Київ,вул. Маршала Рибалка, 11-Б

Слиз у калі

Що робити, якщо в калі слиз, діагностика та лікування в Києві. Приватна клініка проктології Меділенд

Домішки слизу в калі можуть з'являтися із-за фізіологічних причин, адже продукування невеликої кількості слизу в просвіт кишечнику відбувається постійно і його сліди, дійсно, іноді можна помітити в калі.

Але найчастіше видимі домішки слизу в калі дорослої людини можуть свідчити про можливий патологічний стан, як:

Домішки слизу в калі - це можливий симптом досить широкого списку захворювань. Виявити причину наявності слизу в калі допоможе лікар проктолог.

Записатися на прийом до проктолога ви можете у нас на сайті.

 
ВИБРАТИ ЛІКАРЯ
 

 

 

 

  
Важливо знати

Що робити

Поява домішки слизу в калі у дорослої людини вимагає тотального обстеження товстої кишки методом колоноскопії. Саме візуальний огляд всіх відділів товстого кишечнику дозволить не пропустити початкові стадії небезпечних захворювань.

У МЦ «Mediland» колоноскопія виконується під внутрішньовенним наркозом і не викликає неприємних відчуттів у пацієнта. Результати дослідження можуть бути записані на жорсткий диск комп'ютера і в разі потреби видані пацієнту на руки.

Перед тим як записуватися на таке обстеження як колоноскопія, раціонально буде пройти консультацію лікаря проктолога. Спеціаліст підбере правильний алгоритм обстеження в залежності від конкретної ситуації, за необхідності призначить консультації лікарів суміжних спеціальностей та складе програму лікування на підставі отриманих даних.

 

 

Що не робити

Ні в якому разі не користуватися інформацій отриманої з Інтернету для складання свого уявлення про причини скарг і методах їх ліквідації.

Не користуватися порадами друзів, сусідів і знайомих про те, як позбутися проблеми, спираючись на їх позитивний досвід. Пам'ятайте, що слиз в калі може бути симптомом різних хвороб і те що дало відмінний результат в випадку вашого «порадника», може дати цілком протилежний ефект для вашого організму.

Слід пам'ятати, що займаючись самолікуванням (в тому числі, на перший погляд, успішним), пацієнт може нівелювати симптоми хвороби, але не вилікувати хворобу. Дуже часто, після такого самолікування, пацієнти звертаються до лікарів з запущеними формами захворювання.

 

Не варто боятися візиту до лікаря і діагностичних процедур. Кваліфіковані фахівці проктологи МЦ «Меділенд» всі процедури виконують коректно, не завдаючи ні фізичних, ні моральних страждань пацієнтові.

Важливо пам'ятати ‒ втрата часу в питаннях діагностики та лікування часто перетворює прості випадки захворювань, в великі проблеми зі здоров'ям

 
 
 

Заказать обратный звонок