або зателефонувати за номером телефону
+38 (067) 276-31-48
+38 (050) 820-02-26
або зателефонувати за номером телефону

Масаж обличчя у Києві

Автор статьи:

Алаторських Анастасія Євгеніївна

керівник Центру мед. естетики та дерматології, косметолог, трихолог

Масаж обличчя у Києві

Звернутися до компетентного лікаря-косметолога, щоб зробити масаж обличчя у Києві безпечно і з максимальною користю, можна у МЦ «Mediland». Масажні процедури чинять сильний вплив на стан шкіри. Якщо правила його виконання не дотримуються, не враховуються індивідуальні особливості пацієнта, масаж може викликати ускладнення і погіршити зовнішній вигляд. Довіряйте проведення косметологічних процедур тільки спеціалістам із відповідною медичною освітою.

Коли необхідна процедура

Масаж обличчя у лікаря-косметолога потрібно робити регулярно, незалежно від віку. Щодня негативний вплив на шкіру чинять ультрафіолетові промені, забруднене повітря, високі або низькі температури, надмірне напруження мімічних м'язів, неправильне харчування, шкідливі звички. Тому з кожним днем, помічаємо ми це чи ні, функціонування тканин шкірного покриву порушується. Кровоносні судини втрачають еластичність і доставляють клітинам менше кисню та поживних речовин, а на поверхні скупчуються виділення сальних залоз, мертві клітини епідермісу, накопичується ефект фотостаріння.

Тому періодично (з інтервалом, який порекомендує лікар-косметолог) слід проходити сеанси масажу обличчя. Він дає змогу розслабитися, зменшити напругу мімічних м'язів, зняти спазм судин і активізувати кровообіг у них, а також оновити верхній шар епідермісу. Якщо така процедура проводиться регулярно, поява ознак старіння зсувається на роки вперед, не так швидко зморшки стають помітними для оточуючих, поверхня обличчя залишається рівною і бархатистою, рідше з'являються висипання навіть на проблемній шкірі.

Показання та протипоказання для масажу обличчя

Особлива потреба у проведенні масажу обличчя виникає за появи таких симптомів:

 1. Нездоровий відтінок обличчя
 2. Набряклість обличчя
 3. Зміна контурів обличчя
 4. Поява зморшок та інших ознак старіння
 5. Сухість шкіри, симптоми недостатнього живлення тканин

Незважаючи на масу позитивних ефектів від проведення масажу, процедура протипоказана при деяких станах і захворюваннях:

 • вагітність
 • хвороби нервової системи, епілепсія, порушення кровообігу в мозку
 • пошкодження шкіри та гнійно-запальні явища на обличчі
 • гострі інфекційні захворювання
 • наявність злоякісних новоутворень шкіри
 • серцево-судинні захворювання

Види масажу обличчя, які проводяться у МЦ «Mediland»

У сучасній косметології застосовується ручний і апаратний масаж. У першому випадку лікар-косметолог впливає на шкіру виключно за допомогою рук. У другому випадку використовують спеціальні пристрої (апарати для кріомасажу, ультразвукові апарати), які дають змогу чинити на шкірний покрив додаткові ефекти (наприклад, вплив низьких температур для інтенсивної стимуляції процесів омолодження).

У нашому центрі лікар-косметолог виконує такі види масажу:

Класичний масаж обличчя

Цей вид масажу обличчя лікар виконує руками, використовуючи різні види впливу на шкіру - погладжування, розтирання, розминання, вібрації, з урахуванням розташування масажних ліній обличчя. Він чинить розслаблювальний, загальнозміцнювальний ефект, слугує гарною профілактикою процесів старіння, прискорює виведення продуктів обміну з тканин. Підвищується пружність шкіри, з'являється приємний рум'янець обличчя, вирівнюється тон і текстура шкірного покриву. Усуваються застої рідини в тканинах, тому зменшується набряклість, і контури обличчя стають чіткішими.

