Проходити курс хіміотерапії в МЦ Меділенд ви будете під наглядом лікаря онколога-хіміотерапевта. Лікар буде контролювати ваше самопочуття, показники аналізів крові, реакцію вашого організму на введений препарат. При необхідності для зниження ризику і побічних явищ вам буде проведена корекція курсу хіміотерапії. Після хіміотерапії, лікар допоможе вам пройти курс детоксикації та реабілітації для якнайшвидшого відновлення. Читайте відповіді на найбільш хвилюючі питання!
Які є види хіміотерапії
Хіміотерапія - медикаментозне лікування, при якому використовуються сильнодіючі хімічні речовини для знищення швидкозростаючих клітин вашого тіла - найчастіше використовується для лікування раку, оскільки ракові клітини ростуть і розмножуються набагато швидше, ніж більшість клітин в організмі.
Доступно безліч різних хіміотерапевтичних препаратів. Хіміотерапевтичні препарати можна використовувати окремо або в комбінації для лікування найрізноманітніших видів онкології.
За цільовим призначенням розрізняють неоад'ювантну, ад'ювантна, лікувальну і паліативну хіміотерапію.
Неоад'ювантна хіміотерапія призначається з метою зменшення розмірів пухлини. В окремих випадках курси протипухлинних препаратів дозволяють перевести злоякісну пухлину з розряду неоперабельних і провести радикальну операцію.
Мета ад'ювантної хіміотерапії - зниження ймовірності розвитку рецидиву. Протипухлинні препарати знищують злоякісні клітини, які випали з поля скальпеля хірурга, причаївшись у віддалених лімфатичних вузлах.
Лікувальна хіміотерапія застосовується як головний метод лікування в тих випадках, коли проведення хірургічної операції технічно неможливо.
Паліативна хіміотерапія проводиться на останніх стадіях розвитку пухлини, з метою полегшення симптомів захворювання (ракова інтоксикація, біль і т.п.).
Хоча хіміотерапія є ефективним способом лікування багатьох типів раку, хіміотерапевтичне лікування також пов'язане з ризиком побічних ефектів. Деякі побічні ефекти хіміотерапії легкі і піддаються лікуванню, в той час як інші можуть викликати серйозні ускладнення.
Хіміотерапію онкологи застосовують:
- У вигляді основного методу лікування (якщо рак неоперабельний).
- До оперативного втручання (з метою зменшення пухлини).
- Після оперативного втручання (з метою контрольного впливу на ракові клітини).
Також існують показання до проведення хіміотерапії спільно з променевою, імуною або таргетною терапією.
У народі хіміопрепарати розрізняють по «кольору».
- «Червона» хіміотерапія (до складу якої входить епірубіцин, доксорубіцин, ідарубіцин);
- «Синя» хіміотерапія (до складу входить мітоксантрон і мітоміцин);
- «Жовта» хіміотерапія (застосування фторурацилу, циклофосфаміду, метотрексату);
- «Біла» хіміотерапія (використовується таксотер і таксол).
Вибір препаратів та тактики лікування раку цілком відповідальна задача досвідченого компетентного онколога!
Хіміотерапія в МЦ Меділенд проводиться в умовах денного або цілодобового стаціонару.
Зал хіміотерапії - спеціализований підрозділ стаціонарного відділення клінікі
В яких випадках застосування хіміотерапії виправдано
Хіміотерапія використовується для знищення ракових клітин у людей, хворих на рак.
Існує безліч умов, при яких хіміотерапія може застосовуватися у онкологічних людей:
- Щоб вилікувати рак без інших методів лікування. Хіміотерапія може використовуватися як основне або єдиний засіб лікування раку.
- Після інших процедур, щоб вбити приховані ракові клітини. Хіміотерапію можна використовувати після інших видів лікування, таких як хірургічне втручання, щоб вбити будь-які ракові клітини, які можуть залишитися в організмі. Лікарі називають це ад'ювантної терапією.
- Щоб підготувати вас до інших видів лікування. Хіміотерапія може використовуватися для зменшення пухлини, щоб можна було використовувати інші методи лікування, такі як опромінення і хірургічне втручання. Лікарі називають це неоад'ювантної терапією.
