або зателефонувати за номером телефону

Консультація андролога у МЦ «Меділенд» у Києві

Лікар-андролог - це фахівець, який займається виявленням, лікуванням та запобіганню захворювань репродуктивної системи у чоловіків. Його професійна діяльність охоплює широкий спектр питань, пов'язаних з чоловічим здоров'ям, включаючи гормональний дисбаланс, проблеми фертильності, різні види сексуальної дисфункції та хвороби сечостатевої системи. 

Читати далі →

TVT-O операція у Києві

Нетримання сечі часто виникає у жінок після вагітності та пологів, запальних захворювань і операцій, завдаючи сильний психологічний дискомфорт. Підтікання може відбуватися у будь-який момент: при навантаженнях, чханні, кашлі, під час сміху, при статевому акті. За рахунок нетримання сечі виникає стійкий запах сечі, який складно усунути, а також з'являються ускладнення - інфекції, дерматити. Спеціалісти МЦ «Mediland» пропонують позбутися цих проблем швидко і якісно, завдяки застосуванню методики TVT-O. Це найсучасніший вид операції, який став "золотим стандартом" хірургічного лікування інконтиненції.

Читати далі →

Оперативна урологія у Києві

Коли пацієнт звертається до уролога із симптомами захворювань сечостатевої системи, перевага надається консервативним методам лікування, якщо вони можуть бути ефективними у даному клінічному випадку. Якщо ж консервативна терапія не може принести бажаного результату, застосовуються методи оперативної урології. Ціни на урологічні операції у МЦ «Mediland» у Києві вказані на нашому сайті. Звертайтеся до нашого медичного центру, щоб пройти хірургічне лікування у комфортних умовах, з використанням сучасних малотравматичних методик, під контролем висококваліфікованих хірургів-урологів.

Читати далі →

Обрізання у чоловіків у Києві

Обрізання у чоловіків - це процедура, під час якої висікається шкірна складка - крайня плоть, що прикриває голівку статевого члена. Вона може проводитися за бажанням пацієнта або за медичними показаннями, серед яких - фімоз, парафімоз, хронічні запальні процеси у ділянці голівки чоловічого статевого органа, дискомфорт під час сечовипускання та під час статевих актів через анатомічні особливості крайньої плоті. Ризик виникнення ускладнень після такої операції мінімальний, якщо пацієнт звертається до компетентного хірурга. Виконати циркумцизіо у Києві в умовах сучасного медичного центру і за доступною ціною можна у МЦ «Mediland».

Читати далі →

Стриктура уретри у чоловіків

Стриктура уретри - це патологічне звуження сечівника, яке може бути вродженим чи набутим. Захворювання діагностується у 1-2% дорослих чоловіків. Ця проблема пов’язана з особливостями будови чоловічого сечівника, його аномальною довжиною та схильністю до травм.

Читати далі →

Нетримання сечі у чоловіків

Інконтиненція - типове захворювання сечостатевої системи, розповсюджене серед чоловіків у віці старше 45 років. Захворювання супроводжується появою інших патологій: імпотенції, уретриту, циститу, простатиту. Приблизно 7% чоловіків страждають від нетримання сечі і вкрай важливо своєчасно почати лікування, аби запобігти ускладненням.

Читати далі →

Простатектомія (видалення простати) у Києві

Рак простати - одне з найпоширеніших серед чоловіків онкозахворювань. При такому діагнозі призначається простатектомія - метод хірургічного втручання для часткового або повного видалення передміхурової залози. Операція також проводиться при діагностуванні доброякісних пухлин, при затримках сечовиділення. В МЦ «Mediland» працюють фахівці з великим досвідом у проведенні лапароскопічних операцій, які дозволяють вилікувати хворобу з мінімальним ризиком появи ускладнень, пацієнти швидко відновлюються.

Читати далі →

Лапароскопічна резекція нирки у Києві

Раніше при діагностуванні новоутворень нирки проводилась нефректомія - повне видалення органу. Але таке радикальне рішення провокує появу значних ускладнень. Час не стоїть на місці, тож на зміну надто радикальному підходу прийшов більш щадний - резекція пухлини та уражених тканин. Ця операція проводиться лапароскопічним методом для запобігання значної крововтрати та широкого розсічення м’язових шарів. Малоінвазивна процедура дозволяє зберегти нирку та її функціональність.

Читати далі →

Видалення аденоми простати у Києві

Аденома простати - один з найпоширеніших діагнозів в урології. Згідно статистики, кожен третій чоловік віком від 50 років стикається з цією проблемою, а ризик діагностування патології у категорії 60-80 років становить 75%. Призначити лікування (найчастіше - видалення простати) лікар може лише після огляду пацієнта та діагностичних процедур. В МЦ «Mediland» працюють досвідчені хірурги-урологи, які проводять операції з використанням найсучаснішого обладнання. Це стає запорукою ефективності лікування, пришвидшує відновлення та знижує ризики появи ускладнень.

Читати далі →

Рак простати: лікування в Києві

Читати далі →
Заказать обратный звонок