Київ,вул. Маршала Рибалка, 11-Б

Лікування випадіння волосся

Наш зовнішній вигляд відіграє важливу роль у формуванні нас як особистості, є складовою успіху у вирішенні багатьох завдань, робить нас впевненими в собі, дарує відчуття задоволеності. Одним словом робить нас щасливими. І якщо щось у зовнішності нас не влаштовує або з часом ми втрачаємо колишню привабливість, то разом з цим ми втрачаємо ту радість буття, яка була присутня раніше: Постійний стрес, невпевненість в собі, різні комплекси наповнюють нашу реальність.

Давно відомо, як далеко вперед зробила крок сучасна медицина, і причин для відчаю немає. Вже практично немає нічого неможливого для сучасних лікарів. Тепер не обов'язково народитися красивою, практично будь-яку зовнішність вам допоможуть досягти досвідчені фахівці.

Велику роль в зовнішності відіграє волосся! Наявність гарної пишної шевелюри - це завжди краса, впевненість в собі, привабливість. На жаль, ми не завжди можемо зберегти те, що дано нам природою. Причинами випадіння волосся можуть бути: травми, опіки, стрес, хронічні захворювання, порушення клітинного живлення, генетична спадковість.

У клініці косметології і пластичної хірургії «Меділенд» застосовується кілька методів лікування випадіння волосся й облисіння:

  • консервативні ‒ кріотерапія, мезотерапія та інші технології;
  • оперативні ‒ пересадження волосся.
 
Методи лікування випадіння волосся й облисіння:
 
Наші фахівці

Алаторських Анастасія Євгеніївна

Дерматолог, трихолог, косметолог

Провідний спеціаліст з ін'єкційної косметології

Потій Валерій Валерійович

Хірург, косметолог, кандидат медичних наук, доцент

Мезотерапія, плазмоліфтинг в лікуванні випадіння волосся

Лєонгардт Марина Георгіївна

Косметолог

 
 
Що важливо знати:
 

Метод лікування облисіння визначається на консультації у фахівця.

Звичайно, не завжди зміни якості кількості волосся вимагає оперативного втручання. Якщо на голові є волосяні цибулини, а волосся все ж випадає, в такому випадку використовують консервативні методи лікування, а саме мезотерапію або кріотерапію.

Є випадки, коли лікування волосся консервативними методами, на якийсь час припиняє випадання та покращує структуру й якість волосся, але не додає їх кількість. В цьому випадку консервативне лікування рекомендується проводити в поєднанні з пересадженням волосся.

 
У разі відсутності цибулин, консервативне лікування не є ефективним і єдиним методом відновлення волосяного покриву в цьому випадку являється пересадження волосся.

Незважаючи на безліч існуючих лікарських препаратів, спрямованих на лікування та відновлення волосся, трансплантація на сьогоднішній день найефективніший метод.

З метою збереження наявного волосся, а також для досягнення гарного результату від пересадки волосся, фахівці радять звертатися з проблемою випадіння волосся якомога раніше.

 

Заказать обратный звонок