або зателефонувати за номером телефону
+38 (067) 276-31-48
+38 (050) 820-02-26
або зателефонувати за номером телефону

Пластика сідниць (глютеопластика) у МЦ «Меділенд» у Києві

Автор статьи:

Логвінов Євген Олександрович

Пластичний хірург обличчя та шиї, ЛОР

Пластика сідниць - це процедура естетичної медицини, метою якої є покращення об’єму, форми та контуру нижньої частини тіла. Глютеопластика допомагає підтягнути шкіру, усунути целюліт, зробити сідниці більш округлими та зовні привабливими. основна ціль операції - природний ефект покращення пропорцій фігури.

У МЦ «Меділенд» у Києві глютеопластику проводять досвідчені пластичні хірурги. На попередній консультації лікар оцінить стан шкіри та підлеглих тканин, вислухає побажання пацієнтки та підбере метод, який дозволить досягти оптимального естетичного результату.

Види глютеопластики

Останнім часом з'явилося багато методів безопераційної підтяжки сідниць. Косметологічні процедури дійсно допомагають досягти певного ефекту. Однак варто враховувати, що він зберігається лише на деякий час, після чого слід повторювати корекцію. Крім цього, безопераційна підтяжка підходить пацієнтам із незначними дефектами зовнішності. При вираженій асиметрії або вікових змінах без пластичної операції не обійтись. Зараз застосовують два основні методи глютеопластики.

Збільшення сідниць за допомогою імплантів

Дана методика дозволяє отримати виражений та довгостроковий результат. Сідничні імпланти виготовляють із силіконового еластомеру та заповнюють силіконовим гелем. Їхнє покриття більш довговічне, ніж покриття імплантатів для грудей.

За допомогою операції зі збільшення сідниць можна досягти природного ефекту, якщо форма і розмір імплантатів підібрані таким чином, що нижня частина тіла залишається пропорційною до решти фігури. Найбільшу популярність серед пацієнтів мають:

 • круглі імплантати - вони дозволяють отримати більш рельєфні, округлі та сідниці, що виступають.
 • анатомічні (краплеподібні) імплантати - повторюють природні контури тіла і виглядають природніше

Для встановлення імплантів лікар робить невеликий розріз, який зазвичай розташовується в міжсідничній щілині, тому рубці після операції практично непомітні. 

Бразильська підтяжка сідниць (BBL)

Суть операції полягає у збільшенні розміру та моделюванні розміру сідниць за допомогою жиру, взятого у самого пацієнта. Тому цей метод підходить для тих людей, які хочуть не лише збільшити сідниці, але й одночасно позбутися надлишків жиру в інших частинах тіла (зазвичай це нижня частина спини, живіт та стегна).

Перевага BBL полягає в тому, що жир є природним наповнювачем, який не викликає реакції відторгнення в організмі пацієнта. Крім цього, ця методика менш інвазивна, ніж пластика за допомогою імплантатів. Єдиним недоліком процедури є те, що жир, пересаджений у сідниці, поступово реабсорбується (розсмоктується). Це відбувається дуже повільно, проте деяким пацієнтам доводиться робити операцію повторно.

При виборі методу підтяжки сідниць пластичні хірурги МЦ «Меділенд» враховують результат, якого бажає досягти пацієнт. Бразильська методика підходить людям з незначною асиметрією або віковими змінами, а також тим, хто хоче отримати максимально природний ефект та зменшити кількість жиру у проблемних областях тіла. Збільшення за допомогою імплантатів підійде пацієнтам, які хочуть значних змін та розраховують на довгостроковий результат.

Показання до глютеопластики

Найбільш поширеними показаннями до підтяжки сідниць є:

 • втрата пружності шкіри, обвисання тканин, наприклад, внаслідок баріатричної хірургії, швидкої втрати ваги чи природного процесу старіння організму
 • незадовільна форма сідниць - надто маленькі, обвислі сідниці, асиметрія, надто великі або надто плоскі сідниці.
 • неможливість досягти ідеальної форми нижньої частини тіла за допомогою вправ - іноді дієта та тренування не приносять бажаного результату, наприклад, коли плоска форма сідниць обумовлена ​​спадковим фактором

Глютеопластику також часто вибирають жінки з вузькими стегнами та чоловічим типом статури. Операція допомагає зробити контури тіла більш плавними та жіночними.

Протипоказання до підтяжки сідниць

Глютеопластика – це відносно безпечна процедура, проте, як і всі хірургічні втручання, до неї є низка протипоказань. Найбільш поширеними серед них є:

 • вагітність
 • грудне годування
 • онкологічне захворювання
 • серцево-судинна патологія
 • ниркова та печінкова недостатність
 • декомпенсований цукровий діабет
 • інфекційні захворювання
 • хронічні хвороби у гострій фазі
 • шкірні захворювання, що зачіпають область проведення операції

Перед проведенням глютеопластики лікар обов'язково оцінює стан здоров'я пацієнта, щоб унеможливити можливі обмеження до хірургічного втручання. 

Як відбувається процедура?