Пластичний масаж обличчя

Під час пластичного масажу обличчя частково забезпечуються ефекти, характерні для класичного масажу, але основне його завдання - корекція форм обличчя. Це альтернатива хірургічним методам пластики, яка не потребує проведення операції та тривалої реабілітації. Лікар-косметолог виконує руками рухи, які чинять інтенсивний вплив на м'язи обличчя, і це дає змогу поліпшити контури, усунути естетичні недоліки, зменшити провисання шкіри, зробити менш помітними складки і зморшки. Після курсу пластичного масажу лікар призначає застосування засобів догляду, які допоможуть підтримувати отриманий ефект.

Лімфодренажний масаж

Застій рідини в лімфатичних судинах спотворює контури обличчя, заважає своєчасному виведенню продуктів обміну і токсинів з тканин, що посилює дегенеративні процеси в шкірному покриві. Лімфодренажний масаж обличчя спрямований на стимуляцію відтоку лімфи завдяки ряду різних впливів: розтирання, пульсуючих погладжувань і поплескувань. Після процедури шкіра має свіжий, пружний, підтягнутий вигляд, сповільнюється процес утворення нових зморшок і стають менш помітними наявні косметичні дефекти.

Кріомасаж для обличчя

Різновид апаратного масажу, під час якого використовується стимулююча дія низьких температур на шкіру. Для цього використовується рідкий азот. Холод подразнює нервові закінчення, що запускає рефлекторні процеси - посилюється кровообіг, підвищується тонус м'язів. У шкірі активізується обмін речовин, це сприяє її очищенню, оновленню, продовженню молодості, профілактиці висипань і появи зморшок. Стають менш помітними пігментні плями.

УЗ-масаж обличчя

Ультразвуковий масаж обличчя - один з видів апаратних процедур. УЗ-хвилі проникають вглиб шкіри і створюють коливання, які чинять стимулюючий вплив на клітини. Потужність випромінювання регулює лікар-косметолог, залежно від загальних особливостей шкіри пацієнта, особливостей кожної ділянки обличчя і наявності певних косметичних дефектів. Цей масаж покращує стан шкірного покриву на клітинному рівні та підходить навіть для таких чутливих ділянок, як губи та шкіра навколо очей.

Як проходить процедура

Процес виконання масажу обличчя залежить від того, який метод обрано. Але у загальному вигляді процедура включає такі етапи:

 1. Демакіяж
 2. Очищення обличчя від надлишку шкірного сала, мертвих частинок епідермісу, знезараження
 3. Обробка засобами, які готують шкіру до сприйняття масажу, розпарювання обличчя - при необхідності
 4. Проведення ручного або апаратного масажу
 5. Очищення обличчя, обробка антисептиком
 6. Застосування масок, сироваток для усунення подразнення і для живлення шкіри (саме після масажу тканини активно сприймають поживні речовини)

Лікар надасть рекомендації, як краще доглядати за шкірою, з урахуванням ваших індивідуальних особливостей.

Результат процедури масажу обличчя

Масаж обличчя має комплексний вплив на шкіру. Якщо людина регулярно проходить такі процедури, це помітно відразу:

 • шкіра стає підтягнутою та еластичною
 • набуває рівного тону і здорового рум'янцю
 • має привабливий вигляд із макіяжем і без
 • кількість косметичних дефектів зменшується, і вони рідше виникають знову

Для досягнення бажаного ефекту тривалість кожної процедури, частота, кількість сеансів визначається лікарем індивідуально для кожного пацієнта.

Переваги процедури масажу обличчя у МЦ «Mediland»

 

Вам варто звернутися до нашого центру для проведення масажу обличчя у Києві, оскільки:

 • у нас процедури проводить лікар-косметолог
 • дотримуються вимоги для безпечного і правильного проведення терапії
 • косметологічний кабінет оснащений сучасним обладнанням

Уточнити ціну масажу обличчя і записатися на процедуру можна за телефоном, за допомогою зворотного дзвінка або заявки на сайті.

Лікарі косметологи МЦ «Mediland»
Анастасія Алаторських досвідчений лікар трихолог, проведення мезотерапії волосистої частини голови

Алаторських Анастасія Євгенівна

Лікар дерматолог, трихолог, косметолог

Марина Лєонгардт хороший косметолог в Києві

Лєонгардт Марина Георгіївна

Косметолог


Заказать обратный звонок