- Щоб полегшити ознаки і симптоми. Хіміотерапія може допомогти полегшити ознаки і симптоми раку, вбиваючи деякі ракові клітини. Лікарі називають це паліативної хіміотерапією.
Хіміотерапія при інших станах, крім раку
Деякі хіміотерапевтичні препарати виявилися корисними при лікуванні інших станів, таких як:
- Захворювання кісткового мозку. Захворювання, що вражають кістковий мозок і клітини крові, можна лікувати за допомогою трансплантації кісткового мозку, також відомої як трансплантація стовбурових клітин. Хіміотерапія часто використовується для підготовки до пересадки кісткового мозку.
- З боку імунної системи. Більш низькі дози хіміотерапевтичних препаратів можуть допомогти контролювати надактивну імунну систему при деяких захворюваннях, таких як вовчак та ревматоїдний артрит.
Ризики хіміотерапії (побічні ефекти)
Побічні ефекти хіміотерапевтичних препаратів можуть бути значними. Кожен препарат має різні побічні ефекти, і не кожен препарат викликає все побічні ефекти. Запитайте свого лікаря про побічні ефекти конкретних ліків, які ви будете приймати.
Побічні ефекти, що виникають при хіміотерапевтичне лікування
Загальні побічні ефекти хіміотерапевтичних препаратів включають:
- нудота
- блювота
- діарея
- випадання волосся
- втрата апетиту
- втома
- висока температура
- виразки у роті
- біль
- запор
- легкі синці
- кровотеча
Багато з цих побічних ефектів можна запобігти або вилікувати. Більшість побічних ефектів проходять після закінчення лікування.
Тривалі та побічні ефекти, які проявляються пізніше
Хіміотерапевтичні препарати також можуть викликати побічні ефекти, які не виявляються протягом декількох місяців або років після лікування. Пізні побічні ефекти розрізняються залежно від хіміотерапевтичного препарату, але можуть включати:
- Пошкодження легеневої тканини
- Проблеми з серцем
- Безпліддя
- Проблеми з нирками
- Поразка нервів (периферична невропатія)
- Ризик другого раку
Запитайте свого лікаря, чи є у вас ризик пізніх побічних ефектів. Запитайте, які ознаки та симптоми, про які вам слід знати, можуть вказувати на проблему.
Підготовка до хіміотерапії
Те, як ви будете готуватися до хіміотерапії, залежить від того, які ліки ви будете отримувати і як вони будуть вводитися. Ваш лікар дасть вам конкретні інструкції по підготовці до хіміотерапевтичне лікування. Вам може знадобитися:
- Перед внутрішньовенної хіміотерапією зробіть хірургічне втручання. Якщо ви будете отримувати хіміотерапію внутрішньовенно - в вену - ваш лікар може порекомендувати такий пристрій, як катетер, порт або помпа. Катетер або інший пристрій хірургічним шляхом імплантується в крупну вену, зазвичай в грудну клітку. Через пристрій можна вводити хіміотерапевтичні препарати.
- Пройдіть аналізи і процедури, щоб переконатися, що ваше тіло готове до хіміотерапії. Аналізи крові для перевірки функцій нирок і печінки і серцеві тести для перевірки здоров'я серця можуть визначити, чи готове ваше тіло до початку хіміотерапії. Якщо виникла проблема, ваш лікар може відкласти лікування або вибрати інший хіміотерапевтичний препарат і дозування, більш безпечну для вас.
- Зверніться до свого стоматолога. Ваш лікар може порекомендувати стоматолога перевірити ваші зуби на наявність ознак інфекції. Лікування існуючих інфекцій може знизити ризик ускладнень під час хіміотерапевтичного лікування, оскільки деякі види хіміотерапії можуть знизити здатність вашого організму боротися з інфекціями.
