або зателефонувати за номером телефону
+38 (067) 276-31-48
+38 (050) 820-02-26
або зателефонувати за номером телефону

Ущільнення у грудях

Автор статьи:

Бугайцов Сергій Георгійович

Мамолог, онколог, онкохірург, доктор мед.наук, професор

Ущільнення у грудях жінка може виявити самостійно під час самообстеження. Наявність ущільнення в грудях одна з найчастіших причин, що приводять до кабінету мамолога. Але самостійного діагнозу «ущільнення у грудях» немає.

Найбільш поширені варіанти захворювань, при яких виявляється ущільнення в грудях – це фіброаденома, кіста, фіброзно-кістозна мастопатія, ліпоми та атероми молочної залози, абсцес, інфільтрат, мастит, пухлина.

Коли звертатись за допомогою?

За наявності ущільнення в грудях звернутися до фахівця необхідно одразу незалежно від дня менструального циклу. Не треба впадати в паніку і починати борознити простори інтернету в пошуках «корисної» інформації». На жаль, додаткові відомості та розповіді: «А ось у мене, моїх знайомих, родичів…» окрім підвищення рівня хвилювання ні до чого іншого не призводять.

Найчастіше ущільнення в грудях є ознакою доброякісного захворювання!

Наші спеціалісти
Бугайцов Сергій Георгійович

Бугайцов Сергій Георгійович

Мамолог, онколог, онкохірург, доктор мед.наук, професор

Желтонозька Юлія Борисівна

Желтонозька Юлія Борисівна

Лікар гінеколог, хірург, мамолог, проктолог

Обстеження та тактика:

Лікар мамолог проведе огляд, пальпацію, ультразвукове дослідження. Якщо потрібні додаткові методи діагностики, то фахівець може рекомендувати обстеження на онкомаркери та мамографію, а також виконати пункцію утворення молочної залози. У ситуації, коли пухлиноподібне утворення потребує оперативного лікування, лікар запропонує вам його видалити. Проводиться оперативне лікування в умовах знеболювання, накладаються косметичні шви, які не залишать за собою і сліду.

Запис на прийом


Заказать обратный звонок