Київ,вул. Маршала Рибалка, 11-Б

Денний стаціонар в поліклініці «Mediland»

Автор статьи:

Желтонозька Юлія Борисівна

Лікар гінеколог, хірург, мамолог, проктолог

Семейная медицина и терапия, Поликлиника в Киеве

Надання медичної допомоги в умовах денного стаціонару стає дуже затребуваним серед пацієнтів, які з різних причин не можуть або не хочуть госпіталізуватися в терапевтичний стаціонар на лікування. Це дуже зручно – прийти вранці або вдень, отримати необхідні процедури, відпочити і повернутися додому або на роботу, особливо якщо не потрібно цілодобове спостереження за станом здоров'я. Це дозволяє максимально поєднати свій спосіб життя з необхідним лікуванням.

 

Медичні послуги, що надаються в денному стаціонарі «Меділенд»:

  • внутрішньовенні крапельниці;
  • ін'єкції внутрішньовенні, внутрішньом'язові, підшкірні;
  • перев'язки будь-якої складності;
  • фізіотерапевтичні процедури;
  • діагностичні маніпуляції: ЕКГ, УЗД, ФГДС, колоноскопія;
  • хіміотерапія.

У нашому денному стаціонарі пацієнти отримують медичну допомогу при лікуванні різних захворювань, повністю дотримуючись призначеної схеми лікування. Лікувальні процедури в денному стаціонарі при поліклініці на Лук'янівці проходять під наглядом лікаря, в разі необхідності, коригується схема лікування, а всі маніпуляції проводять досвідчені, професійні медсестри.

Денний стаціонар «Меділенд» – це:

швидкість і зручність – всі консультації, процедури, маніпуляції і дослідження проходять за попереднім записом, без нудних багатогодинних очікувань. За відносно невеликий час ви отримуєте необхідне лікування або діагностику;

економічність – так як ви перебуваєте в палаті від декількох хвилин до декількох годин і після процедур повертаєтеся додому або на роботу, то вартість лікування в денному стаціонарі значно нижче в порівнянні з цілодобовим;

комфорт – одномісні та двомісні палати з усіма зручностями (с / у, душ, ТВ, wi-fi, кондиціонер.);

безпека – в Медичному центрі «Меділенд» строго дотримуються всі стандарти санітарно-гігієнічних заходів:

  • прибирання палат і обробка обладнання із застосуванням сучасних дезінфікуючих засобів;
  • регулярна зміна білизни;
  • кварцування палат.

Переваги лікування на денному стаціонарі у Києві

Діагностика та лікування у денному стаціонарі у МЦ «Mediland» - це можливість пройти ретельне обстеження, отримати якісну допомогу від досвідчених лікарів, подбати про профілактику захворювань або лікування іх загострень. Пацієнт приходить у зазначений час, виконує всі процедури (включно з нескладними операціями, ін'єкціями, інфузіями, сеансами фізіотерапії тощо), і може вирушати додому. Завдяки якісній організації надання медичних послуг, можливе поєднання турботи про здоров'я з виконанням повсякденних справ і роботою.

Показання та протипоказання до лікування на денному стаціонарі

Лікування на денному стаціонарі показано пацієнтам із хронічними хворобами на стадії ремісії, без гострих симптомів, коли в цілодобовому перебуванні у медичному закладі немає потреби. Пацієнтам, які потребують постійного догляду, спостереження медиків, специфічних умов для реабілітації, дотримання постільного режиму і спеціальних дієт, підходить тільки повноцінна госпіталізація в стаціонар.

 
Важливо знати:
 
 

Заказать обратный звонок