія: виглядає для пацієнта у вигляді уколу в спину. Відмінність від спинальної анестезії в рівні ін'єкції і просторі, в який вводиться анестетик. При спинномозковій анестезії, анестетик потрапляє в спинномозковий простір, а при епідуральній ‒ в епідуральний простір.

Існує метод епідуральної анельгезіі, який використовується під час пологів і якісного післяопераційного знеболювання, в середньому 2-3 доби після операції. Для виконання епідуральної анельгезіі, в епідуральний простір встановлюється катетер (гнучкий і дуже тонкий провідник), який дозволяє контролювати і додавати знеболювання в міру необхідності. Метод епідуральної анестезії є досить трудомісткий і виконується тільки лікарями, які мають відповідну кваліфікацію, досвід і практику.

 

Провідникова анестезія: методика, при якій анестетик вводиться в зону нервових сплетінь або нервових стовбурів. Використовується під час оперативних втручань на кінцівках. Метод провідникової анестезії вдосконалюється і на даний момент виконується за допомогою електроімпульсного датчика під контролем ультразвукового дослідження. Провідникова анестезія дозволяє виконувати операції на кінцівках, коли пацієнт знаходиться у свідомості, але при цьому операція не спричиняє йому ніяких больових відчуттів.

 

Загальна анестезія з штучною вентиляцією легенів: метод загальної анестезії, який вимагає контролю прохідності верхніх дихальних шляхів і вентиляції легенів, забезпечує проведення будь-яких оперативних втручань, в тому числі при яких необхідна релаксація мускулатури. Це можуть бути оперативні втручання на органах грудної клітки, черевної порожнини, малого тазу та ін. Дозволяє забезпечити достатню глибину анестезії і релаксацію пацієнта при тривалих і об'ємних оперативних втручаннях. Часто використовується при тривалих пластичних операціях, операціях з видалення злоякісних пухлин і інших оперативних втручаннях, що вимагають тривалого стану релаксації. Забезпечення прохідності верхніх дихальних шляхів досягається шляхом встановлення ендотрахеальної трубки або лярингеальної маски (встановлюються вже під наркозом).

 

Ларингеальна маска: спеціальна маска, яка може використовуватися в разі проведення загального знеболювання. Установка ларингеальної маски - метод, який дозволяє забезпечити пацієнтові адекватну вентиляцію легенів, при меншій травматизації верхніх дихальних шляхів ніж під час інтубації трахеї. Може використовуватися в разі анатомічних особливостей будови шиї і верхніх дихальних шляхів пацієнта (коротка шия, маленька ротова порожнина, зміни розмірів щелеп і ін.).

 
Дипломи і сертифікати
 
Сертифікат 2024.1

Наші відгуки
Александр Ивонин

Высшая оценка качества. Врачи - Высшая оценка качества. Чисто.уютно.комфортно.Цены -учитывая все процедуры включая саму операцию уход пребывание препараты клиники капельницы уколы итд на сегодняшний день приемлемые. Анестезиолог Андрей Георгиевич - об этом человеке хочется не просто написать а выразить искреннюю благодарность за его труд умение и отношение к пациенту Выражаю огромную благодарность всем сотрудникам Клиники.

Детальніше
Благодарим Вас, Алесандр Ивонин, за столь высокую оценку нашего труда. Нам очень приятно) Андрею Георгиевичу обязательно передадим ❤
Александр

Делал операцию в клинике на голосовых связках. Хочу выразить благодарность врачу Внуковой Марине Александровне за квалифицированую консультацию и проведенную операцию, а также анестезиологу Желтоножскому Андрею Георгиевичу. Только в этой клинике поставили правильный диагноз. Благодаря современному оборудования, операцию на гортани провели без разреза на шее. После операции не понадобилось даже пребывание в стационаре.

Детальніше
Залишити відгук
Заказать обратный звонок