- Заздалегідь плануйте побічні ефекти. Запитайте свого лікаря, яких побічних ефектів слід очікувати під час і після хіміотерапії, і прийміть відповідні заходи. Наприклад, якщо ваше хіміотерапевтичне лікування викличе безпліддя, ви можете розглянути варіанти збереження вашої сперми або яйцеклітин для майбутнього використання. Якщо ваша хіміотерапія викличе випадання волосся, подумайте про те, щоб накрити голову.
- Організуйте допомогу вдома і на роботі. Більшість хіміотерапевтичних процедур проводиться в амбулаторних умовах, що означає, що більшість людей можуть продовжувати працювати і займатися своєю звичайною діяльністю під час хіміотерапії. Ваш лікар може сказати вам в цілому, наскільки хіміотерапія вплине на вашу звичайну діяльність, але важко точно передбачити, як ви будете себе почувати.
Запитайте свого лікаря, чи знадобиться вам перерву на роботі або допомогу по дому після лікування. Запитайте свого лікаря про деталі вашого хіміотерапевтичного лікування, щоб ви могли організувати роботу, дітей, домашніх тварин або інші зобов'язання.
- Підготуйтеся до першого лікування. Запитайте свого лікаря або хіміотерапевтів, як підготуватися до хіміотерапії. Може бути корисно приїхати на перше сеанс хіміотерапії добре відпочив. Ви можете заздалегідь з'їсти легку їжу, якщо ваші хіміотерапевтичні препарати викликають нудоту.
Попросіть одного або члена сім'ї відвезти вас на перше лікування. Більшість людей можуть їздити на сеанс хіміотерапії і повертатися з нього. Але в перший раз ви можете виявити, що ліки викликають сонливість або інші побічні ефекти, що ускладнюють водіння.
Як призначаються хіміотерапевтичні препарати
Ваш лікар вибирає, які хіміотерапевтичні препарати ви будете отримувати, виходячи з декількох факторів, у тому числі:
- Тип раку
- Стадія раку
- Загальне самопочуття
- Попереднє лікування раку
- Ваші цілі і переваги
Обговоріть варіанти лікування зі своїм лікарем. Разом ви можете вирішити, що підходить саме вам.
Які призначаються хіміотерапевтичні препарати
Хіміотерапевтичні препарати можна вводити різними способами, у тому числі:
- Настої хіміотерапії. Хіміотерапія найчастіше вводиться у вигляді інфузії у вену (внутрішньовенно). Ліки можна вводити, вставивши трубку з голкою у вену на руці або в пристрій в вені на грудях.
- Таблетки хіміотерапії. Деякі хіміотерапевтичні препарати можна приймати у формі таблеток або капсул.
- Уколи хіміотерапії. Хіміотерапевтичні препарати можна вводити за допомогою голки, як якщо б вам зробили укол.
- Креми для хіміотерапії. Креми або гелі, що містять хіміотерапевтичні препарати, можна наносити на шкіру для лікування певних типів раку шкіри.
- Хіміотерапевтичні препарати використовуються для лікування однієї області тіла. Хіміотерапевтичні препарати можна вводити безпосередньо в одну область тіла. Наприклад, хіміотерапевтичні препарати можна вводити безпосередньо в черевну порожнину (внутрішньочеревна хіміотерапія), в грудну порожнину (внутриплевральное хіміотерапія) або в центральну нервову систему (інтратекально хіміотерапія). Хіміотерапію також можна вводити через уретру в сечовий міхур (унутрипузирна хіміотерапія).
- Хіміотерапія застосовується безпосередньо до раку. Хіміотерапію можна призначати безпосередньо раку або після операції там, де раніше був рак. Наприклад, тонкі пластинки у формі диска, що містять хіміотерапевтичні препарати, можуть бути поміщені поруч з пухлиною під час операції. Вафлі з часом ламаються, вивільняючи хіміотерапевтичні препарати. Хіміотерапевтичні препарати також можна вводити в вену або артерію, безпосередньо живить пухлину.
Як часто проходять курс хіміотерапії
Ваш лікар визначає, як часто ви будете проходити курс хіміотерапії, в залежності від того, які ліки ви будете отримувати, від характеристик вашого раку і того, наскільки добре ваше тіло відновлюється після кожного лікування. Графіки хіміотерапевтичного лікування розрізняються. Хіміотерапевтичне лікування може бути безперервним або може чергуватися між періодами лікування і періодами відпочинку, щоб ви могли відновитися.
