Київ,вул. Маршала Рибалка, 11-Б

5 найпопулярніших питань про лабіопластику

Автор статьи:

Желтонозька Юлія Борисівна

Лікар гінеколог, хірург, мамолог, проктолог

Врачи Медицинского центра Медиленд в проекте Я соромлюсь свого тіла

Людство в усі часи цікавив секрет вічної молодості. На жаль, до нашого часу еліксир молодості ще не знайдений. Але наука не стоїть на місці і в арсеналі сучасної естетичної медицини багато методик, спрямованих на «відстрочку» вікових змін, омолодження, поліпшення тощо. Інтимна область не залишилася осторонь.

Незважаючи на те, що більшу половину населення складають саме жінки, тема жіночої анатомії багатьма традиційно вважається табу, а слово «піхва» часто вимовляють пошепки. На щастя, часи змінюються, та все більше і більше жінок відкрито задають питання про своє сексуальне здоров'я.

Завдяки цьому все частіше став з'являтися інтерес до хірургічних і не хірургічних варіантів вирішення проблем, які впливають на емоційне, фізичне і сексуальне здоров'я представниць прекрасної статі.

Для поліпшення естетичних і функціональних проблем інтимної області у жінок, в нашій клініці пропонуються як ін'єкційна інтимна пластика, так і естетична хірургія.

І сьогодні ми хочемо поговорити про хірургічну операцію – лабіопластику.

Лабіопластика – це пластична операція, спрямована на поліпшення форми та розміру статевих губ у жінок.

Усуваючи деякі з найбільш поширених проблем, з якими стикаються жінки в відношенні статевих губ, таких як надмірний розмір, миршавість, відвисання та асиметрія, лабіопластика може покращувати сексуальне життя наших пацієнток.

Гинекология, лечение женских болезней. Отделение гинекологии медицинского центра Медиленд

Щоб отримати достовірну інформацію про лабіопластику, ми задали деякі з найбільш поширених питань, одержуваних від пацієнток клініки «Mediland», нашому лікарю гінекологу, хірургу, експерту з інтимної пластики Юлії Борисівні Желтоножській.

1. У чому різниця між лабіопластикою та безопераційним вагінальним омолодженням?

В останні роки, з'явилося і швидко розвивається безліч методів хірургічного та не хірургічного омолодження інтимної зони. Розроблено нові технології, які призначені спеціально для усунення ослаблених тканин піхви й статевих губ.

Як і у випадку з будь-якою малотравматичною технікою, нехірургічні методи корекції, набагато менш травматичні, ніж їх хірургічні аналоги. Але при цьому малоінвазивні неоперативні методи мають хоч і довгостроковий, але все ж таки тимчасовий ефект, про що я інформую своїх пацієнток під час консультації.

Хірургічна лабіопластика передбачає поліпшення форми і симетрії малих статевих губ для отримання найкращого естетичного результату. Під час консультації я намагаюся, максимально комфортно для пацієнтки, з'ясувати її побажання і при огляді визначити, які розмір, форма і зовнішній вигляд будуть для жінки найбільш бажаними, і відповідно побудувати план операції.

Використовуючи у своїй роботі сучасні методики, устаткування і матеріали я можу домогтися найкращих результатів для своїх пацієнток, які відповідають їх цілям. Хоча після оперативної лабіопластики початковий дискомфорт і тривалість одужання будуть трохи довші, ніж при нехірургічних методиках, показання та результати процедур теж різні. При правильно обраній лікарем тактиці, пацієнтка завжди отримає бездоганний результат.

2. Чи можете ви поліпшити статеві губи при їх в'ялості та провисанні?

В'ялість і провисання статевих губ зазвичай розвивається внаслідок вагітності та пологів, при коливаннях ваги, а також як природні вікові зміни.

Залежно від ступеня вираженості, цей стан у деяких жінок може зробити носіння певного одягу або виконання звичних фізичних навантажень неймовірно незручними, не кажучи вже про те, що це викликає почуття ніяковості і не кращим чином впливає на статеву близькість.

Видаляючи зайві тканини, що провисають і спричинюють дискомфорт, я можу створити більш естетичний і пружний вигляд статевих губ, вони стануть виглядати наповненими і молодими.

Використовуючи різні методики лабіопластики можна досягти довгострокового поліпшення.

3. Скільки часу займає відновлення після лабіопластики?

Зазвичай перебування в стаціонарі після хірургічної корекції статевих губ становить 1-2 доби.

Більшість моїх пацієнток повертаються в звичний режим в термін до п'яти днів, але це завжди індивідуально і залежить від обсягу операції, а також від особливостей регенерації організму.

Розрізи при лабіопластиці виконуються так, що загоюються красиво, після чого абсолютно непомітні.

Важливо пам'ятати, що лабіопластика – це хірургічна операція і потрібно, щоб шви повноцінно зажили. Для цього необхідно дотримуватися декілька рекомендацій.

Після хірургічної лабіопластики близько місяця необхідно почекати і утриматися від занять сексом.

Також, незважаючи на те, що до більшості занять свого повсякденного життя ви зможете повернутися вже через кілька днів, активні фізичні вправи протягом місяця будуть заборонені, щоб не напружувати післяопераційні шви і не викликати больовий дискомфорт.

Ще протягом кількох тижнів я рекомендую пацієнткам носіння зручної і не тісної нижньої білизни.

4. Коли я можу займатися сексом після лабіопластики?

Я розумію, як складно уникати близькості з вашим партнером, особливо коли ви хочете похвалитися своїм оновленим виглядом. Але доведеться трохи потерпіти, зате результат того вартий.

Перш ніж вступати в статевий зв'язок, щоб переконатися, що все зажило і не травмувати післяопераційну зону, потрібно почекати не менше місяця.

Якщо поспішити, можуть виникнути проблеми зі швами, а саме біль в операційній зоні, та високий ризик запальних ускладнень.

5. Скільки коштує лабіопластика?

Як правило, вартість лабіопластики в Клініці «Mediland» коливається від 800 до 1500 у.о., в залежності від обсягу необхідного оперативного втручання. Точну вартість операції пацієнтка може дізнатися після попередньої консультації.

У вартість операції входить: операція, анестезія, 1 доба перебування в стаціонарі (комфортабельні палати з ТВ, Wi-Fi, харчування, цілодобовий медичний догляд).

Якщо ви хочете дізнатися більше про лабіопластику або будь-яку іншу цікаву вам процедуру, на ваші запитання відповість доктор Юлія Борисівна Желтоножська.

Запис на прийом за ☎+38 044 355 55 31, +38 098 119-62-00; +38 095 365-00-04, або на сайті

 

ПопердженняІнформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря

 


Заказать обратный звонок