Київ,вул. Маршала Рибалка, 11-Б

Пересадка волосся

Пересадка волосся в Києві, трансплантація волосся в клініці Меділенд, фото результатів

Як і в інших областях пластичної хірургії, медицина досягла успіху і в області пересадки волосся.

Пересадка волосся являє собою процес переміщення донорських волосяних фолікул з місць, де ростуть в більшій кількості, в місця їх відсутності.

Слід зазначити, що відновити волосяний покрив при андрогенному облисінні можна лише за допомогою трансплантації. Операція з трансплантації волосся користується великим попитом, як у чоловіків, так і у жінок. Чоловіки більш схильні до випадіння волосся і мають залисини і лисини. Також, відсутність волосся на деяких ділянках шкіри може бути наслідком травм або опіків.

Існує кілька методів пересадки волосся. Ми використовуємо метод FUE, так як він є безболісним і ефективним – за один сеанс можна пересадити до 4 тис. трансплантатів. Крім того, цей метод безшовний.

Процес пересадки волосся методом FUE заснований на вилученні донорських фолікулярних сполучень графтів разом з навколишньою тканиною. Кожен графт витягується індивідуально спеціальною машиною, й при цьому не залишаються шрами. Графт може містити в собі 1-4 волосяних фолікул. Будучи стійким до чоловічого гормону, пересаджене волосся добре приживається і росте протягом усього життя.

Фахівці нашої клініки пересаджують тільки графти з 3-4 волосками, і не поділяють їх на окремі волоски – це гарантує збереження фолікулярного з'єднання (графта) і 100 %-у приживлюваність на будь-якій ділянці тіла. Пересаджене волосся добре росте та не випадає.

Крім того методом FUE можна відновити волосся не лише голови, але і брів, вусів, бороди.

Перед тим як прийняти рішення про проведення операції з трансплантації волосся необхідно пройти консультацію у фахівця, на якій:

 • буде проведена діагностика волосяного покриву пацієнта, його густота, стан волосяних фолікул, якість волосся;
 • будуть визначені побажання пацієнта і можливості, виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта;
 • фахівець разом з пацієнтом складе графік проведення операції.

Консультація у фахівця з пересадки волосся у Відділенні косметології та пластичної хірургії МЦ "Медиленд"проводитися безкоштовно. Запис на консультацію: +38 (095) 365-00-04 +38 (044) 355-55-31 або на сайті

Наші фахівці
Провів кілька тисяч операцій з трансплантації волосся

Серхан Акджам

Спеціаліст з пересадки волосся

Досвід в проведенні операцій з пересадки волосся більше 14 років

Діля Черепій

Спеціаліст з пересадки волосся

 
Що важливо знати:
 
Проведення імплантації волосся в Києві, Меділенд

Кому показана операція з пересадки волосся?

 • чоловікам і жінкам, які страждають алопецією, пов'язаною з гормональними порушеннями в організмі, коли консервативні методи не в силах вирішити проблему облисіння;
 • відновлення волосяного покриву на голові та інших зонах, щоб приховати шрами після опіків і травм;
 • глибокі залисини в лобно-скроневій області;
 • бажання збільшити кількість волосся в бороді, бровах, сформувати бакенбарди та ін.;
 • облисіння, обумовлене запальними процесами шкіри голови, або виникає після пластичних операцій.
 
Операція з пересадки волосся в Києві, Меділенд, фото в процесі

Проведення операції з пересадки волосся і післяопераційний період

Під час операції використовується власне волосся, взяте з потилиці, які не чутливі до дії активної форми тестостерону, добре приживається і надалі не випадає. Приживлюваність пересадженого волосся становить 100%.

Перед пересадкою волосся, зона з якої будуть витягуватися графти, повністю голиться. Дуже часто з проблемою випадіння волосся до наших фахівців звертаються жінки, яких бентежить те, що частина волосся буде збрита – але як показує досвід, кінцевий результат того вартий.

Так як пересадка волосся методом FUE дуже копітка операція, і кожен графт витягується, а потім пересаджується окремо – операція в середньому триває 6-8 годин, в залежності від кількості пересаджуваного волосся.

Як показує багаторічна практика наших фахівців, за одну операцію оптимальна кількість пересаджених трансплантатів становить близько 3,5 тис. одиниць. Це обумовлено декількома факторами, але головний з них – якість кінцевого результату.

При дуже великому ступені облисіння, фахівець може рекомендувати пройти 2-3 процедури.

Операція по пересадці волосся проводиться під місцевою анестезією.

Процедура протікає вельми в невимушеній обстановці, пацієнт в будь-який час може відпочити і випити чай.