Де проходять курс хіміотерапії
Де ви будете проходити курс хіміотерапії, залежить від вашої ситуації. Хіміотерапевтичні процедури можуть бути призначені:
- В амбулаторному відділенні хіміотерапії
- У кабінеті лікаря
- В лікарні
- Вдома, наприклад, при прийомі хіміотерапевтичних таблеток.
Отримані результати
Ви будете регулярно зустрічатися зі своїм онкологом (онкологом) під час хіміотерапевтичного лікування. Ваш онколог запитає вас про будь-яких побічних ефектах, які ви відчуваєте, оскільки багато хто з них можна контролювати.
Залежно від вашої ситуації ви також можете пройти сканування і інші тести, щоб контролювати свій рак під час хіміотерапевтичного лікування. Ці тести можуть дати лікареві уявлення про те, як ваш рак реагує на лікування, і ваше лікування може бути відповідно скориговане.
Хіміотерапія в МЦ Меділенд має ряд безсумнівних переваг
- Індивідуальний підхід при проведенні хіміотерапії
Схема лікування, підбір комбінацій препаратів, розрахунок дозувань складається лікарем-хіміотерапевтом з урахуванням всіх факторів: стадії захворювання, особливостей пухлини, стану пацієнта, наявності або відсутності супутніх захворювань і т.і. У складанні схеми лікування обов'язково беруть участь не тільки онкологи та хіміотерапевти, але також вузькі фахівці. - Сучасні протоколи і якість хіміотерапевтичного лікування
Важливо відзначити, що в МЦ Меділенд застосовуються міжнародні протоколи при проведенні хіміотерапії. Слідування сучасним протоколам, розробленим і затвердженим для лікування кожного виду раку, робить лікування більш ефективним. Лікарі нашої клініки застосовують новітні препарати, які не тільки успішно пригнічують ріст ракових клітин, але при цьому роблять менший токсичний вплив на здорові клітини. - Швидкі терміни отримання онкологічної допомоги
Пацієнти, які звертаються в МЦ Меділенд отримують необхідне їм лікування в максимально стислі терміни. Лікарі клініки проводять оцінку стану пацієнта і його готовності до проведення хіміотерапії, при необхідності проводяться додаткові обстеження і консультації фахівців. Після цього складається схема лікування та призначаються процедури, які пацієнт починає отримувати відразу ж, без запису в лист очікування і черг. - Комфортні умови лікування, кваліфікований догляд і спостереження протягом усього курсу.
Введення препаратів здійснюється за допомогою крапельниць або спеціальних інфузоматів (помп), які дозволяють строго дозувати швидкість надходження ліків в організм. Курси хіміотерапії займають, як правило, кілька годин. При необхідності (якщо потрібне введення препаратів тривалістю понад 24 годин) хіміотерапія проводиться в палаті цілодобового стаціонару клініки. Комфортабельні одно- та двомісні палати обладнані всім необхідним для перебування пацієнтів. Під час проведення процедури стан пацієнта контролюється лікарем і медичними сестрами. Контроль лікування також регулярно здійснюють хіміотерапевт і лікуючий лікар пацієнта. Висока кваліфікація нашого персоналу гарантує якісний догляд за кожним пацієнтом на всіх етапах лікування.
- Корекція курсу. Супутня терапія і реабілітація після хіміотерапії - детоксикація
У нашому Центрі велику увагу приділяють поліпшенню якості життя пацієнтів і зменшенні побічних ефектів після хіміотерапії. Інтенсивне хіміотерапевтичне лікування при будь-якому вигляді раку в силу об'єктивних причин часто супроводжується рядом побічних ефектів: нудота, блювота, вторинні інфекції, анемія, слабкість, випадання волосся і т.і.
