або зателефонувати за номером телефону
+38 (067) 276-31-48
+38 (050) 820-02-26
або зателефонувати за номером телефону

Лікування випадіння волосся

Автор статьи:

Алаторських Анастасія Євгеніївна

керівник Центру мед. естетики та дерматології, косметолог, трихолог

Плазмоліфтинг від випадання волосся - це інвазивна, безпечна та ефективна методика, при якій як лікувальний засіб використовується власна плазма крові пацієнта, збагачена тромбоцитами. PRP-терапія допомагає відновити зростання та покращити якість волосся, використовуючи власні тромбоцитарні фактори крові.

При введенні в шкіру голови збагачена тромбоцитами плазма виділяє більше ніж 30 факторів росту, які стимулюють волосяні фолікули, відновлюють пошкоджені клітини, а також активують процес ангіогенезу (зростання нових кровоносних судин), що призводить до покращення кровопостачання шкіри голови. Всі ці механізми роблять плазмоліфтинг ефективним засобом лікування випадання волосся.

У медичному центрі «Меділенд» у Києві PRP-терапію шкіри голови проводять досвідчені трихологи. Застосування сучасного обладнання дозволяє їм отримувати плазму з концентрацією тромбоцитів, що перевищує вихідний рівень у 9 разів. Така технологія істотно підвищує ефективність лікування і дозволяє досягти швидшого та довгострокового результату.

Які проблеми можна вирішити за допомогою плазмоліфтингу волосся?

Оскільки PRP-терапія діє у глибоких шарах шкіри голови на клітинному рівні, вона допомагає впоратися з наслідком різних патологічних станів, які призводять до випадання та порушення структури волосся.

Андрогенетична алопеція

Плазмоліфтинг є ефективним методом лікування облисіння як у жінок, так і у чоловіків. Фактори росту, що виділяються тромбоцитами, відновлюють пошкоджені фолікули та стимулюють ріст волосся. У деяких випадках PRP-терапія виявляється більш ефективною при андрогенетичній алопеції, ніж медикаментозне лікування, яке має серйозні побічні ефекти.

Випадання волосся під час менопаузи

Дослідження показали, що плазмоліфтинг є результативним методом лікування випадання волосся, зумовленого гормональними змінами в організмі жінки під час менопаузи. Збагачена тромбоцитами плазма стимулює ріст волосся, покращуючи кровообіг, роблячи волосся густішим і міцнішим.

Стимуляція після трансплантації волосся

Після пересадки волосся можна використовувати плазмоліфтинг для стимуляції росту знову пересаджених фолікулів. Це допомагає підвищити рівень приживання трансплантатів, прискорити зростання волосся і поліпшити загальні результати процедури. PRP-терапію можна проводити через 10 днів після трансплантації.

Витончення волосся

Плазмоліфтинг - дієвий метод для зміцнення структури волосся. Внаслідок покращення кровообігу в шкірі голови фолікули отримують більше кисню та поживних речовин, необхідних їм для побудови волосяного стрижня. Багато пацієнтів, які пройшли курс терапії, відзначають, що його волосся стає більш об'ємним, густим і здоровим на вигляд.

 
Методи лікування випадіння волосся й облисіння:
 
 
Наші фахівці
Валерій Потій лазерне шліфування шкіри в Києві

Потій Валерій Валерійович

Хірург, косметолог, к.мед.наук, доцент

Марина Леонгардт біостимуляція тіла на апараті «Futura Pro»

Лєонгардт Марина Георгіївна

Косметолог

Анастасія Алаторскіх видалення волосся на ногах, руках зоні бікіні лазером

Алаторських Анастасія Євгеніївна

кер. Центру медичної естетики та дерматології, лікар-косметолог

 
 
Що важливо знати:
 

Показання та протипоказання до плазмоліфтингу шкіри голови

PRP-терапія однаково ефективна для лікування як чоловічого, так і жіночого облисіння. Цей метод відмінно підходить пацієнтам з легким або помірним ступенем алопеції, які віддають перевагу природним видам терапії.

Основними показаннями до плазмоліфтингу є:

 • надмірне випадання
 • різні види облисіння (андрогенетичне, осередкове, дифузне)
 • ослаблення та стоншення після хвороби, вагітності, у період менопаузи
 • уповільнення зростання
 • ламкість та сухі кінчики
 • поява залисин

PRP-терапія - це безпечний метод лікування, не пов'язаний із ризиком ускладнень. Проте, щоб унеможливити розвиток небажаних реакцій, її не рекомендують робити в таких випадках:

 • вагітність та годування груддю
 • тяжкі системні захворювання
 • порушення згортання крові
 • активна інфекція або запалення волосистої частини голови
 • приймання антикоагулянтів та нестероїдних протизапальних засобів

Перед проведенням плазмоліфтингу лікар обов'язково оцінить загальний стан пацієнта, щоб унеможливити можливі протипоказання.

Підготовка до плазмоліфтингу шкіри голови

За тиждень до процедури слід скасувати  приймання препаратів, що знижують згортання крові, таких як аспірин або нестероїдні протизапальні засоби. Їх застосування збільшує ризик утворення синців у місцях ін'єкцій. Перед плазмоліфтингом бажано збільшити кількість рідини, що споживається. За день до лікування краще відмовитись від вживання алкоголю. На прийом до лікаря слід приходити зі свіжовимитою головою.

Як проводиться плазмоліфтинг волосся

У пацієнта беруть невелику кількість крові із вени. Потім її обробляють у центрифузі, щоб одержати плазму з високою концентрацією тромбоцитів. Отриману субстанцію ін'єкційно вводять у шкіру голови. Для введення використовують дуже тонкі голки, тому процедура практично безболісна.

Результати плазмоліфтингу

PRP-терапія шкіри голови - це ефективний метод, який дозволяє впоратися з випаданням волосся, використовуючи власні регенеративні здібності організму пацієнта. Для досягнення оптимального результату пацієнтам рекомендують пройти 3 курси з інтервалом 4-8 тижнів.

Плазмоліфтинг діє на клітинному рівні. Перебудова механізмів живлення та функціонування волосяних фолікулів займає певний час. Тому терапевтичний ефект буде помітний через 1-2 місяці після лікування. Пацієнти, що пройшли PRP-терапію, відзначають зменшення випадання та активізацію росту та покращення структури волосся. Вони стають густішими та сильнішими, з'являється здоровий блиск.

Результати плазмоліфтингу довгострокові, але не постійні. Щоб підтримувати досягнутий ефект, пацієнтам необхідно проводити курси, що підтримують. Кількість сеансів та інтервал між ними визначає трихолог.

Плазмоліфтинг волосся в МЦ «Меділенд» - запис на прийом

PRP-терапію в медичному центрі «Меділенд» у Києві проводять лікарі-трихологи з багаторічним досвідом діагностики та лікування захворювань волосся та шкіри голови. Перед призначенням плазмоліфтингу лікар робить трихоскопію, розробляє індивідуальний терапевтичний план та детально розповідає пацієнтові, як підготуватися до процедури. На цьому етапі можна також уточнити вартість процедури. PRP-терапія виконується із застосуванням сучасного обладнання та сертифікованих медичних матеріалів.

Щоб записатись на консультацію лікаря, скористайтеся формою зворотного зв'язку або замовте зворотний дзвінок.

 

Заказать обратный звонок
gift icon