Післяопераційний період проходить для пацієнта досить легко і вже на 2-й день можна приступити до роботи. Після пересадки волосся кілька днів потрібно уникати травмування зони з пересадженим волоссям, роботи в зігнутій позі, заборонено відвідувати сауну та інші спекотні приміщення.

Мити голову можна, починаючи з 2-3-го дня. Перші 14-18 днів буде видно післяопераційні сліди у вигляді точок – це місця вилучення донорських графтів на потилиці, і місця їх "всаджування", які з часом повністю зникнуть. На другому-третьому тижні з пересаджених цибулин починає випадання волосся – це природне оновлення після операції.

Ріст волосся, з пересаджених фолікул, починається на другий місяць після операції. Це може супроводжуватися незначним свербінням, що з часом пройде. Перше волосся буде злегка кучерявими і неслухняними, але через пару стрижок структура нового волосся повністю відновиться.

Через кілька місяців про пересадку волосся буде знати тільки пацієнт – видимі ознаки операції будуть повністю відсутні.

 
Пересадка брів, операція з трансплантації волосся на бровах в Києві, Меділенд

Пересадка брів:

Трансплантація волосся на бровах – це дуже тонка і ювелірна операція, так як тут не може бути промахів. І ще складність полягає в тому, що волосся на брови ростуть під великим кутом до поверхні шкіри. Тому, при виборі фахівця, дуже важливу роль відіграє рівень його спеціалізації.

Пересадка брів здійснюється в декількох випадках:

 • коли спостерігається, повна або часткова втрата волосся брови від різних факторів (видалення пінцетом, невдале фарбування, вплив вогню та інше);
 • коли необхідно приховати наслідки травми, шрам.

При пересадці волосся брів:

 • з самого початку задається форма брови;
 • виходячи їх цього, визначається кількість необхідних графтів-донорів, для досягнення бажаного результату;
 • і зона, з якої будуть витягуватися графти.

Операція проводиться під місцевим наркозом і триває 2-3 години. Після операції у пацієнтів кілька днів спостерігається набряклість, деякі пацієнтки відзначали у себе больові відчуття, які проходили через 5-6 днів.

Перші кілька днів пацієнту необхідно приходити до фахівця на перев'язку, уникати роботи під нахилом і теплового впливу.

Після проведення операції деякий час брови потребують догляду – розчісування і використання гелю. Також періодично, у міру відростання, волосинки необхідно буде підрізати.

Дана процедура користується популярністю у жінок – адже це відмінний спосіб виправити рідіють або повністю відсутні брови і додати своєму образу сучасний і доглянутий вигляд.

 
Кому не можна і кому можна робити пересадку волосся?

Протипоказання для проведення операції з пересадки волосся:

Так як особливих протипоказань для пересадки волосся не існує, операцію можна проводити практично всім. Існують лише деякі обмеження:

 • відсутність достатньої кількості волосся для пересадки;
 • цукровий діабет в стадії декомпенсації;
 • непереносимість використовуваних препаратів;
 • шкірні захворювання у фазу загострення;
 • порушення згортання крові;
 • вагітність і період грудного годування у жінок.
 
Операція з пересадки волосся у чоловіків в Києві, Клініка пластичної хірургії Меділенд

Недоліки трансплантації волосся:

Недоліком є час:

 • час, витрачений на операцію – 6-8 годин;
 • і час очікування результату, обумовлене швидкістю росту волосся – результат видно через 3-6 місяців.

Зважившись на операцію, потрібно запастися терпінням – зате результат, у вигляді шевелюри, буде кращою винагородою за працю. А, як показує досвід, разом з шевелюрою підвищується і впевненість у собі.

 
Ціна за трансплантацію волосся в Києві, Україна. Клініка пластичної хірургії Меділенд

Вартість пересадки волосся:

Залежно від ступеня облисіння, кількість пересаджуваних волосся і їх оплата призначається після огляду фахівцем. Кінцева вартість трансплантації волосся залежить від кількості пересаджуваних волосся і від місця, де буде проведена пересадка.

Ціна пересадки волосся в МЦ «Меділенд» становить:

пересадка волосся до 1000 графтів, за 1 графт                                                                                                                  2 $
пересадка волосся понад 1000 графтів, за 1 графт   1 $
пересадка волосся на бровах, бороді, вусах, за 1 графт   3-4 $
 
 
 
Фотогалерея
Фото 1 Пересадження волосся до і післяФото 2 Пересадка волосся до і після фотоФото 3 Трансплантація волосся у чоловіків до і після фото
 
 
 
 
 
 

Заказать обратный звонок