Зменшити ці прояви, а у ряді випадків і уникнути побічних ефектів дозволяє індивідуальна схема лікування в комплексі з супутньою терапією, яку призначають пацієнтам. Паралельно з протипухлинними препаратами, вводяться розчини для поліпшення переносимості хіміотерапії і зменшення токсичних ефектів (сольові розчини, проти-нудотні препарати, препарати для збільшення кількості лейкоцитів і тромбоцитів, імуностимулятори та т. Д.). Велику увагу наші фахівці приділяють реабілітації - етапу відновлення здоров'я пацієнта після хіміотерапії.
Якщо Вам призначений курс хіміотерапії
- лікувальна хіміотерапія
- неоад'ювантна хіміотерапія
- ад'ювантна хіміотерапія
- таргетная терапія
- паліативна хіміотерапія
- КОРЕКЦІЯ КУРСУ
- відновлення та реабілітація
Пам'ятка пацієнту
Хіміотерапія — це особливий метод лікування або профілактики онкологічних захворювань за допомогою спеціальних ліків, що пригнічують ріст пухлинних клітин. Хіміотерапія не завжди призводить до повного виліковування, але дозволяє стримувати зростання пухлини, значно продовжуючи життя хворого і покращуючи його стан.
Хіміотерапія завжди проводиться досвідченим лікарем-онкологом, схема лікування і дози препаратів підбираються індивідуально. Ліки можуть вводитися внутрішньовенно, внутрішньом'язово і призначатися в таблетках.Ускладнення хіміотерапії (небажані побічні дії ліків) виникають часто, але у більшості хворих короткочасні і слабо виражені. Обов'язково запитайте вашого лікуючого лікаря, які ускладнення найбільш вірогідні в вашому випадку, і що можете зробити особисто ви для того, щоб максимально послабити прояви таких ускладнень.
Нудота і блювання найчастіше лякають вас ще до початку лікування. Ступінь і тривалість нудоти залежать від вводимо ліки, його дози і режиму введення. Сучасні антиеметики, якими супроводжують лікування, дозволяють більшості хворих не випробовувати це тяжкий стан. Пам'ятайте, що нудота і блювота, навіть якщо вони виникли, короткочасні і ніколи не загрожують вашому житті.
- Їжа повинна бути слабо теплою, м'якою, не мати різкого запаху.
- Уникайте надмірно солодкої, солоної, гострої і жирної їжі.
- Уникайте різких запахів (духів, кухні, диму).
- Рекомендуються прохолодні прояснені фруктові соки без цукру.
- Не пийте газованих напоїв, або дочекайтеся припинення виділення бульбашок газу.
- Можна іноді посмоктати шматочок лимона або льоду.
- Носіть вільний одяг.
- Намагайтеся відволіктися від неприємних відчуттів - спілкуйтеся з друзями, слухайте музику, дивіться телевізор.
Випадання волосся (алопеція) розвивається не у всіх пацієнтів. Ступінь появи може бути різною - від легкого стоншування волосся до їх повного випадання. Після закінчення хіміотерапії волосся відростає знову.
- Користуйтеся м'якими шампунями.
- Не використовуйте фен, щипці для завивки, бігуді.
- Коротка стрижка робить випадання волосся менш помітним.
Стоматит - запалення слизової оболонки порожнини рота. При цьому з'являються почервоніння, набряк, болючість іноді виразки в роті і на губах. Ще до початку хіміотерапії відвідайте стоматолога, повідомте йому про майбутній лікуванні, сануйте порожнину рота. При появі стоматиту негайно повідомте про це свого лікаря, він призначить вам необхідне лікування.
- Зуби треба чистити тільки м'якою щіткою, не травмуючи ясна. Користуйтеся полосканням, рекомендованим лікарем, після кожного прийому їжі.
- Вживайте їжу тільки кімнатної температури.
- Їжа повинна бути м'якою, нераздражающей (дитяче харчування, молочні продукти, яйця, картопляне пюре, банани, печені яблука, желе).
- Уникайте гострої, солоної, кислої, грубої їжі. Не бажано їсти томати і цитрусові.
- Змащуйте губи гігієнічною помадою або маслом.