Встановлення імплантів

Операція займає близько двох годин і виконується під загальною анестезією. Для встановлення імплантату лікар робить розріз довжиною близько 5 см найчастіше в міжсідничній щілині або в підсідничній складці. Тому шрам після глютеопластики практично непомітний. Імплантат поміщають у кишеню під основними м'язами сідниць. На завершальному етапі лікар накладає шви та встановлює дренажну трубку, щоб запобігти сильному набряку тканин.

Бразильська підтяжка сідниць

Процедура займає 2-3 години та включає два основні етапи:

 • 1 етап: ліпосакція. Хірург збирає жир із проблемних областей тіла. Зазвичай це талія та боки, стегна та живіт. Зібрану жирову тканину фільтрують, обробляють та готують для пересадки.
 • 2 етап: ліпофілінг. Лікар робить кілька невеликих проколів навколо сідниць для введення канюлі. Після цього він вводить підготовлені жирові клітини (на одну сідницю зазвичай потрібно від 300 до 900 мл жиру).

На завершальному етапі хірург накладає на розрізи акуратні косметичні шви та дає пацієнтці рекомендації щодо відновлення.

Реабілітаційний період

Рекомендації щодо післяопераційного відновлення залежать від обраного методу підтяжки сідниць.

Після встановлення імплантатів

Протягом перших кількох днів пацієнти можуть відчувати значний біль та дискомфорт у ділянці сідниць. Можна прийняти знеболювальні препарати, які призначив лікар. Перші 24-48 години після операції не можна сидіти та лежати на спині.

У перший тиждень необхідно обмежити фізичну активність, намагатися не сідати. Лежати краще на животі або боці, щоб знизити тиск на імплантати. Через 2 тижні можна поступово повертатись до легкої фізичної активності. Для сидіння можна використовувати спеціальні подушки у формі пончика. 

Повне відновлення може тривати від 6 до 8 тижнів. Лікар надасть конкретні рекомендації щодо повернення до звичайної активності та вправ. Важливо суворо дотримуватись їх, щоб уникнути ускладнень.

Після бразильської підтяжки

Безпосередньо після операції виникають біль, набряки та синці як у ділянці сідниць, так і в місцях забору жиру. Лікар призначить знеболювальні препарати та компресійну білизну для зменшення набряків та формування нових контурів тіла.

Протягом перших 24-48 годин пацієнти повинні уникати сидіння та тиску на сідниці. Рекомендується лежати на животі чи боці. Компресійну білизну необхідно постійно носити, щоб підтримувати рівномірний розподіл жиру. Протягом двох тижнів бажано уникати інтенсивних фізичних тренувань і намагатись менше сидіти. 

Повне відновлення займає 6-8 тижнів. Остаточні результати буде видно через кілька місяців, коли повністю спаде набряк і жирові клітини приживуться. 

Результат глютеопластики

Ефект, якого можна досягти, відрізняється залежно від вибраного методу підтяжки.

Після встановлення імплантатів

Глютеопластика за допомогою імплантів зазвичай призводить до більш помітних змін форми та об’єму сідниць. Імпланти дозволяють значно збільшити об’єм, зробити сідниці більш округлими, візуально підняти їх. Результат зазвичай передбачуваний і стабільний, оскільки імплантати зберігають свою форму та розмір з часом. 

Після бразильської підтяжки

BBL дозволяє досягти більш природних та м'яких змін форми та об’єму сідниць. Оскільки під час операції використовується власний жир пацієнта, взятий із проблемних областей, бразильська підтяжка допомагає не просто збільшити сідниці, а й у цілому збалансувати фігуру, покращивши контури нижньої частини тіла. 

Результати BBL можуть бути довгостроковими, але вони залежать від успішного приживання жирових клітин. У перші кілька місяців після процедури частина пересадженого жиру (до 30%) може розсмоктатися, але жирові клітини, що залишилися, приживаються, дозволяючи зберегти ефект на тривалий термін.

Пластика сідниць у МЦ «Меділенд» у Києві

Пластика сідниць у медичному центрі «Меділенд» у Києві – це вибір на користь професіоналізму та безпеки. Центр оснащений сучасним обладнанням та пропонує передові методи хірургії, що дозволяє досягти природних та естетично привабливих результатів. Досвідчені пластичні хірурги підберуть метод підтяжки сідниць, за допомогою якого можна буде досягти найкращого ефекту з урахуванням особливостей фігури та особистих побажань пацієнтки. Щоб уточнити ціну глютеопластики та записатися на консультацію лікаря, скористайтесь формою зворотного зв'язку або зателефонуйте за номером, що вказаний на сайті.

 
Пластичні хірурги "Mediland"
Логвінов Євген Олександрович пластичний хірург обличчя та шиї у Києві та Україні

Логвінов Євген Олександрович

Пластичний хірург обличчя та шиї

Доктор Сергій Усов найкращий пластичний хірург у Києві та Україні

Усов Сергій Миколайович

Пластичний хірург, кандидат медичних наук, доцент

Грішин Євгеній Леонідович

Грішин Євгеній Леонідович

Лікар-пластичний хірург, хірург, дитячий хірург


Заказать обратный звонок