або зателефонувати за номером телефону
+38 (067) 276-31-48
+38 (050) 820-02-26
або зателефонувати за номером телефону

TVT-O операція у Києві

Автор статьи:

Желтонозька Юлія Борисівна

Лікар гінеколог, хірург, мамолог, проктолог

TVT-O операція у Києві

Нетримання сечі часто виникає у жінок після вагітності та пологів, запальних захворювань і операцій, завдаючи сильний психологічний дискомфорт. Підтікання може відбуватися у будь-який момент: при навантаженнях, чханні, кашлі, під час сміху, при статевому акті. За рахунок нетримання сечі виникає стійкий запах сечі, який складно усунути, а також з'являються ускладнення - інфекції, дерматити. Спеціалісти МЦ «Mediland» пропонують позбутися цих проблем швидко і якісно, завдяки застосуванню методики TVT-O. Це найсучасніший вид операції, який став "золотим стандартом" хірургічного лікування інконтиненції.

Операція TVT-O при нетриманні сечі

TVT-O операцію ще називають слінговою або петльовою, оскільки при цьому методі сечовипускальний канал фіксується за допомогою синтетичного ендопротеза - петлі з гіпоалергенного матеріалу пролену. Він підтримує уретру у правильному положенні, перешкоджаючи мимовільному сечовипусканню, протягом багатьох років зберігає свою форму і початкові властивості, не руйнується і не відторгається організмом. Такий метод застосовують при імперативному, стресовому та змішаному нетриманні сечі, які розвиваються через дію різних чинників:

 1. Наслідки вагітності та пологів
 2. Пошкодження органів під час операцій в області малого таза і черевної порожнини
 3. Зменшення еластичності зв'язок і пружності м'язів таза з віком
 4. Зниження рівня естрогенів у крові
 5. Травми в області таза
 6. Важкі фізичні навантаження
 7. Неврологічні патології
 8. Вроджені аномалії будови сечовидільних органів
 9. Інфекційні захворювання
 10. Онкопатології
 11. Наявність надмірної ваги та її різкі коливання

Операція TVT-O позбавляє жінку необхідності весь час шукати туалет, постійно використовувати гігієнічні прокладки і піклуватися про усунення неприємного запаху. Таке хірургічне втручання допомагає повернутися до звичного способу життя, без комплексів і дискомфорту. При цьому на тілі не залишається шрамів, оскільки доступ забезпечується через піхву.

Показання та протипоказання до проведення операції TVT-O

Лікар може порекомендувати жінці провести слінгову операцію TVT-O при нетриманні сечі, яке виникає через пролапс органів таза, ослаблення фасції, що підтримує сечовипускальний канал. Хірургічний метод застосовується, якщо консервативні методи лікування інконтиненції не можуть усунути проблему.

Операція з усунення нетримання сечі не проводиться, якщо є такі протипоказання:

 • порушення згортання крові
 • вагітність
 • рубцеві й обструктивні зміни тканин піхви та сечового міхура
 • інфекційно-запальні захворювання сечостатевих органів (у цьому випадку операцію роблять після лікування)

Підготовка до операції

Перед призначенням операції проводиться комплексне обстеження. Жінці потрібно пройти консультації лікаря-уролога та гінеколога, а також наступні дослідження:

 • УЗД органів малого таза, нирок
 • загальний аналіз крові
 • загальний аналіз сечі
 • бактеріологічний посів сечі
 • мазок на флору
 • коагулограму
 • дослідження крові на наявність ВІЛ і гепатиту (В, С)
 • біохімічний аналіз крові
 • уродинамічне дослідження

На прийомі у лікаря потрібно відповісти на низку запитань про те, як часто виникає підтікання сечі, за яких умов, який обсяг рідини виділяється тощо. Ця інформація необхідна для правильної постановки діагнозу. Багаторічний досвід і делікатне ставлення спеціалістів МЦ «Mediland» до пацієнтів допоможуть пройти обстеження перед операцією у комфортній атмосфері, без психологічного дискомфорту.

Жінкам похилого віку при підготовці до операції лікар може призначити курс гормональної терапії - прийом естрогенів для підвищення еластичності стінок піхви. Хірургічне втручання проводять натщесерце, при необхідності застосовують очисну клізму.

Як проводиться TVT-пластика

Операцію проводять протягом 30-40 хвилин, під загальним наркозом або з використанням епідуральної анестезії. Хірургічне втручання включає наступні етапи:

 1. Введення сечового катетера
 2. Виконання надрізу по передній стінці піхви
 3. Введення системи TVT через надріз
 4. Розташування слінгової петлі в області середнього відділу уретри
 5. Прикріплення країв петлі до зв'язок і м'язів таза, фіксація уретри у необхідному положенні
 6. Вилучення інструментів (катетер на деякий час залишають)
 7. Накладання швів, які самостійно розсмоктуються, і стерильної пов'язки

Якщо у пацієнтки спостерігається пролапс органів малого таза, операція може включати й інші маніпуляції, які допомагають відновити нормальне розташування матки, піхви, сечового міхура.

ТVТ-операція може проводитися у рамках хірургії одного дня, коли жінка після хірургічного втручання залишає медичний центр. В інших випадках необхідно залишитися в стаціонарі на 1-3 дні.

Реабілітаційний період

Успішність лікування нетримання сечі за допомогою методу TVT-O залежить не тільки від компетентності хірурга, а й від дотримання рекомендацій лікаря після операції. Відновлювальний період триває від 2 до 6 тижнів, залежно від діагнозу і наявності ускладнень. У період реабілітації можуть спостерігатися кров'янисті виділення з піхви. Жінці потрібно ретельно дбати про дотримання особистої гігієни та уникати:

 • фізичних навантажень
 • підняття важких предметів вагою понад 2 кг
 • статевих актів
 • відвідування лазні та сауни

Лікар повідомить, коли необхідно прийти на консультацію для контрольного огляду. Для поліпшення стану він може порекомендувати вживання лікарських препаратів і виконання спеціальних вправ, які зміцнюють м'язи та зв'язки в області таза.

Переваги TVT-O у МЦ «Mediland»

Оперативне лікування нетримання сечі у жінок у медичному центрі «Mediland» має важливі переваги:

 • висока кваліфікація та багаторічний стаж лікарів
 • наявність інноваційного обладнання для малотравматичних операцій
 • використання якісних, надійних матеріалів
 • можливість проведення попереднього обстеження у повному обсязі у межах одного медичного центру
 • доступні ціни на діагностичні процедури та операції

Ціна операції TVT-O у медичному центрі «Mediland» визначається після обстеження пацієнта. Запис на консультацію проводиться за телефоном, за допомогою послуги зворотного дзвінка або заявки на нашому сайті.

FAQ

⇒ Скільки коштує операція TVT?

Вартість операції TVT-O у МЦ «Mediland» вказана на нашому сайті. Загальна ціна хірургічного лікування визначається після проведення діагностики.

⇒ Що входить у вартість операції?

У загальну вартість операції TVT-O входить ціна проведення хірургічного втручання (залежить від діагнозу і ступеня складності) і ціна використовуваного імпланта (залежить від виду виробу і виробника).

⇒ Чи завжди потрібно робити операцію при нетриманні сечі?

На початкових стадіях нетримання сечі можливе лікування консервативними методами. Але при погіршенні стану єдиним ефективним способом вирішення проблеми є операція.


Заказать обратный звонок
gift icon