або зателефонувати за номером телефону
+38 (067) 276-31-48
+38 (050) 820-02-26
або зателефонувати за номером телефону

Загальна хірургія у Києві

Автор статьи:

Щербаха Андрій Миколайович

Хірург

Загальна хірургія у Києві

До сфери загальної хірургії належить діагностика та оперативне лікування хвороб органів травлення, гриж, захворювань шкіри, м'яких тканин, кровоносних судин і щитоподібної залози, молочних залоз. Хірургічні втручання проводяться, якщо консервативні методи не можуть покращити стан пацієнта. У медичному центрі «Mediland» у Києві успішно проводять екстрені та планові операції, завдяки досвіду і високій кваліфікації хірургів, а також наявності найсучаснішого обладнання.

Напрямки у відділенні загальної хірургії

У МЦ «Mediland» у відділенні загальної хірургії проводяться операції, які відносяться до таких напрямків:

 1. Операції на стравоході та діафрагмі - резекція (часткове видалення) стравоходу або повне видалення органу при злоякісних пухлинах, хірургічне лікування гастроезофагеальної рефлюксної хвороби (фундоплікація)
 2. Операції на шлунку - резекція або повне видалення органу (гастроектомія) за наявності пухлин, хірургічне лікування виразкової хвороби, зменшення об'єму шлунка при ожирінні, гастростомія
 3. Операції на кишечнику - видалення доброякісних і злоякісних новоутворень, апендикса, лікування непрохідності, інфаркту кишечника, дивертикуліту, усунення наслідків травм, операція Гартмана
 4. Лікування гриж (герніопластика) - операції з видалення пахових, пупкових, діафрагмальних, стегнових гриж, грижі шлунка і діафрагми - випинань внутрішніх органів за межі черевної порожнини
 5. Оперативна проктологія - хірургічне лікування геморою (гемороїдектомія), патологій ободової і прямої кишки, анальних тріщин, свищів, розтин парапроктиту, видалення тромбів, папілом
 6. Операції на печінці та жовчному міхурі - видалення ракових пухлин, кіст та інших новоутворень, усунення наслідків травм, хірургічне лікування цирозу, паразитарних патологій, жовчнокам'яної хвороби (лапаротомічна і лапароскопічна холецистектомія, літотрипсія)
 7. Хірургія підшлункової залози - хірургічне лікування запущених стадій панкреатиту, видалення злоякісних пухлин
 8. Операції на венах - хірургічне лікування варикозного розширення вен, видалення тромбів при тромбофлебіті
 9. Хірургія молочної залози - резекція і повне видалення органу при виявленні новоутворень, вузлової мастопатії, внутрішньопротокових папілом
 10. Операції на щитоподібній залозі - повне видалення органу (тиреоїдектомія) або гемітиреоїдектомія при раку, токсичному і нетоксичному зобі, резекція перешийка, операція Крайля
 11. Хірургічне лікування гнійних захворювань м'яких тканин і шкіри (розтин абсцесу, фурункула, карбункула, гематоми розміром до 1,5 см)
 12. Крайова резекція і видалення нігтьової пластини

Методи, що використовуються під час хірургічних операцій

Традиційним методом проведення операції є відкрите хірургічне втручання, під час якого використовується скальпель і доступ забезпечується через розріз шкіри та нижче розташованих тканин. Його розмір залежить від виду операції.

Однак останнім часом при можливості перевагу віддають малотравматичним методам, під час яких використовують спеціальне обладнання, і для його введення роблять тільки один або кілька невеликих проколів. Вартість таких хірургічних операцій вища, але реабілітація після них проходить швидше, з мінімальними болісними відчуттями, короткочасним перебуванням у стаціонарі.

Малоінвазивні

Хірургічне лікування багатьох захворювань (виразки шлунка, жовчнокам'яної хвороби, новоутворень тощо) проводиться лапароскопічним шляхом. Для цього використовуються мініатюрні ендоскопічні інструменти, за допомогою яких виконуються маніпуляції. Вони вводяться через маленькі проколи, при їх загоєнні не залишається помітних рубців і шрамів. Усі дії хірурга здійснюються під візуальним контролем - через прокол вводиться камера зі світлодіодним елементом для якісного освітлення оперованої ділянки. Зображення виводиться на екран комп'ютера, воно відрізняється високою точністю і роздільною здатністю, його можна багаторазово збільшувати, щоб бачити дрібні анатомічні структури.

