або зателефонувати за номером телефону

Геморрой лазерна операція

Лікуємо геморой лазером в Києві | Проктологічна клініка Меділенд

Висока технологічна оснащеність операційного блоку і різноманіття сучасних методик в медичному центрі «Меділенд» дають можливість індивідуального підходу при лікуванні кожного пацієнта.

Для лікування проктологічних захворювань, зокрема геморою, в нашій клініці застосовуються найрізноманітніші сучасні методи оперативного лікування. У цій публікації більш детально зупинимося на операції лазерна внутрішньовузлова коагуляція гемороїдальних вузлів.

Під час лазерної операції при геморої, енергія лазерного променя подається не зовні, а всередину гемороїдальних вузлів, що дозволяє заблокувати артерії, які живлять вузол і повністю випарувати кавернозну тканину, з якої він складається.
Цей вид оперативного втручання виконується без розрізів в інтимній області, так як лазертроди вводяться через невеликі проколи. Під час операції не порушується цілісність шкіри, структур анального каналу і слизової оболонки прямої кишки.

В результаті лазерної операції на місці гемороїдальних вузлів залишається лише здорова слизова оболонка прямої кишки, а відсутність ран в анальному каналі зводить до мінімуму дискомфорт від такого, досить радикального, хірургічного лікування.

Переваги лікування геморою лазером:

 • Значне зменшення післяопераційного больового синдрому. За оцінками пацієнтів, які раніше проходили лікування проктологічних захворювань за стандартними методиками, дискомфорт від лазерних операцій у першу добу після лікування можна вважати незрівнянно меншим.
  «Походи в туалет» і догляд за післяопераційними проколами на шкірі, які використовувалися для введення лазертродів, також не викликають життєвих незручностей .
  При об'єктивній оцінці характеру післяопераційного болю за міжнародною шкалою, його рівень після застосування сучасних лазерних операцій, в середньому, в 5 разів менший ніж після стандартних операцій.
 • Терміни лікування, перебування в стаціонарі та реабілітації скорочуються в 2-3 рази, в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта.
 • Відсутність любих післяопераційних анатомічних змін в такій інтимній зоні, що вкрай важливо для подальшого життя пацієнта. Після лазерних операцій лікування гемрою, за рівнем відчуттів наші пацієнти повертаються до стану як "до хвороби", тобто повного здоров'я:
  • без післяопераційних рубців,
  • без звужень анального каналу,
  • без деформацій шкіри промежини і без інших незручностей.
 • Вартість лазерного видалення геморою рівнозначна вартості стандартних операцій.
  Ціна оперативного лікування гемороя лазером в МЦ "Mediland" складає від 18000 до 24000 грн., в залежності від стадії захворювання.

Враховуючи всі вищеперераховані переваги лазерного видалення геморою, пацієнти, звертаючись за лікування даної патології в нашу клініку, вибирають саме цей вид оперативного втручання.

Варто також відмітити, що у вкрай запущених випадках хвороби і при деяких індивідуальних особливостях організму пацієнта, лазерні операції успішно поєднуються і з іншими хірургічними прийомами, якими наші хірурги володіють в повному обсязі.

До стандартних операцій в МЦ «Меділенд» належать операції з застосуванням:

 • іншого типу лазерів (для «відкритих» операцій);
 • методів біологічного зварювання тканин;
 • аргонно-плазмової коагуляції судин;
 • та інші сучасні методи лікування,

які передбачають видалення гемороїдальних вузлів і ділянок слизової оболонки прямої кишки, що випадають.

Більш докладно про методи та вартість лікування геморою в МЦ «Mediland» читайте ТУТ

 

ПопердженняІнформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря

 


Заказать обратный звонок