Діарея (пронос) може виникати при дії деяких хіміопрепаратів на слизову оболонку кишечника. Повідомте про початок проносу лікаря, можливо буде потрібно призначення спеціальних ліків.
- Краще їсти частіше і потроху. Пийте багато рідини (слабо заварений чай, неконцентрований бульйон, кип'ячену воду) кімнатної температури.
- Не їжте продукти, багаті клітковиною (хліб грубого помелу, свіжі овочі, бобові, горіхи). Замініть їх продуктами з малим вмістом клітковини (білий хліб, макаронні вироби, кисломолочні продукти, яйця круто, риба, відварене м'ясо, рис).
- Уникайте кави, алкогольних напоїв, гострої, жирної, смаженої їжі, солодощів, газованих напоїв.
Найбільш серйозним ускладненням хіміотерапії є падіння числа лейкоцитів (лейкоцитопенія) і тромбоцитів (тромбоцитопенія).
При лейкопенії в організмі людини зменшується число захищають від інфекції білих кров'яних клітин, що може привести до розвитку різних інфекційних ускладнень. Лікар буде регулярно контролювати ваш аналіз крові.
- Уникайте контактів з людьми, що мають явні ознаки інфекційних захворювань.
- Чи не відвідуйте місця великого скупчення людей.
- Уникайте контакту з дітьми, яким недавно зроблені щеплення.
- Намагайтеся уникати випадкових побутових травм. При появі порізів користуйтеся антисептиком (наприклад, зеленкою).
- При підвищенні температури тіла або будь-якій ознаці інфекції (озноб, пітливість, кашель і т.д.) негайно зверніться до лікаря!
При тромбоцитопенії порушується згортання крові, підвищується ризик кровотеч, які можуть виникнути при найменших травмах і тривати досить довго. На тілі без видимих причин можуть з'являтися синці, червоний висип, бувають носові кровотечі і кровоточивість ясен, почервоніння сечі, домішки крові в калі. При появі будь-якого з цих ознак негайно повідомте про це вашому лікареві.
Місцеві ускладнення при введенні препарату розвиваються рідко. При появі болю в місці ін'єкції або по ходу вени, повідомте про це медичній сестрі.
Вашим правилом повинно стати наступне: лікуючий лікар доступний для відповіді на всі ваші запитання!
Ціни на послуги
- ВАРТІСТЬ КОНСУЛЬТАЦІЇ ФАХІВЦІВ
Консультація онкогінеколога первинна 1 350 грн Консультація онкогінеколога повторна 1 200 грн Консультація онкодерматолога первинна 1 200 грн Консультація онко дерматолога повторна 980 грн Консультація онколога-хіміотерапевта первинна 1 100 грн Консультація онколога-хіміотерапевта повторна 950 грн Консультація онкохірурга первинна 1 100 грн Консультація онкохірурга повторна 950 грн Консультація провідного отоларинголога-онколога первинна 1 350 грн Консультація провідного отоларинголога-онколога повторна 1 200 грн Онкоконсиліум 3 400 грн
- ВАРТІСТЬ АМБУЛАТОРНИХ МАНІПУЛЯЦІЙ
Панч-біопсія базаліоми 2 100 грн Панч-біопсія від 2 100 грн Зішкріб пухлини шкіри, взяття мазків-відбитків пухлини шкіри 1 200 грн Програма хіміотерапії без вартості хіміопрепарата 8 700 грн Промивка порт-системи 580 грн Цифрова дерматоскопія одиночних новоутворень 950 грн Цифрова дерматоскопія множинних новоутворень 1 500 грн
- ВАРТІСТЬ ОНКОЛОГІЧНИХ ОПЕРАЦІЙ