Малотравматичні методи у більшості випадків застосовуються під час планових операцій. Якщо пацієнту потрібна невідкладна допомога, частіше проводяться традиційні оперативні втручання з відкритим доступом. Тому потрібно звертатися до лікаря при найперших симптомах захворювання, щоб була можливість застосувати щадні методи.

Без інвазивного втручання

Для таких сучасних методів лікування не потрібні розрізи шкіри, слизових оболонок та інших тканин. Дискомфорт під час цих процедур мінімальний, реабілітаційний період проходить у найкоротші терміни. Прикладом неінвазивного методу хірургічного лікування є дистанційна лазерна літотрипсія каменів у нирках. Апарат генерує високочастотні хвилі, які спрямовуються на камінь через шкіру (точність впливу контролюється за допомогою УЗД) і спричиняють його дроблення на дрібні частини, які можуть без ускладнень вийти через природні сечовивідні шляхи.

Показання для звернення до відділення загальної хірургії

Звернутися до хірурга необхідно при отриманні травм, а також при станах, які супроводжуються:

 1. Гострим болем у черевній порожнині, спині, грудях, паху та інших частинах тіла
 2. Підвищеною температурою тіла
 3. Різким порушенням дихання
 4. Блювотою
 5. Діареєю
 6. Запором
 7. Появою домішок крові у калі або сечі
 8. Порушенням виділення сечі
 9. Зблідненням або синюшністю шкіри, холодним потом
 10. Втратою свідомості

На консультацію до хірурга може направити терапевт, лікарі вузького профілю (гастроентеролог, флеболог, ендокринолог та інші), якщо для лікування захворювання потрібна планова операція. Направлення дається при виявленні новоутворень, варикозного розширення вен, збільшених лімфовузлів, гнійно-запальних процесів (фурункулів, абсцесів, флегмон).

Обладнання у відділенні

У МЦ «Mediland» відділення хірургії оснащене найсучаснішим обладнанням, яке дозволяє проводити широкий спектр операцій, у тому числі - ендоскопічними інструментами для лапароскопії, апаратами для лазерної, радіохвильової хірургії. Також у нас є якісне діагностичне обладнання для передопераційного обстеження і контролю над станом пацієнта під час операції - високоточні апарати для УЗД, МСКТ, МРТ, рентгенографії.

Переваги звернення до МЦ «Mediland»

Загальна хірургія у Києві

Необхідні умови для проведення хірургічних втручань, а також для правильної підготовки пацієнтів до операції та відновлення після неї забезпечені у МЦ «Mediland»:

 • операції проводять висококваліфіковані хірурги, які безперервно впроваджують у свою практику нові сучасні методи лікування
 • операційні оснащені всім необхідним обладнанням, зокрема - для проведення малотравматичних операцій
 • є високоточне обладнання для ретельної діагностики та спостереження за станом пацієнта на всіх етапах лікування
 • після операції пацієнт перебуває у комфортній палаті стаціонару і цілодобово може скористатися допомогою досвідченого та уважного медичного персоналу

Ціни на операції із загальної хірургії у Києві у медичному центрі «Mediland» вказані у нашому прайсі. Повну вартість лікування лікар повідомляє після проведення діагностики. Записатися на консультацію до хірурга можна за телефоном, за допомогою сервісу зворотного дзвінка або форми запису на сайті.

FAQ

⇒ Що входить у загальну хірургію?

У рамках загальної хірургії проводиться хірургічне лікування захворювань органів травної системи, м'яких тканин, судин, шкіри, щитовидної залози, діафрагмальних, пахових, пупкових і стегнових гриж, молочних залоз.

⇒ Які операції виконує загальний хірург?

Загальний хірург виконує: видалення новоутворень, каменів із жовчного міхура та нирок, дренування кіст, хірургічне лікування гриж, свищів, апендектомію, повне або часткове видалення щитоподібної залози та молочних залоз, гемороїдектомію, венектомію та інші види операцій.

⇒ Що роблять загальні хірурги?

Загальні хірурги проводять діагностику захворювань, які необхідно лікувати хірургічним шляхом, оперують і дають рекомендації для швидкого відновлення в період реабілітації.


Заказать обратный звонок