Зверніть увагу! В ціну послуги враховується робота хірурга, вартість маніпуляцій та препаратів на операції, витратні матеріали. До вартості послуги НЕ ВХОДИТЬ: анестезія, перебування в стаціонарі, післяопераційне лікування (за потребою), гістологічні дослідження. ОНКОЛОГІЯ. ГІНЕКОЛОГІЧНІ ОПЕРАЦІЇ Вульветкомія від 20 000 грн Вульвектомія розширена від 57 800 грн Гістеректомія при доброякісній патології від 40 000 грн Гістерорезектоскопія від 17 300 грн Ексцізія шийки матки від 19 600 грн Лапароскопічна тотальна гістеректомія при раку ендометрія від 75 100 грн Лапароскопія при ендометріозі від 25 000 грн Лапароскопія при міомах матки від 30 000 грн Лапароскопія при пухлинах яєчника, 1 категорія складності від 28 000 грн Лапароскопія при пухлинах яєчника, 2 категорія складності від 38 000 грн Лапаротомічна оптимальна оперативна циторедукція при пухлинах яєчника від 85 000 грн Лапаротомічна радикальна оперативна гістеректомія при пухлинах шийки матки від 85 000 грн Лапаротомічне оперативне втручання при пухлинах яєчника, 1 категорія складності від 25 000 грн Лапаротомічне оперативне втручання при пухлинах яєчника, 2 категорія складності від 35 000 грн Лапаротомна тотальна гістеректомія при раку ендометрія від 47 500 грн Оперативне втручання при пухлинах шийки матки (конусоподібна ексцизія з фракційним вишкрібанням), 1 категорія складності від 14 000 грн Оперативне втручання при пухлинах шийки матки (конусоподібна ексцизія з фракційним вишкрібанням), 2 категорія складності від 15 000 грн Оперативне втручання при злоякісній пухлині тіла матки від 36 000 грн Органозберігаюче оперативне втручання при при пухлинах яєчника від 65 000 грн ОНКОЛОГІЯ. ДЕРМАТОЛОГІЧНІ ОПЕРАЦІЇ Видалення базаліоми, актінічного кератозу розміром до 1 см від 7 400 грн Видалення базаліоми, актінічного кератозу розміром 1-2 см від 10 500 грн Видалення базаліоми, актінічного кератозу розміром більше 2 см від 13 700 грн Видалення меланоми від 15 800 грн ОНКОЛОГІЯ. ЕНДОКРИНОЛОГІЧНІ ОПЕРАЦІЇ Оперативне втручання при пухлинах щитоподібної залози, 1 категорія складності від 28 000 грн Оперативне втручання при пухлинах щитоподібної залози, 2 категорія складності від 42 000 грн ОНКОЛОГІЯ. МАММОЛОГІЧНІ ОПЕРАЦІЇ Оперативне втручання по видаленню молочної залози: мастектомія, 2 категорія складності від 50 000 грн Оперативне втручання по видаленню молочної залози: мастектомія по Маддену від 55 000 грн Секторальні резекції при пухлинах молочної залози, 1 категорія складності від 25 000 грн Секторальні резекції при пухлинах молочної залози, 2 категорія складності від 42 000 грн ОНКОЛОГІЯ. ПРОКТОЛОГІЧНІ ОПЕРАЦІЇ Аденокарцинома прямої кишки від 112 000 грн Оперативне втручання при пухлинах товстої кишки, 1 категорія складності від 60 000 грн Оперативне втручання при пухлинах товстої кишки, 2 категорія складності від 80 000 грн Невідкладне оперативне втручання при пухлинній товстокишковій непрохідності у стані субкомпенсації від 46 000 грн Невідкладне оперативне втручання при пухлинній товстокишковій непрохідності у стану компенсації від 32 000 грн ОНКОЛОГІЯ. УРОЛОГІЧНІ ОПЕРАЦІЇ Лапаратомічне оперативне втручання радикальної простатектомія при пухлинах предміхурової залози від 60 000 грн Лапароскопічне оперативне втручання з радикальної простатектомії при пухлинах предміхурової залози від 70 000 грн Лапароскопічне оперативне втручання при пухлинах нирки, 1 категорія складності складності від 45 000 грн Лапароскопічне оперативне втручання при пухлинах нирки, 2 категорія складності від 60 000 грн Лапаротомічне оперативне втручання при пухлинах нирки, 1 категорія складності від 32 000 грн Лапаротомічне оперативне втручання при пухлинах нирки, 2 категорія складності від 50 000 грн
Фахівці центру онкології